Poškodené hexa dieliky

Zdravím, potreboval by som poradiť. Pred víkendom sme rozbalili staršiu hru od Albi - Costa Rica. Po odohraní troch hier sme hexa dieliky zbalili do priloženého zatvárateľného PVC sáčka, keď som ich však začal rozbaľovať dnes, ihneď som si všimol drobné poškodenia na rube - niekedy zboku narazené a preliačené, niekde akoby drobné zádierky ,… proste je to viditeľné, čo je problém, pretože tým pádom (aj keď nechceme), vieme, aké zviera / zvieratá sa pod ním ukrývajú. 

Je to bežné? Ako chránite hexa diely krajiny vy? Ukladáte ich na seba a sťahujete gumičkou či ide len o nekvalitný herný materiál? Bol by som nerád, keby sa mi to stalo u podstatne drahších hier :(

Vďaka.

1.1.2022 18:31:25

Ahoj.

Osobne si drobné poškodenia nejako nevšímam.

Ale určite by som sa vyhol gumičkam. To je ako prvé. Inak pomôžu inserty, proti poškodeniu. A v už poškodených je možnosť ťahať hexy zo sáčku alebo mať kôpku a brať z vrchu (alebo spodku, podľa chuti)

2.1.2022 00:02:24

Ja mam herni dily v pytlikach a zadne oderky neregistruju. Asi zalezi jak se s krabici manipuluje. Jestli je v ni hodne vzduchu a komponenty litaji sem a tam pri prevozu, tak pak nejlevnejsi cesta je dat dily do sacku, svinout, zafixovat gumickou. Ale gumicka nikdy nesmi prijit do styku s hernim materialem, protoze nektere maji po case tendenci se roztect a prilepit se na dilky nebo karty a to je trvale poskozeni.

2.1.2022 10:24:48

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Karetní hra + PP: Mrtvé močály
Pán prstenů: Karetní hra + PP: Mrtvé močály
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas