520

poslední dobou mi to tady několikrát denně hází pětset dvacítku

https://www.dropbox.com/s/sl0h6bljtg6xn19/zatrolenky520.png?dl=0

po refreshi v browseru to vždycky jede
31.12.2020 11:04:14

Ano
Taky hlásím...cca 2-3x denně nezávisle na čase, ale jen přes mobil (Android), u PC se mi to neděje.

31.12.2020 11:28:33

víme o tom, hledáme příčinu
Ahoj, víme o tom, děje se to pár dní. Řešíme s hostingem, akorát je to hodně zapikané. Když dáme hned po chybě hned obnovení stránky, tak přijede v pořádku. Takže se neskutečně špatně navozuje. Už asi mám postup, který by nám mohl dát nějaké vodítko, ale komplikují to svátky a tak :-(.

1.1.2021 18:00:45

Laborujeme :-(
Dnes (pátek) jsem něco vypnul v čase cca 20:35. Jak to vidíte i jiní? Mě se těch chyb moc nedaří zobrazovat :-(

1.1.2021 20:40:12

Pořád..:(
Párkrát jsem zkusil načíst nějaké stránky a stalo se to opět, tedy i po čase 20:35..:/

Každopádně držím palce s brzkým vyřešením..;)

Edit: I po zveřejnění tohoto příspěvku to hodilo 520...

1.1.2021 20:48:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Bude toho asi víc
Mě třeba nefunguje vubec přístup na web, přesměřovává na https://anafra.cz/ (homepage, bazar atd.)
Fungují mi jen některé přímé linky (např. do námětů a připomínek jak je vidět )

1.1.2021 21:19:14

Hosting
Mě to teď nějakou dobu házelo přímo na stránky hostingu(?) (anafra), od cca 20:30.

1.1.2021 21:20:23

Noob
Hodně to teď s hostingem překopáváme a různě přenastavujeme, kudu co kam teče. Takže to může občas něco takového způsobit. A pak některé změny mohou trvat chvíli než se projeví u všech poskytovatelů internetu. Tyhle úpravy jsou vždycky největší peklo.

Každopádně teď by uživatelé měli chodit napřímo na server u Anafra.cz (to je náš hosting). A už by mělo chodit snad i korektně SSL (= HTTPS).

Prosím kdyžtak o hlášení chybek a ideálně i zda se opakují ty záludné 520 nebo ne.

1.1.2021 21:21:54

A moc se omlouvám...
Omlouvám se za veškeré komplikace a nepříjemnosti. Snad to ale nakonec pomůže odhalit příčinu těch 520 a zas nás to někam posune... Jen ta trnitá cesta. Vážně mě to mrzí, pardon.

1.1.2021 21:23:20

Anarfa
Teď večer mě to blbne ještě více....tak jen podávám hlášení, že zdá se, že stále není problém vyřešen.

Skoro se mi nedaří přijít na standardní hlavní stranu, nebo se přihlásit do účtu....funguje, jak už zaznělo, jen třeba přímý link na nějakou aukci či diskuzi.

1.1.2021 22:54:17

Korenar
A mohl bych poprosit o přesnější popis? Co přesně prohlížeč zobrazí (ideálně asi screenshot hozený třeba na www.imgur.com). Plus adresu stránky, která tu chybu hodila.

Mě se už pak někdy od té deváté večerní chyba žádná nezobrazila. A ani automaticky spouštěné skripty, které včera mezi 17 a 18 házeli chyby tak 1x za 15 minut jsou od včera večera zatím spokojené (neprocházel jsem tedy detailně jejich logy, ale nepřišel mi žádný nový alert na nemožnost ho spustit, jak se těch posledních pár dní dělo vcelku "pravidelně").

Díky moc...

2.1.2021 09:04:12

520
To co popisujete se mi stalo jen jednou, tedy že mě to hodilo na jinou stránku a jedenkrát "520".
Ale častěji se mi stává chybka (na mobilu), že kouknu do diskuze a pod některýma nickama je nápis mecenáš, ale obrázek lišty chybí, je jen jakoby nenačtený, ale je vidět, že tam obrázek má být. Jde dokonce i rozkliknout, ale mecenášství je tam prázdné. Ukazuje se to totiž u těch co mecenáši nejsou... U těch co lištu mají ji vidím normálně. Až na to narazím příště, tak udělám screenshot ;)

2.1.2021 09:49:49

520
520 mi včera vyskakovala velmi často, dneska od rána vůbec.

To co popisuje El Ďábel se mi taky stalo, ale myslím jen jednou, takže jsem to bral jako anomálii a nevěnoval tomu pozornost (ani nevím jestli na PC nebo mobilu), každopádně pokud se mi to objeví znovu, tak to taky vyfotím, když se s tím setkal i někdo další a častěji, tak to může být i nějaká chybka na ZH straně.

2.1.2021 09:59:03

Anarfa
Deje se to u PC...od rana bych cely server spise povazoval za nepristupny...funguji jen nektere linky treba do bazaru, ake vyhodi mi to na Anarfu uplne ruzne klidne prepnutim na titulni stranu ci jakoukoliv jinou sekci...prihlaseni je nemozne.

Vyhazuje to na Anarfu "stranka neexistuje"

ZEUS: poslal jsem ti odkaz na screeny

Na mobilu OK

2.1.2021 10:18:29

opraveno
Jak se web přesunul....tak dělá v PC problém zastaralé cookie, cache a linky....chce to komplet vymazat a pak to jede.

2.1.2021 12:58:00

Vybíráme z Bazaru

Prodám Zombicide
Prodám Zombicide
Akt. cena: 2499 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas