00:00

Již delší dobu se chci zeptat,jestli se to stává i někomu jinému. Přesně o půlnoci(00::00) se mi pravidelně prěstanou načítat stránky ZH.
Někdy to hodí hlášku cloud..... a někdy nic .
Po nějakých 5-10min zase vše funguje jak má.
Máte to někdo podobně a co by mohlo být příčinou ?
9.12.2019 17:54:36

00:00
Mam tu istu skusenosť, tak ako to popisuješ

9.12.2019 18:29:27

aukcie?

predpokladám, že ide o vyťaženie servera ukončením a vysporiadaním množstva aukcií

9.12.2019 20:09:22

Zajímavé...
Aukce se vyhodnocují až hodinu po půlnoci (v 1:00). Právě proto, že mohou víc zatěžovat server, tak jsem je posunul na dobu, když na ZH je minimum návštěvníků (o půlnoci přeci jen ještě něco nočních sův je :-).

Jak se to chová? Zobrazuje to nějaký error, nebo se načítá, načítá a nic?

Vyzkoušeli byste to prosím případně i od jiného poskytovatele internetu (třeba z mobilu, který je na 4G a ne na stejné internetová přípojce díky WiFi)?

Protože ani monitoring v danou dobu nic nehlásí (ještě kouknu hlouběji, jestli nevidí zpomalení webu, ale zatím jsem si toho nikdy nevšiml)...

A případně pak ještě zkusím dotaz na webhosting, jestli tam nemají naplánovanou nějakou údržbu třeba databáze nebo tak.

9.12.2019 20:27:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Zeus
Je pravda,že já se nepřipojuji z české ani slovenské IP.
Ale dělá to každý den.Někdy je hláška o Cloudflare.

9.12.2019 21:18:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Potvrzuji
Mně se stává to samé, jsem na UPC. Budu to taky pozorovat, zkusím mobil, dám vědět.

9.12.2019 21:43:58

...
Mám to úplně stejně....přesně o půlnoci je výpadek.

ZEUS: hodinu po půlnci to máš nastavený nějak fixně, nebo podle aktuálního času (zimní vs. letní)?

Totiž některé hry na mobilu mají třeba nastavené free odměny vždy v 00:00, ale po přechodu na zimní čas se to změnilo na 01:00, tak jestli to není podobný problém

9.12.2019 23:21:01

error

Error 524 Ray ID: 542a9a886d45cba8 • 2019-12-09 23:03:34 UTC
A timeout occurred
You Browser Working
Vienna Cloudflare Working
www.zatrolene-hry.cz
Host
Error
What happened?

The origin web server timed out responding to this request.
What can I do?
If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.
If you're the owner of this website:

The connection to the origin web server was made, but the origin web server timed out before responding. The likely cause is an overloaded background task, database or application, stressing the resources on your web server. To resolve, please work with your hosting provider or web development team to free up resources for your database or overloaded application. Additional troubleshooting information here.

Cloudflare Ray ID: 542a9a886d45cba8

10.12.2019 00:12:09

Půlnoc
Pozoruji to již delší dobu (2 měsíce určitě) . O půlnoci tak na 3 minuty se ZH nanačtou. Ať už z mobilu nebo z pc, je to fuk. Prostě půlnoc na ZH huhuuuuuu.!

10.12.2019 23:07:14

Mno

A takhle to vypada, kdyz v inkriminovanou dobu prihodis zapis z hrani :)

24.3.2020 00:09:25

Server
Příčinou je pravděpodobně nějaká automatická služba na serveru, záloha, restart webserveru apod. Mnoho se s tím asi udělat nedá...

24.3.2020 16:25:33

Půlnoční nedostupnost
Jelikož jsem tu často o půlnoci, tak problém celkem sleduji a tyto tak do čtyř minut dlouhé nedostupnosti jsou pravidelné. Pravda teď z neděle na pondělí jsem ji jednou nezaznamenal, ale jinak vcelku pravidelně. Zeus to řešil a nepřišel na nic co by se týkalo naplánovaných úloh ZH. Zda dostal nějakou informaci z webhostingu nevím. Měl teď kupu práce se Trolím palcem a zásadnějšími věcmi, které se na webu změnili i když třeba pro uživatele nejsou vidět.
Zásadní je, že výpadek nezpůsobuje žádnou nekonzistenci dat.
Honza Mamut
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

25.3.2020 22:37:18

Aukce
Nedela to treba ukoncovani aukci ? Ty prece konci o pulnoci, tak mozna to je ta uloha ktera ten server zasekne na tech par minut...

27.4.2020 00:05:45

Vybíráme z Bazaru

Bestie CZ
Bestie CZ
Akt. cena: 40 €
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas