Admin na cestě kolem světa

(popela se mi na kompost vejde dost, takže sypejte...)

Starý pardál Cauly neměl loni dobrý rok (nebo možná měl, záleží na úhlu pohledu, že? ;-) ), ale i tak mám pocit, že současná správa souborů pracuje geologickou rychlostí... Sto souborů jednou za měsíc a půl? Nebo třeba tisíc k vánocům? A není to málo...? Fo f tím, ptám se?
5.2.2019 21:16:45

Bacil
Zrovna jsem chtěl napsat, zda se tu po měsíci objeví ještě nějaké překlady nebo se čekací fronta zaplnila anglickými pravidly a na ty české překlady tak nezbývá čas?

6.2.2019 00:31:07

Bacil
Jojo, zlatej Cauly...
(ten kluk tak nevypadal, ale fakt byl ze zlata:)

6.2.2019 03:51:13

Měsíc...
... po dokončení svého vůbec prvního překladu, se zjištěním, jak časově náročná je tato úctyhodná "sranda", jsem s naivním pocitem zadostiučinění nahrával soubor s tím, že můžu konečně také přispět. To vše je však již dávno a má zmíněná naivní radost z odvedené práce zůstala pohřbena v hromadách souborů nahrávaných nešťastníky přede mnou...

...momentálně nejsou schváleny soubory odeslané počínaje dnem 7. 1., a to už je opravdu trochu smutné.

6.2.2019 05:23:32

Joe

Súbory
Pokiaľ by adminovské osadenstvo bolo tomu naklonené, mohol by som so schvaľovaním súborov vypomôcť (ako bývalý admin popiskov si hádam ešte pamätám prístup apod.).

---------------
Prekladateľ Joe

6.2.2019 09:59:05

Joe
Nevím, nakolik to musí rozhodovat rada starších, ale plebs si žádá chléb a hry. A poněvadž hry už plebs má, je řada na chleba... éé... tedy pravidla.

Čili pokud bys mohl, spousta lidí by to ocenila.

6.2.2019 10:41:04

som

Joe
Joe byl vždycky dobrý, ale teď...

...teď je nejlepší!

6.2.2019 11:32:41

Proč?
Proč se musí každý soubor mauálně kontrolovat? Proč nemohou uživatelé co nahráli desítky výborných překladů, pravidel atp... nahrávat další materiál rovnou?

Fakt hrozí, aby se v nějaké větší míře stalo, že někdo kdo sem několik let nahrává kvalitní věci najednou začal nahrávat nějaký blbosti? A pokud ano, je problém to pak smáznout a dát mu za uši?

Podle mě nehrozí a není problém. Ale jsme zase tam kde vždycky, že je to tu celé postavené na hlavu. Takže páni admini zkuste zatlačit na svého šéfa, ať od určité úrovně uživatele, ten může nahrávat soubory rovnou. Stejně tak by to mohli dělat domluvení uživatelé reprezentující vydavatele. Tyhle kontroly jsou paranoidní, nefukční, hloupý, zdlouhavý, opruzný, k ničemu. Jo a taky jsou úplně zbytečný a hloupý.

6.2.2019 14:32:42 | Upraveno autorem (porovnej)

@Miner
Pravdu díš.
A ještě bych dodal, že úplně naprd je čekat na schválení když nahrává ten samý autor nějakou opravu v původním souboru - autor na zveřejnění čeká úplně stejně dlouho jako poslední Jouda, který tady poprvé něčím přispěl.

6.2.2019 14:39:49

Joe

Zeus
Kontaktoval som Dia s návrhom o moje znovuzadminovanie (keďže už pár rokov neschvaľujem popisky k hrám), uvidíme...

---------------
Prekladateľ Joe

6.2.2019 14:49:03

Joe
Budu ti držet palce, abys nebyl taky v nějakém čekacím pořadníku ;)

6.2.2019 19:19:15

kren
Pozeral som na toho užívateľa s nickom Jouda a máš pravdu, nahral sem len nejaký jeden biedny súbor :D

7.2.2019 07:11:58

som

springb
:-D

7.2.2019 07:40:03

som na tom rovnako

Ahojte.. tiež by som v pohode robila preklady, ale keď trvá vyše mesiaca, než sa moja robota dostane k užívatelom... je to zbytočné, čo je ale škoda...

rovnako nemam problém pomoct s chodom stránky... len by o to musel byt zaujem aj z druhej strany.. :(

21.2.2019 08:09:43

Vybíráme z Bazaru

TIK TAK BUM Family
TIK TAK BUM Family
Akt. cena: 240 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas