j.t

Vytisknutý insert pro Mars: Teraformace

Zdravím vespolek,

zakládám vláko z důvodu abych jen pozvolna prozkoumal “trh”. Mám volnou kapacitu na filamentové 3D tiskárně, a přemýšlím, že bych ji využil k tisknu všemožných doplňků a insertů do her.

Zaujal mě tento insert do #Mars: Teraformace (https://www.thingiverse.com/thing:4441215/files).

Kdybych vám řekl, že za 400,- bez dopravy je možnost jej kompletně vytisknout, byl by o něj zájem?

j.t.

15.8.2022 11:13:29

Dával bych si bacha na licenci - třeba zrovna tenhle “thing” má podmínku Non-commercial využití…

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

15.8.2022 14:28:35

j.t

Díky za info, vím o tom. V podobných případech si model trochu upravím, aby splňoval další podmínku… 

  • Adapt — remix, transform, and build upon the material for any purpose, even commercially.

 

15.8.2022 15:14:10

A není lepší si ten insert navrhnou sám, než ho jenom jakoby vytunit, aby se splnila licence?

Jinak když se dobře porozhlédneš tady v diskusích, tak už tu několik tiskařů své produkty úspěšně nabízí. A pokud vím, nebo alespoň minimálně 2 z nich si ty inserty navrhují “od podlahy”. Výhodou je že autoři mají plně pod kontrolou i různé vychytávky zrychlující setup, obalené karty apod.

15.8.2022 15:39:39

j.t

Jo, určitě máš pravdu, jen zrovna tenhle Mars mi přijde ok. Proto jsem ani nic nevymýšlel. 

U her, u kterých se moc nevyskytují inserty k tisku na internetu, tam určitě dává smysl nějaký vymyslet a nadesignovat. Na cestě mám zrovna Brian Boru, a u něj asi dopadne design vlastního :)

15.8.2022 19:07:01

Vybíráme z Bazaru

Delta Deluxe Edition All-in EN
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas