Bazar: Návrhy na změny k lepšímu + otázky do diskuse

Ahojte, mám několik postřehů a otázek, které budu rád, když nezapadnou a někdo s k nim vyjádří. Chybí mi tu následující funkcionalita:
1. Když si v Bazaru otevřu jakýkoli profil (i toho kdo prodává nebo i sebe) nevidím to, co zrovna nabízí. Abych to zjistil, musím složitě otevřít přesně tu věc, co dotyčný nabízí a tam je link na jeho další prodeje. Nešlo by to prolinkovat přímo z jeho profilu do řádku: ? Ten kdo zrovna nic v nabídce nemá, tak by tam měl větu: tento uživatel právě nic nenabízí.
2. Je možné řadit výsledky vyhledávání i podle abecedy nebo ceny? Měl bych třeba zájem o nějaké strategické hry a mám na ně vyčleněný rozpočet, ale probírat to jen podle data zveřejnění je poněkud frustrující.
3. Lze implementovat mechanismus, který by přihazoval sám za mě bez toho, že bych se musel při každém přehození o 5kč znova přihlašovat? Je to docela otravné. Ne aby to hned napálilo tu moji maximálku, co to dělá teď.
4. V přehledu na kartě Moje příhozy není vidět jestli jsem aktuální vítěz nebo musím přihodit.
5. K čemu je wishlist, když to třeba neinformuje dotyčného, že se objevila nějaká hra, kterou shání? Nebo naopak prodávajícího, že by tohle někdo rád koupil.
6. Šlo by implementovat funkcionalitu Vystavit znova - tzn. když se hra neprodá, tak vytáhnout data z ukončené aukce, něco změnit a vystavit to znova, ať není potřeba celé vyplňovat znova?
7. Šlo by v přehledu mých aukcí ty, které už jsou staré a zkončené smazat - nebo aspoň zneviditelnit. Stalo se mi, že mi už někdo napsal zprávu a dohodli jsme se v mailu, tak jsem aukci zrušil. Teď tam ale pořád čumákuje a znepřehledňuje orientaci mezi tím, co chci vystavit znova :( A to co už není aktualní a zkončilo a já to vystavil znova, taky znepřehledňuje orientaci. Šlo by to taky nějak řadit, jak to co se prodalo, to co se neprodalo a taky časová osa tam chybí.
8. Proč není v hodnocení vidět i číslo aukce/odkaz, kterou ti dva spolu provedli?
9. Jak je to s podvoj(d)nými účty? Našel jsem tu za své krátké fungovaní například: http://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/morpheus-5007/
Uživatel byl bohužel přistižen při podvádění (přihazování si ve vlastních akcích). Jeho další účty: Fufík, Konec Co to znamená?
10. Viděl jsem tu už, kterak tu někdo na jeden účet nakoupil za 450 Mutant Chronicles:
http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/64368/
a obratem na druhém prodává přesně to stejné, když si ponechal, rozšíření, co se mu hodilo na jiném účtu za 650
http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/64960/
Je to tedy košér?
11. šlo by někde zobrazit, kolik už lidí se na aukci dívalo?
23.4.2018 12:11:56

Muffo, 1a2a3a4
Dobrej nápad :)
Jako podpora ZH by to bylo super, ale jak tu bylo zmíněno, tak by mohl být problém s tou výdělečnou činností...
Ale za safetrade je přece taky poplatek, takže by to mohlo být ok :)

Miner:
To mi nedává moc smysl...přijde mi to jako blbost.
To chceš lidem diktovat kolik si můžou měsíčně "vydělat"? Protože nikde není zaručeno, že bude více než jeden příhoz. Už jsem takto koupil hodně her (že jsem byl jediný přihazující a cena přitom byla podle mě dost nízká).

24.4.2018 06:22:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Omezení počtu aukcí podle aktivity
Tak s tím běžte ale někam... Jsem opravdu zvědavý na to, až mi někdo smaže nějaký obsah, sníží se mi body, takže se mi sníží limit aukcí zdarma...

24.4.2018 06:48:07

@Miner
Peněžní limit na výši nabídky je totální nesmysl.

24.4.2018 07:08:00

...

Neviděl bych to tak černě :)
Já bych i "otazníčkům" dal aukce zdarma, proč ne.
Když si vzpomenu, tak v historii tu už byly mockrát nápady "otazníčky" odtrnout od bazaru uplně což byla, je a bude blbost. Spousta lidí se sem zaregistrovala právě proto, aby tu mohli koupit nějakou hru :)

24.4.2018 07:12:59

Peet
Nákupi nikdo neřeší, ať otazníky nakupují o106... Ale když si tu někdo chce udělat z bazaru eshop tak ať podpoří i web, buď zlepšováním a rozšiřováním obsahu, nebo finančně na provoz...

Vždyť by to dělali sami pro sebe, hry by se jim lépe prodávali kdyby Daná hra byla v katalogu her, měla u sebe popis a případně i nějaké foto proti tomu když dají jen odkaz na hru na bgg
______________________
hráč a drobný sběratel

24.4.2018 07:20:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Kren a Peet
@Kren - nevím jestli si nepochopil co jsem psal nebo to je výkřik do tmy, mluvím o limitu na součet vyvolávacích cen po jeho vyčerpání by dotyčný musel počkat nějakou dobu než by mohl zadávat další aukce. Pokud se ti na tom něco nezdá, rád si vyslechnu argument, pokud argument nemás, není nutné reagovat. A mimochodem ten limit nebude stropovat vyvolávací cenu, pokud budeš chtít nahodit hru za 30 000,- tak můžeš, jen si tím limit pro dané časové období vyčerpáš a budeš muset počkat než budeš moc dávat na bazar další položky.

@Peet - nechci nic diktovat, premýšlím jak omezit stale větší množství inzerátů, kdy kupci mají hry evidentně nakoupené na přeprodej a nahazují je stále dokola aniž by to mělo vliv na obchodování mezi hráči, což je IMHO účel ZH bazaru. Znovu opakuju, že výše toho potenciálního limitu se dá nastavit na základě analýzy dat z bazaru. Za sebe říkám, že i při množství obchodů, které sem uskutenčil bych například o tom, že v měsící mohu vystavit hry ve vyvolovácí ceně max. 5000,- ani nevěděl. A ten limit může být i výrazně vyšší. S tím kolik si kdo vydělá to naprosto nesouvisí i proto, že se vůbec nebere v potaz vydražená částka. Takže pokud bys hypoteticky hazoval aukce od koruny, tak jich při limitu 5 000,- mešíčně můžeš každý měsíc na bazar nahodit 5001 her a kolik při tom utržíš je naprosto irelevantní.

Možná ten návrh není dobrý, je to víceméně jen nápad co by se mohlo dělat a sem rád za konstruktivní připomínky a názory.

24.4.2018 07:23:48

1a2a3a4

No ne, to já jen, že je mi jasná jedna věc. A to ta, že proti tomuto budou určitě protestovat lidi s málo nebo žádnými body. A přitom tu v minulosti byli mnohem krutější návrhy :)

24.4.2018 07:26:42

@Miner
Jak už jsem napsal, omezovat výší součtu nabídek je blbost. Už jenom proto, že některé hry stojí 200,- kč a některé 5000,-.
Mnohem lepší se mi zdá návrh 1a2a3a4 odstupňovaný počet nabídek aktivitou na zdejším webu. Přeci jen je to komunitní web a tak ti co jsou aktivní budou mít co největší výhody a ti co aktivní nejsou, tak prostě ty výhody mít nebudou. Pokud sem někdo leze jen kvůli přeprodávání her, tak bude mít utrum a když sem půjde někdo neaktivní kdo bude chtít prodat jednu hru, tak v principu nijak omezen nebude. To se mi zdá docela fér. Obchodníci se přesunou třeba na Aukro, aktivní lidi tady každý zná, tak si nedovolí obchodovat a kolemjdoucí jednu hru prodat mohou. To je podle mne fér systém.

@Peet
"...proti tomuto budou určitě protestovat lidi s málo nebo žádnými body."
Ať protestují, každý má možnost být aktivní, aspoň ty body k něčemu budou.

24.4.2018 08:28:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Podmínky v bazaru za aktivitu
Podmínky za aktivitu jsou v momentě, kdy se mažou body po vymazání fotky (možná i dalších věcí), nesmysl.

Jakmile se vyřeší tohle, bylo by potřeba zavést přesné informace o hodnocení jednotlivých příspěvků. Tedy kolik bodů je za fotky, za články, za recenze apod.

Uživatel by měl také vědět, za co body má. Já jich mám 23, ale netuším, za co. Nikde nedokážu najít přehled.

Myšlenky o tom, že to je komunitní web, jsou sice krásné, ale když tu pár "superuživatelů" pak kritizuje další, že fotky jsou neostré a na nic, překlady nejsou v grafice a podobně, tak se pak dost lidí vykašle na to, aby nějak přispělo. Vždycky mě dojímá, když si přečtu diskuzi o překladech, kde si uživatelé doporučují programy v hodnotě několika tisíc až desítek tisíc.

24.4.2018 08:43:47

Kren
To ano, ať protestují a konečně by body i posloužily. S tim naprosto souhasim :)
Ale v návrhu 1a2a3a4 bylo u kolemjdoucích ("otazníčků") nula aukcí zdarma. Proto jsem psal, že bych to neviděl tak černě. To bylo jak na Zrudu, tak na 1a2a3a4.
I "otazníčkům" bych dal jednu či dvě aukce zdarma, proč ne.
Jestliže komunita bude "postihovat" nově příchozí hned, tak se v podstatě i dost uzavírá. Takhle budou "zdejší nováčci" moci využívat web naplno a zdarma, ale zároveň budou motivováni (a ano, asi tak trochu i nuceni v určitých případech) k přispívání obsahem nebo financemi (v případě, že se jim web opravdu zalíbí, jen nechtějí z nějakého důvodu přidávat obsah).

24.4.2018 08:45:24 | Upraveno autorem (porovnej)

@Peet
Samozřejmě. Jde jen o nastavení jednotlivých úrovní.

24.4.2018 08:53:26

@Kren
Cena hry nemá žádnou souvislost s potenciálním limitem. Ten je vázaný na cenu vyvolávací což je nepřímo znamená na ochotu prodat. Navíc fakt, že některá hra stojí 200 a jiná 5000 a my tu cenu budeme brát jako vyvolávací nijak nedokazuje, že ten návrh je nesmysl. To mi můžeš napsat, že venku dneska svítí slunce a proto je ten návrh blbost.

Návrh co se ti líbí dopadá na všechny co tu nakupují a prodávají, neptá se jestli jsou to běžní hráči nebo obchodníci co ZH využivají jako drobný prodejní kanál nebo překupníci s KS exkluzivníma hrama.

Můj návrh oproti tomu je koncipován tak, aby ho drtivá většina uživatelů bazaru vůbec nezaznamenala a největši omezení představuje pro uživatele, kteří stále dokola nabízejí hry za cenu za kterou je nikdo nechce. Což je modelové chování člověka, který nechce primárně hru prodat, ale chce primárně vydělat.

24.4.2018 10:01:27

Dražby navíc...
Ještě k pripadnym financím za dražby navic - jakou částku byste si představovali? Pokud by měla odrazovat od opakovaného a častého vystavování KS věci, tak věřím, že třeba 10Kc by asi úplně nefungovalo...

24.4.2018 10:04:45

@Miner
Nevím, co je nepochopitelné na faktu, že některé hry mají malou hodnotu a některé velkou hodnotu, což tvůj návrh vůbec nezohledňuje. To, že opakovaná stejná nabídka je nabídka jen překupníků je tedy už úplně na palici. To vůbec není pravda. Mnohokrát se mi už stalo, že jsem chtěl prodat hodnotnou hru na kterou se mi doma práší, ale nechci jít pod cenu, protože hra má určitou hodnotu a já nejsem charita, abych hry nakupoval a pak je charitativně za levno prodával. Takže jsem hru měl v několikrát opakované nabídce se stejnou nabídkovou cenou až se našel skutečný zájemce a ne zájemce, který to bere jenom proto, že je to superlevné. Prostě jsem si počkal, až někdo za moji nabízenou cenu bude hru chtít koupit (ne každý sedí pořád na zatrolenkách a kouká každý týden na nabídky v aukcích).

24.4.2018 10:15:43

Proč vlastně
WillBlack poukázal na důležitou věc.

Proč vlastně nějakou regulaci zavádět, co si od toho slibujeme(te)?

To by asi měla být první věc, můj návrh směřuje k tomu, aby obchodníci a překupníci nemohli zaplavovat bazar dokola vystavenýma hrama, aby to tu za chvíli nevypadalo jako na jiných inzertních platformách, kde většinu nabídky tvoří nabídky obchodů a obchodníků.

U toho druhého návrhu vlastně nevím co má dělat, vidím že znepříjemní život nováčků na lidem co nepřidavají obsah na ZH a sníží celkový počet her na bazaru. Ani jednu z těch dvou věcí nehodnotím pozitivně.

24.4.2018 10:18:24

@Miner
"... že znepříjemní život nováčků na lidem co nepřidavají obsah na ZH"

Je to komunitní web, není to ani prodejní web her ani čistě informační web, který tvoří profesionálové. Tvoří ho sami hráči a ti mají mít nějaké výhody proti těm, co se jen vezou a sosají zadarmo informace , na kterých jiní horko těžko pracovali ve svém volnu - tak ať se nováčci snaží.
Nikdo neznepříjemní člověkovi, který sem vleze poprvé, protože chce prodat jednu hru, která mu doma leží zbytečně, ale znepříjemní to lidem, kteří sem chodí jen kvůli prodeji, nebo ničím nepřispívají, zatímco ostatní se snaží.

24.4.2018 10:26:01

@Kren
Ano, můj návrh se nezabývá hodnotou her, správně. Není k tomu žádný důvod. Tys to vytáhl a je to pořád stejně mimo téma.

Ano, né každá znovu vystavená hra znamená, že uživel co jí vystavuje je překupník, v tom se shodneme. Pokud ovšem jeden uživatel takových nabídek vystavuje v pravidelných intervalech více a když jednou za čas nějakou hru prodá, vystaví stejně další pak už to začíná být jasnější, nemyslíš?


Dám ti modelový příklad, máš nějakou hru za kterou chceš třeba 2500,- a tu hru se rozhodneš prodat. Ona se za 2500,- neprodá, tak to zkusíš znovu za 14 dní, ona se neprodá, tak to zkusíš znovu za dalších 14 dní a ona se prodá. Hra je pryč, ty jsi spokojený. Pokud by limit byl 5k měsičně, musel bys mezi nahozením chvíli počkat, pokud by byl třeba 10k mesíčně, vůbec bys to nepocítil. Limit by se nastavil tak, aby většinu uživatelů nijak neomezil. Podkladem by byly prodejní data, které mají ZH k dispozici!

Druhý příklad bude jiný uživatel, říkejme mu třeba JiříkCZ. JiříkCZ v pondělí ráno na ZH nahodí RS za 5k, k tomu hrací podloždožku za 2k, pak GreenHordu za 4k a Rise of SMOG za 4k. Uplyne týden a nikdo nic nekoupí, takže JiříkCZ v pondělí nahodí RS za 5k, podložku za 2k, GH za 4k a SMOG za 4k. Když někdo něco koupí, nic se nemění, protože JiříkCZ nakoupil do zásoby. Postupem času JiříkCZ bude vystavovat víc her, jak se mu budou hromadit. Navíc si jiní uživatelé všimnou, že JiříkCZ sice prodává pomalu, ale když se zadaří, tak za velmi přiznivou cenu, tak se přidají a za chvíli toho tu bude plno. Jiné platformy jsou důkazem toho, že to je reálné. Pokud tu bude limit, JiříkCZ bude stále moci prodávat KS hry a mít z toho profit, ale už mu nebude bazar sloužit jako eshop.

24.4.2018 10:34:59

@Kren
Ano, je to komunitní web. A ne, nemyslím si, že je fajn znepříjemňovat život konzumentům obsahu. Tenhle svazáckej model mi nijak neimponuje, promiň.

24.4.2018 10:37:19

Komunitní web?
Křene, obsah zde netvoří uživatelé, ale správci, kteří schvalují příspěvky uživatelů.

24.4.2018 10:46:59

zruda
Přestože s korekturami je někdy práce jako prase a výsledný stav někdy nemusí úplně ladit s tím, co bylo odesláno, pořád si jako admin myslím, že obsah tvoří uživatelé. U videí, obrázků a překladů je navíc možnost zásahu správce minimální - v zásadě může max. říct: "takhle se mi to nelíbí, zamítám a předělej to". Ale pokud on sám hru nenafotí/překlad nesepíše/..., pořád to bude práce toho uživatele.

24.4.2018 11:00:21

@Miner
"Pokud by limit byl 5k měsičně, musel bys mezi nahozením chvíli počkat ..."

Jo a zatímco budu čekat, tak bazar navštíví potenciální zájemce a až mne to pustí do opakování nabídky, tak bude zájemce už dávno pryč. Je to nesmyslné, já chci aby to viselo pořád (abych mohl opakovat nabídku po ukončení neúspěšné aukce - abych byl přesný a Miner mne nechytal za slovo) dokud si to někdo nekoupí.

Myslím, že můj názor je z minulých příspěvků zcela zřejmý, takže už nehodlám opakovaným vysvětlováním prosazovat svůj názor. Za mne v tomto vlákně končím. Jak to tak vidím, tak se stejně nikdo na ničem neshodne a po několikadenní intenzivní debatě v tomto vlákně to půjde stejně do ztracena jako obyčejně u všech debat ohledně bazaru.

24.4.2018 11:23:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Kew
A o tom přesně mluvím... Pokud to správce neschválí, obsah se zde neobjeví.

Aby se mělo vůbec co objevovat, musí se zapojit uživatelé, potud OK. Jenže pak nastupuje druhý krok, a to příslušní správci, kteří dávají webu tu hlavní náplň.

Pokud by měl být bazar nastaven tak, že by záleželo na aktivitě uživatelů, musí být dopředu známo ohodnocení jednotlivých příspěvků. Ne přesně, ale alespoň rozmezí (a ideálně s konkrétními příklady na maximum a minimum).

24.4.2018 11:34:45

@Kren

V pořádku. Jen mohu zopakovat, že výše limitu by byla nastavena tak, aby uživatele neomezovala, jsou k tomu data. Proto sem mimochodem v příkladu zmínil dvě výše potenciálního limitu a ty sis vybral tu co ti hodí do tvého příkladu a pracuješ s tím jako s dogmatem. Mimochodem neznám žádný bazar, kde by se inzeráty vystavovaly na neurčito nebo jak ty píšeš, aby to tam viselo dokud to někdo nekoupí. Ale to je fuk, stejně si vždy dokážeš vymyslet scénář, kdy to bude na obtíž a zakončit to jasným "Já to nechci!".

Je zřejmé, že tvůj názor je neměnný ať už jsou fakta a argumenty jakékoliv :).

Jinak návrh nejspíš zapadne a já to přežiju, ale třeba ho někdo vytáhne a využije ho nebo se jím bude inspirovat k lepšímu řešení až se situace na bazaru ještě více zhorší.

Případně se tu k tomu vyjádří další a ideálně se objeví i nějaká konstruktivní kritika :).

24.4.2018 11:41:12

Bodový systém
Ja som presne typ cloveka co má rád ohodnotenia, zbieranie bodov, a nasledne výhodý za napr. aktivitu premenenú na body napr. Ale najprv to musí fungovať. Som tu pomerne nový clen, ako prve po registrácii som sa potesil, ze je urovne uzivatelov, hodnotenia hier-recenzie a nasledne dostanem body a mozem postupit o uroven vyssie. Tak po prvé som si klikol na zalozku o bodovom systeme, kde som sa dozvedel LEN za co sú body, "že umístí své recenze her nebo obrázky ke hrám na tyto stránky". Nikde som sa nedozvedel kolko je bodov za obrazok, kolko za recenziu, kolko za popis hry, kolko dostanem za nahranie novej hry a ci vôbec dostanem, kedy dostanem body atd. atd. a nikde sa mi doteraz tieto info ani nepodarili dohladat ako "novacikovy". Po druhe ako cerstvy registrovaný som narazil na vlakno o uploudovaní, ako sa mazu obrazky, a ako uzivatelom spätne berú body. A chudáci ani nevadia za ktorý obrazok aby ho mohli reaploudnut. Vrávim si cudný bodový systém ked uz ti raz dali body za dáky obrázok, potom po mesiaci sa niekto rozhodne, ze obrázok zrazu nevyhovuje, a este mu aj spätne zoberú tie body co mi za to predtým priradili ?? WTF? To kde takto realne funguje bodový systém? Ze ti spatne beru body za nieco, za co si ich uz raz dostal? To ste im tie body nemali priradit za tie obrazky ktoré zrazu nevyhovovali. Zas sa uzivatelia stazovali ze niesu jasne pravidlá na nahravanie obrazkov. Tak ma teda ako novacika ZH uplne demotivovali od nejakého nahravania obsahu.Ale povedal som si ze aj tak vyskusam a napisal som dve recenzie na hry , ktoré som mal v tom case doma. Ved predsa body sa dostavaju aj za recenzie nie? A dodnes som ziadne body nedostal a ani nedostanem, a to som tie recenzie pisal kvôli bodom. Takto motivuju ZH nových uzivatelov k bodom prosim pekne. A teraz vznikne myslienka, dajme pocet zadarmo vystavených inzerátov, vzávislosti na bodovom hodnoténí uzivatela :D Bomba nápad. X dlhodobých uzivatelov sa u uz x vláknach vyjadrilo, ze bodový sýstém je DEMOTYVUJÚCI pre nových uzivatelov. A on aj skutocne je. A co je hlavné, nemá ziadne jasné pravidlá, nemá vlastne ziadne pravidlá, nic okrem jednej vety za co sa dostavajú body, pricom ja som za moje recenzie ktoré tam dodnes vysia ziadne body nedostal, cize je to lož a pre mna ako novácika ako to ma pôsobit? Tak isto ako nema pravidla bodový system po krtorych kazdy volá, tak isto nema jasne pravidla bazár, tak ako sa to ukazalo pri: "precovrhy" kauze alebo "jizicek" (co sa aktualne riesi).
Az budú tieto dve zložky (bodový systém a bazár) nezávisle na seba fungovať a hlavne budú mat JASNE DANÉ PRAVIDLÁ, potom ich mozete spájat... Ja ako novacik neviem, ci vôbec dostanem niekedy tie body, ci sa mam niekomu o ne prosit, ci pisat adminovi, ci mi ich pripise? Alebo bola moja recenzia prilis kratka, jedna aj druhá? Netusim a asi sa ani nedozviem. A teraz mi este zakázete zadarmo inzerovat, lebo nema body. Aj ked som sa pokusal a nic som nedostal, aj som pre to nieco urobil. Ani len poondiate pravidla bodoveho systemu tu ziadne niesu, nie to este specifikácia co je za kolko bodov. Ale máme super nápad, kto nemá body neinzeruje zadarmo! Hlavne ze demotivujeme nových najviac ako sa dá a este im to aj stazujeme tým, ze ani nejsme schopný vypisat základne info a pravidla ako je: kolko bodov za to, to a to, ked vymazeme odcítame aj body, preco vymazeme, kde su pravidla co ma obrazok alebo recenzia splnat aby som za to dostal body, proste nic. a hlavne ked nespocetne vela ludi tu po tom vola..Ked bude jasny bodový system s pravidlami, potom je mozne nad niecim takým uvazovat, inak to bude viac naskodu ako na uzitok a to hlavne pre server co sa týka nových clenov. Lenze celkovo tento web sa tvári a chová velmi uzavreto, nepristupne pre nových, a ked sa ti nepaci bez inam. V tom prípade by som sa neohánal slovíčkom "komunita" ako tu casto padá. A najviac ma dorazilo, ked tu niekto napísal v zmysle:, ze vela uzivatelov sem pracne prispieva, a potom to ostatný zadarmo sosajú :) tak aspon nech platia za inzerciu. To je komunita? Ten kto sem prispieva to hádam robi pre vsetkych ostatných ktory o to majú zaujem, to je komunita. Prispieval by som aj ja a velmi rád, ale to by to muselo dako fungovat, ja som sa presvedcil ze v mojom pripade aj ked som chcel sa nedalo.

24.4.2018 13:08:53

@JAHMANsvk
V převážné většině tvých názorů s tebou naprosto souhlasím.
Roky se tady z administrátorského hlediska nic nedělo, neupravovalo a nevylepšovalo. V poslední době je vidět, že se blýská na lepší časy, nicméně jsi uhodil hřebíček na hlavičku, protože si myslím, že přestože se tady něco děje, tak to nemá celkově žádnou ucelenou koncepci a hasí se a vylepšují jen největší problémy a dílčí navrhovaná vylepšení bez nějaké provázanosti, koncepce a výhledu do budoucna. Důsledkem toho je nefunkční bodovací systém, odebírané body, "divoký" bazar bez pravidel, neinformovanost nováčků a tak bych mohl pokračovat. Je to zkrátka web dílčích vzájemně funkčně velice málo spolupracujících částí. Když je požadavek na nějakou funkčnost, která je z principu datově snadno přístupná, tak se většinou dozvíme, že by to bylo složité udělat. Neříkám, že všechno je špatně, ale web s takovou návštěvností a takovým obrovským počtem uživatelů je podle mne ve stávající podobě neudržitelný a chtělo by to koncepčnější radikálnější řez do celého systému než takové dílčí pytlíkování, které se tu děje. Toť můj názor.

24.4.2018 13:49:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hladové příšerky - včetně dopravy
Hladové příšerky - včetně dopravy
Akt. cena: 330 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas