Psaní, časté mazání a přepisování na papíře

Jaký znáte nejlepší způsob úpravy tabulek, ve kterých chcete často mazat a přepisovat ? Zatím sem vymyslel papír s tabulkami zalaminovat a pořídit si flipchartový fix (protože lihový nesmažu) ... znáte něco lepšího ?
16.1.2012 12:32:24 | Upraveno autorem (porovnej)

mazání
Já jsem v RPGčkách používal takové ty průhledné desky, do kterých se zastrčí papír, píšeš na ně tužkou a pak to v pohodě smažeš. Nevím, jak se to jmenuje, ale používali jsme to na základce.

16.1.2012 14:03:54

rbx

ara
slídy? :-))

16.1.2012 14:09:53

Tužka, guma
Tužka a guma mi také přijde fajn .... alespoň se od toho dá umýt vodou. Líh se dá zužitkovat mnohem lépe. :-)

16.1.2012 14:09:54

Fixy na folie + hadr budou asi nej
Ano, to co navrhuje Aradraug vlastní každý prvňáček. Ale nemaže se to tak v pohodě, tužka se negumuje úplně lehce, z gumy máš plno žmolků, trvá to a po neustálém gumování za chvíli na zešedlé folii není text tak dobře vidět.
Tvůj návrh se stíratelným fixem na folie a stírání hadříkem se mi z vlastní zkušenosti jeví jako lepší a rychlejší.

16.1.2012 14:12:11

folie pro prvňáčky
já si pamatuju, jak sem jednou v mateřské školce měl vyřešený nějaký úkol jako jeden z prvních, čekal sem až to přijde paní učitelka zkontrolovat a z nudy sem si s tím hrál, folie se mi o kousek posunula a ani za nic to nešlo správně srovnat zpátky ... samozřejmě to vypadalo, jako bych to měl celé nesmyslně počárané a pochvalu od paní učitelky sem fakt nedostal :)

takže díky, ale riziko posunutí tuhle možnost vyřazuji (tabulky jsou moc malé)

16.1.2012 14:32:45

trohat
Ty paní učitelky jsou ale hrozné :-)

Jasně, laminace a fix jsou praktičtější, pokud neplánuješ nic připisovat do tabulky. U RPG se přece jen občas něco psalo i na ten papír.

16.1.2012 14:51:17

:-)
Jak jsem ti psal, A4 do euroobalu a fixa na whiteboard, mám to takhle udělané na technologický strom v Twilightu. Fixa stojí 9kč a ten obal pár halířů..

16.1.2012 16:18:01

trohat
Nevím, jestli se ti to může hodit, ale pro podobné účely by se daly použít běžně dostupné smazatelné fixy (z hlavy nevím název, ale můžu se podívat). Dá se s tím psát na papír a pak zase smazat takovou hmotou, která je na té tužce taky. Používám to do diáře a tak, nevím, co by se stalo kdybych to mazala dokola na jednom místě, ale myslím, že vůbec nic. Maže to dokonale.

27.1.2012 15:10:14

Vybíráme z Bazaru

Raptor
Raptor
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas