Sprej Army painter

Už podruhé se mi stalo, když stříkám figurky Army painter (poprvé lak, podruhé černý základ), že mi sprej přestane stříkat. Přitom je tam ještě minimálně polovina. Nejdřív jsem myslel, že mi zaschnul, ale teď mi přestal stříkat během barvení. Jakoby v něm došel plyn. Máte někdo podobné zkušenosti? Dělám něco špatně?? Díky za radu.
22.6.2020 20:23:03

hracik
Tusim, ze ArmyPainter spreje se tu resili - konkretne slo o to, ze delal krupicky na figurkach nebo neco podobneho???

Nevim, jestli tam padlo primo i toto, ale ArmyPainter spreje asi budou obecne velkou zahadou.

22.6.2020 20:59:27 | Upraveno autorem (porovnej)

VM
Krupičky se vytvářejí z důvodu vysoké okolní teploty, nebo stříkání z velké dálky a prudce, kdy barva stihne zaschnout v malých hrudkách dřív, než se nachytá na figurku, nebo nedostatečného protřepání plechovky.

Tohle zní jako by plechovka pomalu ucházela, nebo možná špatným protřepáním foukala málo barvy, která byla usazená/hustá a foukal víc plyn.

Nebo ucpaná tryska. Po každém stříkání (hehe) je potřeba sprej otočit dnem vzhůru a lehce odfouknout, jinak barva v trysce zaschne.

Ale to jen hádám. Já problémy zatím neměl.

22.6.2020 22:38:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Malá velká dobrodružství (CZ)
Malá velká dobrodružství (CZ)
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas