levné plexisklo

Máte někdo nějakou lehčí a přenosnější variantu než plexisklo na ochranu papírové mapu? Plexi je těžké a blbě se nosí.
2.11.2009 17:43:29

to Sydo
Podle mne jediná šance je udělat tu mapu skládací, tak jak je běžně u her. Solidní knihařství to zvládne tak, že je to k nerozeznání od originálních skládacích hracích plánů.

2.11.2009 18:03:22

kren
O tom jsem též uvažoval. Netušíš, na kolik taková věc vyjde? V běžném ceníku jsem to nikde nenašel.

3.11.2009 10:55:16

to sydo
to vůbec netuším, asi to záleží na domluvě a je třeba donést ukázku jak to má vypadat. Já mám tu výhodu, že přes jedny známé jsem se nakontaktoval na knihařské učiliště, kde to ta mistrová udělá v rámci výuky relativně za pár šupů.

3.11.2009 11:59:32

sydo
na kolik tě nakonec to podlepení paxu vyšlo? Teď jak mám AMDT tak taky řeším co s mapou.. napadlo mě zkusit sehnat jak se dělají takové ty průhledné podložky na stůl do kanceláří, jak pod tím máš poznámky a tak.. jenže jsem nenašel vhodnou velikost, tak velké jak bysme potřebovali se asi ani nevyrábějí.. leda koupit dvě a nějak je spojit, to už by mohlo jít, dělají spoustu druhů..
a ještě mě napadlo udělat si minimálně nějaký papírový duplikát, ale nevím kde by mi tu mapu mohli oskenovat a vytisknout v rozumné kvalitě...
a poslední nápad, nešlo by nějakým způsobem tu mapu přenést na nějaký textil? třeba takové malířské plátno a na tom natištěnou mapu, to by byl luxus, jen tak by se to nezničilo a mapa by se dala krásně srolovat..

12.7.2010 08:13:32

KungPao
Velkoformátové skenování dělá hodně větších kopírovacích center, které třeba skenují a tisknou výkresy.

12.7.2010 08:31:57

to KungPao
Velkoformátový tisk na plátno není problém, dělá to kde kdo (třeba i Foto Škoda z těch větších), ale počítej s poměrně velkou cenou... pokud je to mapa cca metr krát půl metru, tak to přeleze tisícovku ani se nenaděješ...

12.7.2010 08:38:17

velkoformátové skenování
My máme velkoformátovy skener v prácí - takový "mandl" - ,yslím že jeden rozměr je limitně 900 mm a druhý libovolný.
V rozumné míře jsem ochoten někomu něco naskenovat, pokud si za mnou přijede (praha 5). musí to být ale papír ne karton, ten by asi neprojel.

12.7.2010 09:24:51

re
díky za rady. K nějaké super hře by to plátno nejspíš stálo za to, ještě uvidím jak se AMDT osvědčí ;) nedělá mi problém investovat do tuningu hry, ale zase než dát patnáct stovek za tuning tak si radši koupím nějakou další hru..
tomasV: díky za nabídku, pošlu SZ a asi bych toho využil.

12.7.2010 10:48:04

levné plexisklo - s křížkem po funuse
Co takhle antireflexní fólie NOBO? POužívá se do stojanů jako ochrana plakátů a zároveň by řešila můj problém s odrazem žárovky v hracím plánu. Fólie se prodává v růzých velikostech (nejvíc A0), ale vždy po 2 kusech. Pokud by měl někdo zájem, dejte prosím vědět a můžem se podělit :)

29.12.2010 01:57:14

Vybíráme z Bazaru

1754 french and indian war
1754 french and indian war
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas