Chcete pravidelnou zatroakci?

Otázečka je směrována hlavně na lidi, kterým ZH přirostly k srdci, ale také na všechny hráče deskovek.
Chce komunita ZH deskovkovou akci, takový Zatrokon (výraz je pracovní ;-)
Pokud by zájem byl, tak se chopím iniciativy a něco vymyslíme (s Delim). Takovou ZH obdobu našich Malenovic.
Akce by pravděpodobně byla v Moravskoslezském kraji (protože je to střed světa) a je to na spojnici Brna a Prahy ;-) a Krakowa :-D
Pište své nápady, návrhy a hlavně, zda je zájem.
20.12.2014 20:35:23

Zájem by byl, ale...
vzhledem k plánovanému místu konání výrazně opadá...

20.12.2014 22:20:16

Zni
to rozhodne zajimave.

21.12.2014 00:20:18

Místo konání
Jde o to, že kontakty na jinou než naši lokalitu nemáme a po několikaletých zkušenostech s pořádáním akcí se mi zdá, že je lepší osobní kontakt s majiteli areálů než jen maily či telefon.
Ale pokud se celé organizace chytí někdo jiný, klidně. V tom případě bych měl prosbu, aby to bylo někde mezi Ostravou a Prahou - tím myslím ne na Vysočině. :-) Ideálně Pardubice, Česká Třebová.

21.12.2014 00:28:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Místo konání
Pardubice by byli ideální (jsem z Pardubic) :), ale musím uznat, že poslední dva pokusy o organizaci akce (historicky první Zatrocon a první Deskožraní) nebyli zhlediska zvláště přístupu personálu moc ideální. Pokud se rozhodneme dát Pardubicím ještě šanci (už asi poslední co se mě týká) nabízím pomoc s organizací.
Nevím jak mobilní účastníci případého Zatroconu jsou jsou. Znám velmi dobře jedno rekreační zařízení asi 15 km od Litomyšle, kde by jsme byli v podstatě sami a měli ho celé k dispozici vč. 2 herních sálů (jídelna + sál). Problém je ale s dopravou. Vlak tam nejede. Autobus cca 2x denně. Ideálně autem, nebo se domluvit a mobilnější by udělali svoz z Litomyšle.

21.12.2014 08:19:41

Zájem by byl
...záleží kdy, kde, s kým a za kolik ;-)

21.12.2014 10:51:59

Akce
Situace je trochu komplikovanejsi, ale zajem by byl a urcite bych se rad zucastnil.

21.12.2014 10:57:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Kdy, kde, s kým a za kolik...
Zájem bych určitě měl.
Kdy- ideálně prodloužený víkend (včetně nocí!!!)
Kde- třeba ty Pardubice, Moravzkoslezský kraj je asi nejen pro mě úplně mimo a byl by to pro mě důvod nezúčastnit se
S kým- není vůbec důležité, pro mě e spíš důležité dohodnout se alespoň na jedné, dvou hrách dopředu s kýmkoliv a zbytek řešit na místě
Za kolik- s ohledem nato, kolik peněz jsem dal do her, které nakonec nemám s kým hrát, tak to asi není úplně zásadní

21.12.2014 11:25:29

Con
Nevím, jak to narvu mezi všechny ty akce, co jsou už teď, ale proč ne. Přemýšlel už jsi nad přibližným termínem? Ať to nekoliduje s Podmitrovem, Malenovicemi, Žihlí, Sloupem... :D

Akorát jsem bez auta, takže buď s někým jako pasažér, nebo ideálně v dostupnosti vlaku/autobusu... Taky bych to bral někde na spojnici Praha-Ostrava.
A Moravskoslezský kraj vůbec nevadí ;)

21.12.2014 12:47:21 | Upraveno autorem (porovnej)

con
... a mezi Mořkov, vodu, Kunčice... :-)

A co ten zhrzenej tón, že ne na Vysočině? Jednou ti odsud nejede spoj po deváté večer a už se to pánovi nezdá :-D

Jinak za mě by okolí Pardubic vyhovovalo.

21.12.2014 13:23:41

Mix
Osobní postřehy z organizování: pokud má být vše na dobré úrovni a v dostatečném počtu, je třeba domlouvat ubytování a termín nejméně 1/2 roku dopředu. Pak už je většinou vše rozebrané a zbydou jen objekty, které nejsou úplně ok.
Pokud to nemá být v Moravskoslezském kraji - v Beskydech, kde jsme si už na některých místech udělali (Korunka) jméno, tak akci organizovat nebudu a musí se toho chopit někdo jiný - třeba Kew u Olomouce? Jde o to, že s provozní hotelu to chce osobní kontakt, prohlédnout si objekt na vlastní oči, zda by byl ok pro deskohráčské záměry.
Další věc je otázka počtu lidí. Provozní otevřou náruč podstatně více a jsou více nakloněni domluvě, když se jim řekne, že přijede 100 lidí s plnou penzí než když přijede 30 lidí a každý si bude vařit sám.
ad Bacil: no z Vysočiny do našeho rázovitého kraje je to úplně špatně. ;-) Stačí, že se musím složitě plahočit do Podmitrova.

ad Kew: Právě proto, že je tolik akcí - v podstatě jezdíme co 2 měsíce na nějakou velkou herní akci -, jsem se zatím do žádné Zatroakce nepouštěl.

ad Sasa: tak přístup autobusem či vlakem do blízkosti by byl lepší. Ale pokud se odvoz domluví auty (po domluvě předem přihlášených), měl by to mít pod palcem organizátor.

21.12.2014 13:43:22

A termín?
Za mně by byl ideál prázdniny ;-)
Ještě by to šlo na přelomu března a dubna a možná v říjnu (ale to je Deskohraní v Praze, Essen a veletrhy hraček). To je můj subjektivní názor, kdy bych se mohl zúčastnit na celou dobu. V jiné termíny možná na část (1-2 dny). A v lednu, únoru, květnu, červnu, září, listopadu a prosinci už teď vím, že se neúčastním nebo jen na otočku.

Ale to je zatím vedlejší. Hlavní je KDO se chopí organizace?



21.12.2014 13:53:43

organizace
Spíš si nejdříve stanovme termín a alespoň přibližnou lokalitu. Organizovat by to měl někdo kdo je z daného kraje. Pak zkusme udělat průzkum zájmu a pokud ho projeví dostatečný počet lidí tak to zorganizujme.
Za mě:
termín - 27-29,3 nebo 10-12.4.15. šlo by to i klidně od čtvrtka. Prázdniny mám většinou hektické.
místo - Pardubice a okolí, nebo Litomyšl a okolí.
účast - alespoň 40 účastníků

21.12.2014 14:14:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Akce
Litomyšl a okolí by bylo super. Pak bych mohl přiložit ruku k dílu...

21.12.2014 14:51:44

zájem ano, ale...
zní to dobře, rád bych se zúčastnil ale důležitým předpokladem pro mě je lokalita v okolí Prahy...

22.12.2014 02:20:53

...
Pardubice a okolí jsou přijatelné. Ale letos budu válčit se státnicema, tak nechci dopředu slibovat... Pokud to půjde, rád bych se zúčastnil.

winter> a co takhle objevovat nové kraje? ;)

22.12.2014 09:46:24 | Upraveno autorem (porovnej)

návrh
já bych dala přednost někde na Vysočině. je to u dálnice, takže pro všechny se tam pojede dobře a rychle. Nicméně si myslím, že i když někdo nemá auto, tak není problém, někoho přibrat do auta... Já bych měla třebas volný dvě místa... Dá se nato založit diskuze, kde by se dalo napsat, že jsem "odtud" a kdo je nejblíž mého bydliště, tak se ke mě nahlásí.

22.12.2014 10:31:05

Pamir
Ne vždycky se po dálnici jede dobře a rychle ;-)
Taky bych to bral nejradši někde v moravskoslezsku, ale co by člověk neudělal pro pár chvil u deskovek. Asi by byl nejlepší kompromis zhruba někde uprostřed naší vlasti.

22.12.2014 14:57:26

Savager
Coz je MSK (e; Zapominame na jine nase bratry slovany.

22.12.2014 15:24:49

#5C4RL37
Pravda praudoucí!!!

22.12.2014 19:36:54

Akce
Vidíte, já říkal, že MSK je střed světa! Ale někdo vidí pořád Prahu.;-)

Avšak ohledně místa bych otázku postavil úplně jinak. Ať se přihlásí ti, kdo akci chtějí organizovat (klidně i na Vysočině, i když je to nejhorší varianta spolu s Jihočeským či Západočeským krajem ;-)) a ti napíšou kde. Pak teprve můžeme podle toho vybrat lokalitu.
Termín dáme přelom (+/-) března a dubna.

Mně se líbí Sašův návrh Pardubice.
Já navrhuju Beskydy nebo přímo Ostravu - ovšem teď v únoru pořádáme únorové Beskydské hraní v Malenovicích, tak nevím, jak to budu stíhat. (á propo, ještě je pár míst volných, takže zájemcům, kteří mi pošlou mail do pošty můžu poslat zvadlo. Je to deskovková akce na hotelu a v přilehlých srubech s plnou penzí od středy do neděle pro cca 140 lidí - obsazeno je již 80%. Můžem to třeba pokládat za nultý ročník a pořadatel dalšího ročníku bude mít dost času na vypilování detailů)

23.12.2014 12:52:51

akce
Pokud by to bylo- Pardubice a okolí nemám problém si to vzít na hrb.
Termínově by to ještě mohl být konec září - 25.9 - 28.9. Pá-Po (je to státní svátek tak by mohli snad jak prací tak školou povinní).

26.12.2014 09:15:34

termín a místo
založil jsem anketu k Zatroconu II:
https://docs.google.com/forms/d/1O8UPxxrtMmXPGCaGiufy6wDVGFrd0_mcKpqJSXiw468/viewform?usp=send_form

26.12.2014 10:57:59

:)
Můj příspěvek nebude příliš světoborný. Akci chci, termínu a místu se podřídím. Pokud bude v MS kraji, mohu pomoct i s organizací.

30.1.2015 16:58:27

Anketa
Můžete napsat,jestli anketa rozhodla o ( ne ) konání akce ?
Diskuse utichla.

3.3.2015 13:09:49

Anketa stav k 3.3.2015
V tuto chvíli hlasovalo 11 lidí.
Z toho 9x pro Pardubice, 7x pro Litomyšl, 5x pro Severomoravský kraj, 4x Vysočinu a1x pro Brno, Prahu, Olomouc a České Budějovice.
Termín byl nejvíce zastoupen 10-12.4. (9x).
Vzhledem k počtu zájemců nevím, nevím.
V tuto chvíli vzhledem k času, bych byl pro Zatrocon někdy na konci září/zač. října. Buď v Pardubicích, nebo mám dobré vztahy s jedním rekreačním zařízení (není to hotel, takže luxus nečekejte) asi 15 km od Litomyšle, kde by nebyl problém mít nonstop hernu + jídelnu. Stravování (snídaně, obědy, večeře). Vlastní výčep a byli by jsme tam sami. Ubytování v budově (pokoje 5-8 míst) nebo chatky (po 4). Kapacita i s chatkami do 150 lidí.
Takže prosím o názory. Zda vůbec, kdy kde apod.
Pokud Vás bude lobovat za Zatrocon dost, tak zkusím novou anketu a uvidíme. Ale pro 11 lidí to nemá cenu, to se můžeme rovnou sejít u nás doma :).

3.3.2015 18:52:30

Vybíráme z Bazaru

Aeon's End: The New Age + SD + TA + ITW od 1 Kč
Aeon's End: The New Age + SD + TA + ITW od 1 Kč
Akt. cena: 640 Kč
Končí za: 21 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas