nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Koncept - Vikingské hrací karty

Ahoj,
Když jsem přemýšlel nad vytvářením vlastní karetní hry, zamyslel jsem se nad tím, jak si Bang! v pravidlech občas hraje s barvou, nebo hodnotou karet, které jsou označeny jako v pokerových kartách.

Konkrétně mi šlo o to, jak se v pravidlech určuje pravděpodobnost efektu, která je vyhodnocena tažením náhodné karty z balíčku. Tak jsem se dotal k tomu, že jsem navrhnul vlastní balíček karet: variaci na francouzské karty, která je navržená pro strategické hry tak, aby výrobce hry měl k dispozici více jednoduchých pravidel, kterými může nastavit určitou pravděpodobnost. Jde o pravidla typu "táhni kartu. Je-li X, stane se Y".

Odkaz s celým popisem, o co jde, je zde:

http://viking-cards.sobeslav.net/

Všechno je v angličtině, protože stránku plánuju poslat i na zahraniční fóra, a tak doufám, že s tím nebude mít někdo problém.

Rád bych vás požádal o názory.

19.1.2019 11:05:03

Nerozumiem tomu asi

Ty si vytvoril nejaky balicek kariet (bez pravidiel konkretnej hry), ktory sa vlastne tvari ako prezleceny balicke pokrovych kariet a nas nazor chces na co konkretne? Ci ti tam funguje statistika a pravdepodobnost? Alebo ci sa nam paci ako si tam tu pravdepodobnost nastavil?

Co je finalnym cielom toho? Balicek s ktorym sa maju hrat hry tak ako sa teraz hraju v krcme sedmove karty alebo nejaka jedna konkretne hra?

10.6.2019 16:07:00

..budes sa divit


..bude s tym mat niekdo problem
..otvoril som to a videl, ze si si dal kopu roboty a to je asi tak vsetko - skoda
..no aj tak drzim palce

19.1.2019 17:44:01