Avatar pro mecenáše

Chci se jen touto cestou zeptat, zda bude obnovena možnost nahrát avatara pro mecenáše tak, jak to kdysi bylo.
Díky za info
29.12.2020 17:06:26

Avatar
Když nic jiného, možná by aspoň stálo za to upravit aktuální formulaci (a odkaz) u nastavení Avatara ;)

> Avatara si mohou nahrát pouze uživatelé, kteří získali alespoň 50 bodů (chybí vám X bodů) nebo jsou alespoň bronzovým mecenášem Zatrolených her!

15.1.2021 10:51:30

Avatar - mecenáš
Není to nic, bez čeho bych nedokázal žít a pro obrázek to samozřejmě nedělám, ale možnost nahrát si Avatara pro mecenáše, tak jak tomu bylo dříve, by byla jistě příjemná a potěšila by. :-)

15.1.2021 11:11:41

Bude...
Ahoj,

tuto funkci "opravíme". Ona v kódu stále je, ale na starý systém mecenášů, který postupně z kódu vykopávám. Tohle je velmi, velmi vysoko v seznamu změn k udělání. Až bych řekl, že je to otázka dní ;-).

15.1.2021 12:57:31

Tak je to hotové...
Právě jsem změnu nahrál na server. Aktuálně tedy mohou Avatara nahrát uživatelé, kteří mají 50 nebo víc bodů NEBO jsou mecenášem v aktuálním roce. POZOR: pokud si Avatara nehraje mecenáš a v dalším roce jím již nebude, tak v tom dalším roce o možnost opět přijde a Avatar zmizí i z diskusí. V profilu a boxu přihlášeného uživatele zatím zůstává.

16.1.2021 17:57:25

Díky moc
Jsem na tom stejně jako Tomoko. Přispěl jsem proto, že chci zatrolenky podpořit a ne kvůli Avatarovi, ale tohle potěší.

19.1.2021 06:54:31

Vybíráme z Bazaru

Nidavellir
Nidavellir
Akt. cena: 599 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas