Print and play - karetní hra v prenatálním stádiu

Víte, kdo byl Francis Drake?

Stáhněte si a otestujte nový nápad z mojí dílny. Jedná se o kombinační karetní hru pro dva hráče s jednoduchými pravidly, která je v prenatálním stádiu vývoje.

Celá je založená jen na 8 druzích jednoduchých karet.

Celkem 64 karet hráče přenese do romantických pirátských dob! Budete loupit v přístavech, vyhýbat se dělům španělských galeon, platit posádku a motivovat za další plavbu, získávat poklady pro Anglickou královnu. To vše v několika málo pravidlech.

Staňte se součástí vývoje nové české karetky! Nyní ke stažení zdarma.

---

Zkouším vývoj hry přes komunitu od prvních fází hry. Hra je nyní plně hratelná, je to základ, hlavní slovo kam se ubírat chci nechat hráčům a zpětné vazbě.

Líbí se vám? Pošli mi fotku jak ji hrajete! Máte k ní nápady, výhrady, připomínky? Napište mi to, zkusíme z toho udělat hru na míru! Přijde vám to jako kravina? Našli jsi ve hře chybu? Napište mi to taky! Budu rád. Jak to všechno dopadne? Kdo ví?

Díky za jakoukoli reakci sem nebo lépe do zpráv na www.facebook.com/oldovydeskovky kde potěší i lajk a sledování.

Link ke stažení (pravidla, arch karet, stručný popis): https://uloz.to/file/sL7UvsWNOiTy/drake-print-play-test-zip
19.4.2020 21:43:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Držím palce
ale preferoval bych obecně rozšířenou formu oslovení v množném čísle. Nepůsobí takovým tím stánkařským dojmem "Hej ty, nechceš smaltovaný hrnce?"

19.4.2020 21:51:24

EDIT
Příspěvek upraven, nemám s tykáním/vykáním žádný problém pokud to někomu přijde takto lepší :-) Budu rád za reakce na hru. Díky!

27.4.2020 10:25:58

mě přijde tykání
přirozenější než vykání. Ale je to vlastně jedno.
Zkusím to vytisknout
HRASoprodejce

30.4.2020 16:34:35

vykání
Nejde o vykání, ale o množné číslo. Oslovujeme-li veřejnost, tak v množném čísle. Pokud jde o náborový leták, pak je to ok :)

Ale tohle téma je o něčem úplně jiném. Proto se omlouvám, že se to díky stočilo jiným směrem.

30.4.2020 23:37:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Brass Birmingham vláčky a lodě
Brass Birmingham vláčky a lodě
Akt. cena: 399 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas