Tip na pilku

Včera jsem pořídil tohle:
http://eshop.lutoma.cz/elektricke-naradi/pily/primocare-a-kmitaci/elektricka-lupinkova-pilka-8595070865571.html
a musím říct, že za ty prachy je to bomba ... na řezání žetonků ze dřeva a podobnejch drobností ideální. Srovnatelný pily stojej kolem dvou tisíc ...

Zkoušel jsem různý dřevěný laťky a hraboly a jde to perfektně ... u balzy není úplně čistej řez (právě sháním jemnější pilový list) a na kartón to nejde vůbec ... Třeba na překližku to bude ideální ...
11.6.2009 10:02:18

pilka
Za ty prachy je to super. Já mám nadstavec na přímočarou pilu, který z ní uděla něco podobného. Jen teď nemám kde řezat :((.

11.6.2009 12:46:57

detaily
Merlin: A co se tyka rachotu pri rezani, pripadne presnosti rezu, rezu podle cary atd. neni to moc rozkymacene? neni to mysleno zle, spis jestli to ma skutecne cenu kupovat, kdyz zase nerezu tak casto :)

11.6.2009 14:02:45

detaily
Poměrně nízká hlučnost mě dost příjemně překvapila... přijde mi celkem tichá ... Co se týče rovného řezu, tak podle čáry jsem to nezkoušel, přichytil jsem si na stolek dvěma svorkama prkýnko a jel podle něj a řez byl celkem rovnej ...

Pro mě je to jako velice praktická alternativa ručního řezání ... když si vzpomenu na ruční řezání kulatiny na vesnice a města v osadnících, ještě teď se mi zvedavaj vlasty hrůzou na hlavě :-)

Nicméně, dneska mi přišly nový nože s trošku jemnějšíma zubama a už to řeže celkem slušně i balzu :-)

Každopádně je to pila na malý věci, žádný řezání fošen na regály ve skříni :-)

11.6.2009 18:24:36

rbx

Merlin
Koukam, ty jsi fakt velky kutil :-) Kolik ze sis vyrobil celych her? Neco malo jsem o tom slysel :-)

11.6.2009 19:58:48

rbx

Merlin
Jinak jsem koukal na ten odkaz a vypada to fakt dobre. To je vzhledem k cene cele z plastu, nebo je tam neco kovoveho?

11.6.2009 20:00:00

to rbx
No budeš se možná divit, ale plastový jsou akorát tlačítka na zapnutí/vypnutí a napájecí kabel :-) Ještě tam jsou gumový nožičky :-)

A k tý výrobě her - to začalo tak před čtyřmi lety, když jsem s deskovkama začínal a přišlo mi, že vyhodit za hru tisíc a víc je naprostý šílenství :-) Vyrobený mám osadníky včetně měst a rytířů (bylo to v podstatě na zkoušku a pak nás to začalo bavit :-), proroctví, talisman, agricolu a pak pár drobností jako bang, sankt petersburg a podobně ... Poslední dobou jsem ale spíš ve stavu, kdy si hru koupím a pak si jí skoro celou vyrobím znovu :-) Viz počeštění Arkhamu (zůstal hrací plán a žetony, nestvůry jsem udělal z balzy a polepil) nebo Descenta (tam zbyly navíc figurky :-)

11.6.2009 23:03:59

rbx

Merlin
tak tomu rikam vykon! Tohle pocestovani her a znovudelani by me hrozne bavilo, zkousim to ted uz Fire&Axe, ale nedari se mi na to najit cas :-( To ti fakt zavidim.
A co se tyce te pilky, tak jestli je kovova, tak jsi me fakt navnadil. Uz jsem si myslel, ze mam doma vsechny hobby veci co potrebuju (mimo motorove pily :-) a ted vidim, ze je dalsi vec, ktera by se mohla hodit. Ale kam s ni..:-(( Ja fakt budu muset tu garaz postavit :-(

11.6.2009 23:11:49

to rbx
No ono to občas zas taková zábava není, abych řekl pravdu ... třeba když překládám padesátou kartu Mýtu a už toho mám plný zuby .... ale výsledek většinou stojí za to :)

12.6.2009 00:33:53

rbx

merlin
Do prekladu nejdu. Jsem predevsim grafik, takze z jakehokoliv prekladu udelam grafiku jak original, to mam za chvili. Ale u prekladu se strasne trapim a na Tannhauserovi jsem si vyzkousel, ze to neni muj salek kavy.Pro me by byl idealni prekladatel, co neumi s grafikou :-)

12.6.2009 01:03:28

Vybíráme z Bazaru

Casting Shadows Expansion Pack
Casting Shadows Expansion Pack
Akt. cena: 490 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas