Bazar - upozorneni na koncici aukci

Prinasim zasadni napad - doufam, ze ho vsichni podporite a hlavne, ze ho provozovatel doceni:

Emailove upozorneni na koncici aukci, ve ktere jsem prihodil. At uz treba volitelne, nebo treba i vzdy.

Jde o to, ze pokud mam o nejakou hru zajem, tak prihodim, pak me nekdo o petikorunu prehodi a takto dokola treba 20x. To me nebavi, ale rad bych, az si ostatni kluci zablbnou, aby mi prisel mail, ze aukce bude koncit a muzu se do ni znovu vlozit. Protoze jinak mi konec te aukce, ktery je navic kdo vi kdy, utece.

Takze treba mail 12 hodin pred koncem by byl uplne idealni. Dokonce bych rek, ze je to posledni vec, ktera tomu tady chybi.
18.9.2016 19:59:26

...
Pravdu díš, je to imho drobnost na implementaci a přitom vcelku šikovná pomůcka uživatelům bazaru :)

18.9.2016 20:56:32

souhlas
dobrý nápad. Už teď přichází zprávou reakce na moje články, tak proč ne i na aukce, o které jsem projevil zájem.

18.9.2016 21:17:05

Palec
Nahoru

18.9.2016 22:39:11

souhlas
Taky se přidávám, to by bylo super (možná jsem to tu i kdysi zmiňoval).
A navrhoval bych ten upomínkový mail, aby přišel spíš 2 dny (36-48 hodin) před koncem kampaně, aby měl člověk možnost přihodit dříve, než se kampaň prodlouží o další den - tedy ne až poslední den.
Ono by to pak asi bylo i jednodušší na naprogramování, protože pak ten poslední den může být vícekrát při tom prodlužování.

19.9.2016 09:50:01

pozdeji x drive
Ja se klonim k tomu pozdejsimu casu proto, ze odeslani 2 dny pred koncem muze znamenat realne jeste dalsi tyden-dva prodluzovani, i vice. A to je presne ta doba, kdy ja na to zase zapomenu, navic cena muze byt jeste dost vzdalena cilove castce.

Naopak by mi vubec nevadilo, kdybych to dostal treba tech 12 hodin pred koncem vicekrat. V pripade, ze to jeste na posledni chvili nekdo bude chtit rozvirit.

19.9.2016 10:28:01

Vybíráme z Bazaru

Mozkožrout
Mozkožrout
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas