Bazar - hodnocení prodejce/nakupujícího

Ahoj,
je možné nějak upravit komentáře k hodnocení nakupující či prodejce? Psal jsem jedno hodnocení na mobilu a nějak se mi totálně smazal zbytek pozitivního hodnocení. Takhle tam má kupující jen "Rychl" a nic víc, což mi připadá jako škoda...
17.9.2015 10:25:54

...
Jde, ale musí to udělat admin... Aspoň tak jsem to řešil jednou já :-)

17.9.2015 10:59:23

Admin
No, to by dávalo smysl. A koho jsi kontaktoval? Mám napsat rovnou Diovi nebo ještě někomu jinému? Předem díky

17.9.2015 11:07:49

Zeus...
Přes něj jsem to již jednou v minulosti vyřizoval :-)

17.9.2015 14:05:12

hodnotenie
rád by som aby sa zverejnovali aj komentáre ak napr predávajúci na komentár neklikne takto sa vedia vyhnúť negatívnemu výsledku, napr dnes sa mi stalo že mi došiel balík a pritom predávajúci nepopísal že v hre nie sú všetky komponenty, bez všetkých kartonovych komponenetov je aj wargamingova hra x wing nehratelna takto som za to zapatil 87 eur za nehratelnu hru a on ani len nemá negatívny koment bo vie že mi to neposlal celé tak nevyplnil časť od predávajúceho a negativne by mali nejak znevýhodnovať predávajúceho napr pozastaviť mu možnosť dražiť alebo pod

30.12.2015 16:58:21

kosodaurus
Hm, dalo mi trochu práce pochopit, co zamýšlíš.
Není to tak, že když nevyplníš hodnocení u aukce, tak se od druhého nezobrazuje jen pozitivní hodnocení? Ale pokud nevyplníš a dostaneš negativní, tak to negativní ostatní uvidí?
Možná je to jen můj mylný pocit.

30.12.2015 18:27:09

Je
...

30.12.2015 21:44:52

nákup hry
Tak teď su fakt naštvanej. Přes bazar jsem si vydražil hru Mage knight za 1500kč... píšu majiteli, jestli mi ji pošle přes zásilkovnu (přece jen 1500kč je dost, takhle se dá hra zaplatit až při přijetí), uživatel Nerad mi odepíše, že preferuje osobní předání v Budějovicích. Aha říkám si, taky preferuji osobní předání v Olomouci, ale kdyžtak se domluvím na zaslání. Tak mu odepíšu, jestli rozumím správně, že hru není ochoten poslat. Mezitím se ve zprávách zde na zatrolenkách objevuje žádost někoho z Brna, že potřebuje převést hru z Budějovic do Brna, tak mu píšu, že taky potřebuju převést hru z Budějovic do Brna a že se rád podělím o náklady. Jenže ouha. Jedná se o stejnou hru, Nerad totiž domlouvá prodej hry dále. Další den zjistím, že švagr jede do Budějovic na služební cestu a je ochoten tu hru převzít. Tak píšu Neradovi, že tu hru od něj jsem ochoten převzít osobně. Týpek nereaguje. Proto píšu negativní hodnocení. A výsledek. Negativní hodnocení slíznu od borca aj já. Fakt paráda!

1.2.2016 09:27:51

Nathanael
pořešíme to. Jinak Mage Knighta má v Olomouci Krápník a myslím, že i Tangram ;)

1.2.2016 09:46:52

neutralni hodnoceni
Ja bych navrhoval, aby byla nutnost vyplnit textove hodnoceni, pokud se dava jine nez pozitivni hodnoceni. Tak jsem dostal prazdne neutralni hodnoceni jako nakupujici a vubec nevim za co.

2.2.2016 08:38:51

hodnocení
Dáváte hodnocení, když se kupec přes měsíc neozval a pokud ano tak jaké.

8.2.2016 17:42:20

to Dakeyros
Negativní hodnocení. Nevím, proč se ptáš na takovou samozřejmost. Ještě se divím, že máš trpělivost čekat měsíc. Po týdnu mu napíšu, že jestli se do dalšího týdne neozve, tak ruším jeho výhru v aukci.

8.2.2016 19:25:56

Vybíráme z Bazaru

Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon
Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas