šablony karet

Nevíte náhodou, kde by se daly stáhnout nějaké šablony nebo vzorníky karet ve formátu pdf nebo jpg, nebo tak něco, aby se s tím pak dalo ještě pracovat? Potřeboval bych čisté karty bez textů a obrázků, ale s tou omáčkou okolo, aby to vypadalo a dalo se s tím ještě nějak pohrát
13.7.2011 18:39:14

ozzy79
Jaké karty máš konkrétně na mysli? Jsou předlohy karet pro Descent, Arkham, Mansion Runebound... ale šablony pro každou hru jsou unikátní - tím chci říct, že mi malinko uniká smysl tvé prosby, takže kdybys to mohl ještě malinko přiblížit.

Pro Runewars, Space Angel, Chaos Marauders jsem si třeba dělal vlastní šablony (a od té chvíle dělám v podstatě pouze vlastní šablony, ty z webu už mi nějak neprocházejí přes interní kontrolu kvality).

13.7.2011 18:52:35

Morthe
nejde o konkrétní hru, ale o to, abych si mohl jen tak cvičně vyrobit vlastní karty k vlastní hře, aby to nějak vypadalo a testovací verze nebyl jen vystřižený kus papíru. Nejsem nijak umělecky zdatný, abych si to namaloval sám, takže potřebuju nějaký základ, Chtělo by to jak malé karty á-la talisman, tak ty větší, jako třeba arkham

13.7.2011 18:58:46

ozzy79
Aha, tak v tom případě se zaměř na projekt Strange Eons, to je myslím přesně to, co hledáš.

13.7.2011 19:10:28

Morthe
ok, díky za radu

13.7.2011 19:11:18

Morthe
čoveče měl jsi úplnou pravdu, přesně tohle jsem hledal, jak to, že jsem o tom ještě vůbec neslyšel? ještě jednou dík

14.7.2011 07:36:31

Vzory
Ještě by jsi si mohl vyrobit nějaké karty do hry Bang!
na adrese www.bang.cz pod odkazem B!CG. Je to rychle a jak vidím
hru máš tak vyzkoušej.

17.7.2011 22:02:33

Vybíráme z Bazaru

Pan prstenu LCG - Core a Expanze (Khazad-Dum)
Pan prstenu LCG - Core a Expanze (Khazad-Dum)
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas