Profesionální výroba komponentů (žetonů, karet, plánů apod.)

https://www.boardgamesmaker.com/

Zde je možnost vlastní tvorby žetonů. Jeden arch (121) žetonů stojí pouze kolem 100 Kč.

Poštovné je cca 300 Kč.

Pokud budete mít zkušenost, napište.
21.1.2019 21:34:19

Pekne, ale...
Skoda toho postovneho.

21.1.2019 23:48:24

Poštovné
Bohužel.
Ale čekal jsem ho horší, takže to třeba pro mě taková překážka není.
Cena asi naroste, pokud bys chtěl třeba tu krabici a herní plán. To už asi budou skřípat zuby.

23.1.2019 22:26:14

tisk desky
vypada to dobre, nevite o nekom,kdo by neco podobneho delal idealne v cesku? chtel bych si vytisknout hraci desku. premyslim bud nad tiskem na kappu (
http://www.poster-tisk-brno.cz/tisk-na-kapa-desce/) nebo na banerovinu.

nejake tipy?

20.3.2019 21:15:59

fidisko: tisk desky
fidisko: pokud se rozhoduješ o tisku hrací desky a uvažuješ o materiálu KAPA, z vlastní zkušenosti bych Ti ho pro tuto aplikaci nedoporučoval. KAPA LINE je měkký materiál, který (myslím) brzo otlačíš (prostě je to sendvič a uvnitř je "vata"). Možná tak KAPA PLAST, ale stejně si myslím, že ta životnost nebude nějak oslnivá (a KAPA PLAST je samozřejmě dražší). Tyhle materiály se navíc nejen protlačí, ale rádo se to láme.
Pokud bych pro sebe volil materiál pro herní desku, asi bych šel do FOREX desky. Je to plast a při síle 5mm už něco vydrží (taky je to ale výrobce od výrobce). Na 100% ale vydrží déle, než KAPA.
Jako ideální v případě deskového materiálu bych viděl kombinaci: FOREX 5mm + UV tisk + lak (který slouží jako laminace, ale to už je taková parádička, i bez laku to bude hezké a něco to vydrží).

Co se týká BANNERu, tam bych problém neviděl. Bude to skladné, tisk z toho taky hned tak nesedřeš (ať UV, nebo Solvent). Akorát bych si tu plachtu nechal určitě po stranách ovařit, aby se mi netřepila. Pro oboustrannou herní desku doporučuji BLOCKOUT BANNER (je hladký z obou stran).

Pracuji ve velkoformátové tiskárně, takže tohle je můj denní chleba :o)

Hezký den a v případě potřeby klidně napiš ...

2.5.2019 01:22:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Nevyzpytatelní
Nevyzpytatelní
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas