som
som - avatar

Bazar - zrušené/ztracené inzeráty

Ahoj,
v bazaru byl inzerát na Ligretto 2 (bohužel si nepamatuju ani prodejce ani přesný termín ukončení), který měl přibližně dnes končit. Když jsem se dnes ráno díval do bazaru, jestli mě někdo nepřehodil (byl jsem celou dobu jediný přihazující), inzerát nikde. Kontroloval jsem i email a nemám ani info o přehození či ukončení.

Je možné zjistit, co se stalo, či kdo byl prodávající? Pokud totiž vše proběhlo jak mělo, tak mám ostudu že přihazuju a pak dělám mrtvého brouka. No a pokud to dotyčný zrušil (málo peněz?), tak bych to taky chtěl vědět ...
10.3.2014 09:31:30

som
Zde hlasi neco podobneho:

http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/hlaseni-nalezenych-chyb-webu-zatrolenek-2768/

10.3.2014 09:34:47

som
Ani mě nechodí od včera upozornění z bazaru. Psal jsem to ráno do vlákna "Hlášení nalezených chyb webu Zatrolenek".

10.3.2014 09:35:51 | Upraveno autorem (porovnej)

som

rndm
Já to záměrně nedávám do hlášení chyb, protože mám podezření, že to není chyba systému ...

10.3.2014 10:12:20

Chyba byla v systému...
Ráno jsem ji již opravil, takže by to v příštích dnech mělo být v pořádku.

Informace, které chybí kolem inzerátů, které skončili v půlnoci z neděle na pondělí, pošlu dodatečně (část poslána již ráno).

10.3.2014 10:19:56

rix

BAZAR
Ahoj. Setkal se už někdo s takovou chybou (pokud je to chyba):
18.4. - 1 den do konce aukce, udělám příhoz
19.4. - nikdo nepřihazuje, čas do konce se odpočítává v hodinách
20.4. - můj příhoz je stále poslední, ale čas zase běží celý den
Tak co to má být....nějaká chyba nebo mi ty podmínky nejsou jasné a něco mi v pravidlech uteklo.

Díky za případné objasnění.

20.4.2014 11:51:29

Rix..
Mohl bys prosím poslat odkaz na takovou aukci? Protože tak by to rozhodně fungovat nemělo...

Jestli myslíš aukci hry Caulus (http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/13949/), tak ten byl vystaven 13.4. a předpokládám, že na výchozí délku vystavení 7 dní (tedy do 20.4. včetně). Pak tedy bylo možné, aby 20.4. (tedy dnes) někdo přihodil, přičemž protože jde o poslední den inzerátu, tak se prodloužila platnost do zítřejší půlnoci.

Pokud 19.4. běžel odpočet v hodinách, tak je to podivné. A popravdě se mi to moc nezdá, určitě ji se nepřehlédl? Já abych nehledal chybu, která ve skutečnosti neexistuje (neber to prosím nijak zle, už se mi stalo mnohokrát, že měl někdo nějaký pocit a bylo to nakonec přeci jen jinak - a přitom to nebyl úmysl někoho mást).

[ Aktualizace po detektivní práci ] Tak jsem zkontrolovat zálohu z 14.4.2014 tedy den po vložení inkriminovaného inzerátu. A ten byl skutečně vystaven až do 20.4. včetně (tedy měl být platný ještě celý dnešek). Takže systém funguje správně a musel jsi se přehlédnout.

Možná tě mohlo zmást, že pokud do konce inzerátu zbývá méně než 2 dny, tak se zobrazuje, že zbývá 1 den (a nepřidává se že "1 den X hodin Y minut Z vteřin"). Proto je tam i informace v závorce, kde je na konci kterého kalendářního dne inzerátu končí platnost.

20.4.2014 12:49:41 | Upraveno autorem (porovnej)

rix

Zeus
Čísla určitě nikdy nelžou, když to tak ukazuje systém :)
Takže to vypadá, že jsem se přehlédnul, stát se to může.
Ale řekl bych, že bych za to co jsem viděl, tak bych dal ruku do ohně, ale to bych v tom případě byl asi bez ruky :)

Nenajde se nějaký svědek? ;)
Ať si nepřipadám tak hloupě. :D

20.4.2014 13:38:26 | Upraveno autorem (porovnej)

To se stává...
... taky už bych za život přišel o víc ruk a krků, než kolik jich mám k dispozici :-)

20.4.2014 13:43:28

Vybíráme z Bazaru

The Dark Summer, Normandy 1944
The Dark Summer, Normandy 1944
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas