Bazar - výpis vyhraných aukcí a výpis všech aktivních aukcí uživatele

Hrozně mi chybí seznam aukcí které jsem vyhrál.

Můžu se podívat na ukončené aukce které jsem zadával já, ale ne na ukončené aukce které jsem vyhrál.

Zároveň by bylo super mít možnost vypsat aktivní aukce uživatele.
9.2.2016 13:39:25

Vypis probehnuvsich aukci dane hry
No kdyz uz se tu zalozil dalsi topic na bazar tak sem pripisu velmi podobny napad - jen v opacnem gardu:
Umoznit u hry zjistit jake jiz probehly aukce s touto hrou.
Duvod: snadno zjistit za jakou cca cenu se dana hra da prodat (proste jakou to cca ma cenu). Aktualne to lze zjistit jen pomoci custom dotazu pres google vyhladavac - coz rozhodne neni zpusob, ktery dokaze pouzit kazdy.

9.2.2016 14:03:52

robkin
Tak zase to tady není burza, abys sledoval cenu komodit :) Beru, že bazar je příjemná součást tohohle serveru, ale nechodím na ZH obchodovat. Myslím, že energii programátora je potřeba momentálně směrovat na trošku využitelnější věci... Jsi urči sám, za kolik jsi ochoten prodat a uvidíš, jestli se to vyšplhá výš. Pokud mám pochyby, na první aukci cenu nadstřelím a když se nikdo nechytí, podruhé jdu s cenou dolů.
Asi to může být nějaký budoucí cíl, ale priority bych viděl jinde ;)

9.2.2016 15:19:45

Kew
No v pohode, proto se tato sekce jmenuje Namety a pripominky - prioritu uz si musi urcit programatori. Ja hlavne reagoval na ten zakladni napad - a chtel jsem rict, ze uzitecny (z meho pohledu mozna i uzitecnejsi) by byl pohled z pohledu hry.

Deskove hry nejsou komodita? Hmm to je zklamani, jak ted doma obhajim ty investice do nich? :-)

9.2.2016 16:35:57

Historie cen dané hry
Mně se robkinův nápad líbí. Něco podobného jsem v námětech už také zmiňoval.
Pomůže mi to při nabízení hry a zároveň i jako kupujícímu, abych si udělal představu, jaká je aktuální cena hry na trhu (v obchodě a na bazaru) a zda jsem ochotný přihodit.

Jinak Zatrolené hry jsou super a klobouk dolů, co zde všichni zainteresovaní provedli.

Jinak by mě zajímalo, zda si zatrolenky vedou nějakou stastiku užití stránek. Zda uživatelé více koukají na recenze, nebo více využívají bazar atd.

Za sebe si myslím, že bazar a popisy her využívám 50/50 a kdyby nebylo bazaru, tak jsem zde možná méně. Nevím, jaká je konkurence v podobně laděných stránkách, ale bazar je asi jedna z věcí, která přiláká další uživatele z konkurenčních serverů.

9.2.2016 20:36:14

Vybíráme z Bazaru

Medobraní - jako nové
Medobraní - jako nové
Akt. cena: 830 Kč
Končí za: 8 hodin

Offcanvas