poradte prosím

Ahojte ludia chcel by som sa spýtať či poznáte neaký program kde sa dá obrázok presne rozstrihať na jednotlivé A4. Mám napríklad neaký herný plán a chcem ho mť dosť velký ale neviem ako ho presne orezať na viac formátov A4 a potom dokopy polepiť.

Ďakujem za vaše rady.
27.2.2010 13:46:23

Autocad
No já jsem stavař a když potřebuju udělat nějaké obrázky přesné velikosti, tak to natáhnu do autocadu, tam si přes to udělám mřížku a podle té to vytisknu a pak zase slepím k sobě.
:))

27.2.2010 18:26:51

PosteRazor
Ahoj, tento program - http://posterazor.sourceforge.net/ je presne to co hladas.

27.2.2010 18:38:28

tirsillur
velmi pekne dakujem to mi urcite pomoze dakujem

27.2.2010 19:11:34

rbx

Balorok
Úplne bez problému ti to udělá Adobe acrobat. Tam se dá v tisku navolit ze to chceš rozdělit na několik papíru a můžeš si tam nadefinovat i přesah, abys to mohl krasne slepit.

27.2.2010 20:07:50

Poraďte prosím
Když jsem přelepoval karty k Battlestar Galactice, tak jsem vše vytiskl na samolepící papír a poté rozstříhal tak, že jsem přelepoval pouze texty. Obrázky, které si vytisknu samozřejmě nemají takovou kvalitu jako originální karty, tak proto.
No, ale toto je zbytečně drahý špás. Proto se ptám, zda mi dokážete poradit, jak bych měl postupovat, když bych chtěl .pdf soubor v němž jsou karty v původní grafice předělat tak, aby bez ztráty obrazové kvality šlo vytisknout jen ořezy karet.
Prostě chci jednotlivé karty např. hodit do grafického editoru (mám jen Zoner Photo Studio) a potom vysázet do MS Publisheru a vytisknout. Jenže, když jsem si zkusil zkopírovat kartu z Acrobau do Zoneru a potom upravil na patřičný rozměr, tak se to prostě chovalo jako klasické .jpg. Tedy ztráta kvality. Nevím proč výřez, který bych očekával ve velikosti 3x2 cm, tak měl tiskovou velikost v Zoneru nějakých 15x10 cm.
Snad jste pochopili o co mi jde. Děkuji za odpověď, třeba i takovou, zda to vůbec lze provést.

10.10.2010 16:10:30

doplnění
Pokud provedu v Zoneru získání obrázků z .pdf, tak jsem na tom stejně, jako když obrázek zkopíruji z Acrobatu. Prostě velikost podle dpi je strašně velká. Když to zmenším na požadovaný rozměr, ztratí se kvalita.

10.10.2010 16:51:49

Vybíráme z Bazaru

Isofarian Guard - pouze osobní předání Praha
Isofarian Guard - pouze osobní předání Praha
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas