Absence admina

Vlákno pro omluvenky.
9.4.2019 22:19:05

Dobrý večer, milí uživatelé
omlouvám se, ale od čtvrtka do neděle budeme mít s olomouckým klubem výjezdní akci a nebudu v té době moct schvalovat popisky a recenze. Říkali mi, že byste se mohli zlobit, kdybyste to nevěděli dopředu, tak Vám to říkám. Jakmile se vrátím, všechno zameškané doženu.

9.4.2019 22:21:12

Ok

Ale doufam ,ze sem naskenujes omluvenku podepsanou nejmene tremi ucastniky vyjezdu.

9.4.2019 23:10:07

Toneckrmelec
bude stači pivní lístek? :)

10.4.2019 13:04:25

Dobre

Ale ten musi byt podepsany od maminky :)

10.4.2019 23:06:32

AFO
V Olomouci dneska začíná filmový festival AFO, kterého se budu účastnit, takže do neděle nečekejte žádné velké zázraky se schvalováním popisů a recenzí.

A pokud jste z okolí Olomouce, zajděte si taky, je to zadarmo a stojí to za to ;)

23.4.2019 12:01:38

Zatrocon
Od zítřka do neděle jsem pochopitelně na Zatroconu. Takže videa a hlavně aktuality budou muset po tu dobu počkat. :(

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

22.5.2019 21:18:58

Sekce překlady
Admini nezlobte se, ale vadí mi, že je sekce překlady aktualizována tak jednou za měsíc. Fakt je mi upřímně jedno, zda se sem přidá nové foto z hraní nebo nová hra, coz se děje téměř denně. A domnívám se, že sekce překlady je i nejvíce využívána, ale rychlost schvalování je tristní, nevěřím že to někdo čte nebo kontroluje, tak to snad nemusí trvat tak dlouho?

23.5.2019 13:38:32

souhlas
Absolutně souhlasím s Mitogarem. Přidávání překladů je nekonečná anabáze. A o kontrole si také myslím své, protože překlepů, hrubek a jiných chyb, které překladatel pro oči už nevidí (vím z vlastní zkušenosti), je tam dost a dost a pouze přelétnutím by s našly a opravily.

23.5.2019 14:30:50

ověření "VIP účtu"
Na ověření telefonního čísla čekám už skoro rok, je tahle funkce vůbec v provozu?

7.11.2019 16:42:21

ověření "VIP účtu"

Připojuji se k dotazu, jsem na tom obdobně.

7.11.2019 16:58:27

VIP

Ověřování tel. čísla tuším nefunguje.
Nejsem si jist, ale myslím, že je to kvůli nákladům na ověřovací SMS. Takže ti či to stihli dokud to šlo mají VIP a ostatní Maj smůlu.

Stejně je to zatím k ničemu, takže je úplně jedno jestli máte nebo nemáte VIP.

Jestli tu proběhne nějaká revoluce s financováním ZH, tak věřím, že se to zas rozjede (ověřování) a VIP bude k něčemu (třeba, že se VIP nebudou zobrazovat reklamy apod.?)

7.11.2019 17:28:37

No
Mě ta reklama nevadí, když to adminům vykompenzuje čas za adminováním. Akorát si nemyslím, že pouhé zobrazení moc nevydělá a pochybuji, že hráči DH kliknou třeba na reklamu s autem, takže asi tak.
Co nechápu je fakt to zdlouhavé schvalování překladů, někdy i měsíc. Vždy se najdou chyby a zatím mě o nich informovala spíše komunita než admin. Jako kouknu jestli v souboru není nějaká prasárna a jedu dál ne? Myslím, že se z toho dělá zbytečná věda, trpí komunita a doplácí na to ti co pro ní skutečně něco dělají.

8.11.2019 03:33:40

VIP
kdyby dole v kontaktech bylo třeba číslo účtu, kam se dá na Zatrolenky přispět, tak jsem si jistý, že by to spousta lidí poslala alespoň stovku ;)

8.11.2019 13:29:16

ManlyGuy
To je hezké, že si myslíš, že adminové z toho něco mají (kromě šedivých vlasů) :)

8.11.2019 13:45:16

Kew
Sám moc dobře vím, jaké a o čem adminování je. O to smutnější to je, že z toho zobrazování reklam nic nemáte. Ale věřím, že z toho moc nemá ani zadavatel tohoto požadavku. :-)
Každopádně si stojím za tím, že překlady se zbytečně natahují. Já už sem nedávám ani fotky, nebavilo mě to řešit s adminem, vždy bylo něco špatně a tak jsem se na to raději vykašlal. Tenhle stav schvalování mě celkem sejří, protože se mě to týká.

8.11.2019 22:44:46

@ManlyGuy
Máš pravdu, já už jsem taky jakoukoliv aktivitu dávno vzdal.

9.11.2019 00:03:45

překopáváme míč
Přátelé, míč je na vaší straně.

https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/hledame-posily-do-adminskeho-tymu-6523/

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

11.11.2019 18:36:15

To můžeš
Tohle mělo přijít před x lety. Vím co adminování obnáší a s rodinou už toho času moc není. Nechám to mladším. :-)

11.11.2019 21:19:42

Vybíráme z Bazaru

Pyramid of the Sun
Pyramid of the Sun
Akt. cena: 115 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas