Joe
Joe - avatar

Zdroje/obchody so ZIP sáčkami (Bratislava)

Zdravíčko,

vie niekto z Bratislavy odporučiť, kde viem nájsť uzatvárateľné (ZIP) sáčky 80x120mm? Zatiaľ som narazil len na online obchody, ale dávať 3-4 eurá za dopravu pre tovar v hodnote 1 euro je trošku overkill...

V ŠEVTe majú len zopár veľkostí a túto práve nie (70x100 je pre mňa málo).

---------------
Prekladateľ Joe
13.2.2020 09:34:18

zkoušel si FaxCopy?
myslím, že jsem tam někdy nějaké sáčky kupoval

* * * * *
Board games klub, Trenčín

13.2.2020 09:59:53

Centrál
V papiernictve oproti Bille sa mi zdá, že som videl celkom veľké vrecká. Skús prípadne tam pozrieť.

13.2.2020 11:49:22

Shopping Palace

Nedavno som kupoval v TEDi v Shopping Palace na Zlatych Pieskoch. Hned vpravo, ked vojdes do predajne v casti kde maju veci pre tvorenie veci. Su o par cm vacsie ako pises, ale hadam budu pouzitelne.

24.2.2020 22:57:23

Ikea
Já používám sáčky ikea, sice mají trochu potisk, ale velikostí mají na výběr a sáčky jsou z tvrdšího plastu, takže se tak rychle neprodřou.
https://www.ikea.com/sk/sk/search/products/?q=istad

Případně se dají sáčky koupit v Tescu, sice je tam taky nějaký potisk, ale sáček má navíc jezdec pro pohodlné otevření a zavření.

25.2.2020 07:37:36

Joe

Diky chlapi!
Ako chodím po podobných obchodoch, vždy pozerám, či niečo majú :)

Nateraz som ich našiel v Brne, keď sme minulý týždeň šli náhodne okolo papiernictva... tých 100ks vystačí na dlhšiu dobu.

---------------
Prekladateľ Joe

25.2.2020 09:13:56

ali to řeší
@Joe na aliexpressu vyhledej jednoduše zip lock / ziplock vyber velikost a bez poštovného to je za dva týdny doma.. Jak je to plast, tak se to nekazí, takže mám krabičku v šuplíku a zip sáčky na rok dopředu :)

1.3.2020 21:54:50

Vybíráme z Bazaru

Dominion nová ve fólii
Dominion nová ve fólii
Akt. cena: 740 Kč
Končí za: 11 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas