Bazar CZ vs. SK

Neslo by (napr. pri zadani inzeratu) pridat pole pro urceni oblasti prodeje? Jestli chce prodejce prodavat v CZ, SK ci oboje.
Jde mi spise o to, ze SK kolegove jsou posledni dobou velmi aktivni ci jich pribyva (coz by bylo mimochodem skvele), ale vetsinou jsou u nich problemy jak cenove tak ochotove se zasilanim do CR (cest vyjimkam). A ja mam nastavene "hlidaci psy" na vicero her. A posledni dobou se mi stava. ze mi prijde upozorneni na zajimavou hru, ja se natesim a pak zjistim, ze je to za € na SK. A priznam, ze je v soucasnosti pro mne jednodussi nakoupit napr. na nemeckem Amazonu nez ze Slovenska (opet cest vyjimkam). Teoreticky by me stacilo nejake nastaveni u zasilani upozorneni. Jenze neni polozka, kterou by se to dalo selektovat (snad jen pozadovana platba € vs. kc). Ale zas by to omezilo ty, kteri maji zajem prodat i do Ceska ....
24.2.2014 01:19:29

umisteni
omlouvam se - klidne to stacilo dat do navrhu a nezakladat novou diskuzi. Prehledl jsem ...

24.2.2014 01:20:57

Zapsáno do rozmyšlení...
Připsal jsem si podnět do námětů. Popřemýšlím, jak to zrealizovat, aby to bylo co nejšířeji použitelné a současně co nejjednodušší.

9.3.2014 14:38:27

trošku jiný pohled
Je pravda, že € aukcí stále přibývá. Prodejci nejsou ochotni zasílat do ČR a českému zájemci nezbývá, než tyhle aukce ignorovat. Jelikož si dovolím tvrdit, že počet českých a slovenských aukcí je víceméně stejný, znamená to polovinu všeho přehlížet. Když koukám, co je nového, koukám na měnu u ceny a ne co je to vlastně za hru.

Nešel by udělat nějaký filtřík, který by zobrazoval hry podle měny (CZK/EUR/obojí)? Mně by to třeba hodně bodlo, protože do bazaru koukám denně. Díky za zvážení.

15.3.2014 09:04:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Havelock
zaujala ma v Tvojom príspevku veta o neochote predajcu posielať do susednej krajiny - to si celkom neviem predstaviť, lebo ide o ten istý úkon na pošte, len za vyšší poplatok. Skôr by som bral tvrdenie, že pre kupujúceho nie je zaujímavá cena poštovného.

15.3.2014 10:04:44

pecovarhy
Jistě mi dá za pravdu, kdo se s tím už setkal. Ale máš zároveň pravdu, že to poštovné je velmi nevýhodné. Tak či onak, filtr by byl velmi příjemný a nepovažuji ho diskriminaci nebo ani protislovenskou aktivitu.

15.3.2014 12:35:55

Filtr podle meny...
...by bohate stacil. Pokud budu mit zajem kupovat v eurech, mohu si je snadno zvolit a pak se pripadne zeptat na postovne - ale v soucasnosti mi tyto inzeraty toliko snizuji prehlednost, obzvlast na uzsim displeji.

15.3.2014 12:46:50

ulozenka
posielanie medzi CR a SR ma zmysel riesit iba cez ulozenku. tam je cena postovneho neporovnatelne nizsia a rovnako je lepsia aj kvalita sluzieb a rychlost.

15.3.2014 14:14:22

LoLo
Jestli jsem to pochopil spravne, tak my z necivilizovanych koncin to u ulozenky prepalime na doprave do odberneho mista.

15.3.2014 15:07:29

rndm
od tohoto roka ma pocet ulozeniek vyrazne stupnut tak v cechach ako aj na slovensku. inak stale je predsa moznost neprihadzovat na inzerat, ktory mi nejakym sposobom nevyhovuje, ci?

16.3.2014 20:17:29

LoLo
Neresil jsem bazar. Resil jsem ulozenku.

16.3.2014 20:47:42

Přehlednost
Osobně se také přikládím k filtrování měny. Zvýší se tím (alespoň pro mne) přehlednost bazaru. Ideálně to ovlivnit už při zasílání upozorňujícího emailu.

16.3.2014 22:15:22

Vybíráme z Bazaru

East India Companies
East India Companies
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas