Bazar - hledání hry

Je to jen chyba u mě na příjmači, nebo se vůbec aktuálně nedá dohledat hra dle jména?
(dřív jsem využíval hledání v prohlížeči přes CTRL+F, ale i tak mi to přišlo na hlavu), aktuálně po zkrácení počtu her na stránku už není možnost prohledat rychle celý bazar, maximálně jak pako stránkovat a hledat pokaždé znovu nebo si každou hru přidávat do wishlistu a nechat prohledat ten..

Jak je možné, že takovou základní funkci kterou má kde co nemá zrovna bazar, kde se předpokládá, že vyhledávání bude jedna z primary funkcí spolu s možností vystavit inzerát?

Myslím, že když už jste si to nechali zpoplatnit, tak by bylo fajn mít alespoň takovéto elementární věci funkční :(

Jako mám to tu rád a nechci být zlej, ale kluci, co lidi co mají vystavené inzeráty někde nově vzadu jsou fakt chudáci.. já to po třetí stránce hledání přes CTRL+F vzdal a tak pokud tam ta hra někde byla, tak ten člověk bude mít šanci leda pokud si toho pak všimnu až mu doběhne na první stránku (tj tak 24h do konce aukce) a já zrovna kouknu sem.. Některé hry mám ve wishlistu, ale naprostou většinu tu jen projedu jak mě zaujmou někde..
12.10.2020 22:57:23 | Upraveno autorem (porovnej)

dodatek

četl jsem disclaimer o omezení a práci na fulltext searchi.. ale zapnutí omezení na počet inzerátů není nejlepší řešení v mezičase.. chtěl jsem vystavit nějakou hru, ale díky tomuto počkám až bude dotaženo :/

12.10.2020 23:26:06

Zaily
Aké obmedzenie, je nastavené.len strankovanie.

13.10.2020 00:12:32

@Zaily
Teď nevím jestli jsi to oznámení nepochopil nebo to jen ignoruješ. Stránkování je nastavené, kvůli problémům, které tam Ondra popisuje. Je to dočasné a de facto nouzové řešení situace.

Je to zapnuté cca 8 hodin a ty nám přijdeš vynadat, máš skutečně pocit, že je to na místě?

13.10.2020 01:43:38

miner
Ano, je to na miste když jde o peníze.. dokud jste to tu měli komplet free tak ani nepípnu, ale vzhledem k tomu, že teď za tu službu platíme víc než za rohlíky, tak už se ozvu jako bych to udělal kdekoliv jinde kde za něco platím a není to v pořádku jak by mělo.
Sorry nesleduju to tu každý den, tak fakt nevím, že je to 8 hodin v provozu..
Za mě tedy lepší dlouhy loading než aby mi to omezilo možnost prodeje nebo nakupu hry.

13.10.2020 07:37:33

Toto už jsem dotazoval několikrát
Taky nechápu proč není v Bazaru vyhledávací pole, kam bych prostě zadal název hry a vypíše to všechny nabídky, ideálně pokud je to možné včetně rozšíření.
Už se mi několikrát stalo že při proklikávání stránek jsem na poslední chvíli zaregistroval zajímavou hru v baneru vpravo a když jsem se vrátil na stránku již tam je nabídka jiná.
Dohledávat hru je pak poměrně zdlouhavé.

Offtopic, vyhrál jsem aukci v bazaru a uživatel reaguje jak leklá ryba, odpoví na každou pátou zprávu a vypadá to že hru nechce prodat, je tu nějaké vlákno tak se píšou takoví uživatelé kvůli varování ostatních?

13.10.2020 09:46:42

Smith-g
Kontaktni formular.
___
redaktor Deskofobie

13.10.2020 10:34:38

Smith-g
suhlasim. Tu to asi este potrva, lebo tento cely web je pozadu tak 10rokov a stale sa na nieco vyhovaraju.

13.10.2020 10:42:22

@Smith-g
Protože na to je potřeba full-text. Aby na ZH mohl fungovat fulltext, potřebujeme dedikovaný server. Dedikovaný server jsme pořídili nedávno, díky poplatkům z bazaru. Teď na tom Ondra pracuje a bude to nasazeno co nejdřív.

Je hezké říct, to tu mělo být dávno, ale ono se to samo neudělá a mít full-text vyhledávání na molochovi jako už ZH jsou, to není jako práce s buzolou. :)

13.10.2020 10:48:21 | Upraveno autorem (porovnej)

...
namisto nucenych poplatkov z bazaru stacilo zverejnit ucet kam mozu ludia posielat penize na podporu bazaru, pripadne za to dat nejake achievementy a nejake srandy do profilu a mali by ste daleko viac penazi :D takto zgrlite po par korunach z predanej hry.

13.10.2020 10:55:43

@Miner

Díky za odpověď, je to prvně co na tento dotaz někdo z adminů reagoval. Je dobře, že to řešíte, bude to určitě pohodlnější.

To Yedle: Sorry ale nepochopil jsem co jsi myslel tím kontaktním formulářem. Je to reakce na neodpovídajícího prodejce?

13.10.2020 12:08:39

Smith-g
ano, pokud se vyskytne nějaký problém na ZH, je nejlepší napsat na kontaktní formulář
nebo se obrátit na konkrétního admina, v tomto případě Minera.
kontaktní formulář je ale jednodušší
je dole na stránce

konec OT
___
redaktor Deskofobie

13.10.2020 12:43:40

sedlak87
Pokud bys stejně přispěl, tak proč to řešíš?

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

13.10.2020 13:06:08

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

13.10.2020 13:16:57

Zaily
Beru tvůj pohled a respektuju tvé rozhodnutí nevyužít Bazar, dokud něco nebude (nebo případně vůbec, když ti třeba ta změna nebude pak vyhovovat).

Ale zase jsem přesvědčený, že pro prodávající je horší situace, kdy Zatrolenky svou pomalou odezvou odradí uživatele (a potenciální kupující) od návštěv té které stránky (třeba to mohla být stránka s detailem inzerátu nebo dokonce okno s vložením příhozu).

A to nemluvím o tom, že když se to blbě sešlo ještě s jinými weby na stejném serveru, že Zatrolenky třeba i při některých requestech (= snahách o zobrazení stránky) mohli neodpovědět vůbec.

13.10.2020 14:01:07

OT
Já věděl, že za to dostanu 90 dnů.
Ale já musel. :+)

13.10.2020 14:31:23

@Miner
Full-text na to urcite neni potreba. Kazdy inzerat ma u sebe prirazeny nazev hry z DB. Jen velmi malo inzeratu ma toto nespecifikovano, jestli se nepletu.

Cili bohate by stacilo, kdyby hledajici do kolonky zadal nazev, naseptavac mu poradil jmeno a bylo by vymalovano. Tim by se pokrylo 80% pripadu.

Souhlasim, ze pokud nekdo nevyplni nazev do inzeratu (mam pocit, ze to jde, protoze ne vse je v DB), tak to holt nic nenajde, ale tech pripadu je ojedinele mnozstvi si myslim.

Spis co me trosku vadi, tak je onen naseptavac, protoze nenaseptava uplne spravne. Ale jelikoz to neni pouzite v bazaru, tak si myslim, ze to neni takova katastrofa.

V souvislosti s bazarem me spis stvou notifikace. Na ZH chodim relativne pravidelne, asi jako na mail, takze me otravuje, ze musim mazat mail o notifikacich. Kor, kdyz se neco objevi v bazaru treba o pulnoci, kdyz uz se na ZH treba nepodivam, ale mail mi to uz vygeneruje, protoze jsem noticku neodkliknul.
ZH do spamu hazet primo nechci. Na druhou stranu si rikam, k cemu mi je vlastne seznam her atp. Stejne upozorneni na hru v bazaru chodi po pul hodine kvuli moznosti odvolani vystavovatelem atp. a pokud nekdo do te doby prijde a hru koupi, tak mi ani ta notifikace nepomuze. Takze jako vsude, je to o tom byt na bazaru porad. :-) Ale to jsem odbocil

13.10.2020 17:26:40 | Upraveno autorem (porovnej)

case-sensitive
posledny update na vyhladavanie v bazare zrusil case-insensitive vyhladavanie a je nutne davat pozor na velke pismena. opravte to prosim naspat, dakujem

21.10.2020 10:29:06

sedlak
Pokud najdes chybu na webu, pis to do kontaktniho formulare, tam to na 100 procent admin uvidi
___
redaktor Deskofobie

21.10.2020 10:38:01

@sedlak87
Hoď sem prosím nějaký příklad, mně to hledá bez ohledu na velká/malá písmena.


EDIT: Dle informací od Ondry to skutečně řešilo velká/malá, bylo to defaultní nastavení toho nového search engine. Už je to opravené a hledá to, jak má.

21.10.2020 10:51:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Lepkouni - Albi
Lepkouni - Albi
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas