Bazar - líbí

Po dlouhé době jsem přidal inzeráty a velmi mile mě překvapilo, jak je všechno promyšlené.

Konkrétně možnost znova vystavit inzerát jedním klikem a sledovat své inzeráty v záložce je něco, za co bych chtěl poděkovat.
24.10.2020 10:06:03

@Lino22
Děkujeme. :)

28.10.2020 19:37:56

ad vystavení znova na jeden klik
Tohle tedy také velice kvituji. Je ale jen škoda, že když jsem já a jíní rok dva zpět požadovali úpravu bazaru, aby šlo opakovaně vystavit znova inzerát, tak jsme byli opakovaně přesvědčováni od adminů různými argumenty, že rozhodně není žádoucí opakovaně vystavovat tentýž inzerát a ani argument předvyplnění ze starého inzerátu pro jednodušší editaci nového je něco co admini jednoznačně nechtějí a je nežádoucí. Ne že nejsou kapacity to naprogramovat, ale přímo, že je to nežádoucí. Je dobře, že jste změnili názor.

28.10.2020 23:33:03

@kren
Díky. Jen si zapomněl zmínit, že jsme celou dobu transparentně uváděli důvody proč to nechceme implementovat a proč jsme to implementovali až po změně bazaru v červenci letošního roku.

29.10.2020 09:40:57

Hmm, ale Jiriczka jsme se nazbavili... a ted jsme mu dokonce dali moznost jednim klikem to tu znovu zaspamovat svym eshopem. Co s tim?

29.10.2020 10:50:46

At si kliká
S každým klikem přispěje na chod webu... Zakazovat někomu inzerovat je nesmysl...

..DeskoHerky Teplice..

29.10.2020 11:05:20

Jizicek
Presne tak ako píše horysimus, len nech kliká, čím viac tým lepšie pre nás všetkých. A pokiaľ viem "zbavili" sme sa iných...

29.10.2020 11:20:48 | Upraveno autorem (porovnej)

@Onas
Kluci to zodpověděli naprosto přesně.

Já jen dodám, že naším cílem nebylo "zlikvidovat" jednoho nebo více konkrétních prodejce, ale pročistit bazar.

Zatím (pro jistotu ťukám na dřevo) ty změny zafungovaly přesně tak jak jsme plánovali.

29.10.2020 14:13:36

@Miner
Ty důvody odmítání toho tlačítka byly vždy iracionální a změna bazaru na to nemá vliv. Kdo chtěl znovu vystavovat totéž, tak to stejně udělal i před změnou bazaru, jen jste mu to znepříjemnili aby mu to trvalo o pár minut déle ale zároveň jste to tím rozhodnutím znepříjemňovali i všem ostatním, kdo si chtěl svá předvyplněná data popisující způsob prodeje, dodání, stav hry, místo prodeje atd. znovu naloudovat třeba k jinému inzerátu. Nicméně je dobře, že už je to za námi, a sluší se opravdu poděkovat že to tlačítko jste tam dali a dál se už v tom nebudu rýpat.

29.10.2020 18:00:46

Vybíráme z Bazaru

Dobyvatelé vesmíru
Dobyvatelé vesmíru
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas