Bazar - Hodnocení (kupující-prodejce)

Zdravím.

rád bych se zeptal na jednu důležitou věc. A to zda jde komentář udělený změnit.

uskutečnil jsem obchod s prodejcem a hra přišla nekompletní. Chyběli nějaké karty. Psal jsem prodejci. Řekl, že se podívá. 31.4 mi toto napsal. A teprve dnes se ozval. Já si myslel, že se na to vykašlal a tak jsem mu dal negativní hodnocení. Napsal, že se všude díval, ale nenašel tak jestli ji chci vrátit. Později napsal, že za ten komentář ne. Docela mě mrzí, že jsem se unáhlil a udělil negativní hodnocení i trochu z toho, šel jsem byl znechucený z toho.... Rád bych své hodnocení změnil, protože prodejce si ho určitě nezaslouží !! Dá se to nějak vyřešit ? :)

předem děkuji za odpověď
7.4.2016 19:22:00

...
Zařídit to jde... Musíš kontaktovat zdejší správce, zkusil bych Zeuse...

7.4.2016 20:59:20

Na druhou stranu...
Pokud prodejce pošle nekompletní hru = nezkontroloval před odesláním, také to o něm něco vypovídá. Takže bych nebyl tak úplně nekritický.
Navíc, pokud nechce poslat peníze/hru zpět jen kvůli tomu, že dostal negativní hodnocení, opět to o něm něco vypovídá. Ačkoliv nevím, jak ses "rozepsal" v tom komentáři.

Ale jak píše dole Divisek3, napiš Diovi (ZEUS).

7.4.2016 22:13:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Navážu zde...
...abych nezakládal další vlákno...A navíc to s tímto souvisí.

Chtěl bych se zeptat, jestli by šlo k hodnocení, které mají uživatelé u sebe, přidat datum. Třeba když si kliknu na číslo negativních, pozitivních nebo neutrálních hodnocení, bylo by fajn vidět, kdy ten člověk dané hodnocení dostal.

Třeba u negativního, které obdržel před rokem, bych byl asi více shovívavý, kdyby měl pak další tunu pozitivních z čerstvější doby. Jen mě to teď napadlo. Šlo by něco takového? Mělo by to smysl?

4.12.2017 11:36:03

(Vyplešení) Vylepšení komentáře
Tak já se přidám. Nebylo by marné odlišit hodnocení, aby bylo zřejmé, zda v tom daném obchodu byl onen účastník odesílatelem nebo příjemcem.

Aktuálně to řeším tak, že do komentáře vždy píšu, že tohoto prodávajícího/resp. kupujícího doporučuji.

4.12.2017 11:44:04 | Upraveno autorem (porovnej)

ot
Omluva ,ale tento překlep se mi hodně líbí.Jak je ta čeština krásná- vyplešení :+)

4.12.2017 12:23:18

Vybíráme z Bazaru

Hrdina v kostce Komplet (CZ) - NOVÉ VE FOLII
Hrdina v kostce Komplet (CZ) - NOVÉ VE FOLII
Akt. cena: 2390 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas