Jaké lepidlo na insert Folded Space

Jaké je dobré lepidlo na insert z Evacore materiálu?
Nejlépe pokud se dá běžně sehnat.

Předem díky :)
31.8.2019 11:54:38

Hercules

Lepím vše Herculesem a maximální spokojenost..:-)

31.8.2019 12:00:04

martinsun
+1

31.8.2019 12:01:23

Disperzní lepidlo není vhodné (bez úpravy povrchu)
Pořídil jsem si jeden insert od Folded Space a několik desek, ze kterých jsem si udělal další a tak přispěji svými zkušenostmi.
Pokud už máš jejich desky pro insert, tak jsi si jistě všiml, že mají na povrchu tenkou plastovou membránu. Ta je výborná kvůli odolnosti insertu, ale bohužel není lepitelná disperzními lepidly. Pokus zkusíš slepit dva kousky, tak sice trochu drží, ale při větší síle se odlomí. Na spoji je pak vidět, že lepidlo se nemělo do čeho vsát a tak nemůže správně držet.
- První možností je použití vteřinového lepidla (třeba Loctite super attak precision). To drží dobře, ale musí se pracovat rychle a přesně. Přetečené lepidlo se nedá střít bez viditelné šmouhy a polepení prstů.
- Druhou možností, kterou jsem se vydal já, je odstranění plastové fólie z míst spojů (kde se nanáší lepidlo). Jemně naříznu nožem a pak proužek odtrhnu. Tím se obnaží bílý papír pod fólii a tam už disperzní lepidla (herkules, ...) drží.
Je to tedy pracnější, ale drží to extra pevně.

31.8.2019 21:44:00

...
Herkules.
Pokud tím nehodláš házet po zemi nebo se o to přetahovat, v takovém případě jak píše Mata_. Mě se zatím nerozlepil ani jeden, mám 4 a 2 z nich používám každou chvíli.

31.8.2019 22:59:02

Vybíráme z Bazaru

Klasika
Klasika
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas