Flowchart pravidel deskové hry

Včera jsem tohle dával do diskuse k HIS, ale protože všichni nejsou wargameři a tak HIS diskuzi nečtou, dávám tu prosbu o pomoc i sem.

Chtěl bych k HISu lokalizovat a vlastně celý předělat po svém flowchart diagram pravidel stažený z BGG. Používali jsme ho teď v sobotu u naší první hry HIS a docela se hodil (byť měl rozložený na délku asi 4 metry :D). Nevíte někdo ze zdejších IT zasvěcenců o nějakém freeware ke kreslení flowchart diagramů. Vše co jsem zatím našel tak byl nějaký dost drahý shareware, který byl trial buď časově omezený, nebo do těch diagramů nasází nějaké vodoznaky o informaci, že je to trial verze.

Poraďte.
20.7.2011 09:37:36

Joe

yED
Kukni sem - freeware:

http://www.yworks.com/en/products_yed_about.htm?gclid=COWo0ta8j6oCFQ8q7AodfXZQ0A

20.7.2011 10:13:38

joe
(:dikez za tip..vyzera to zaujimavo..

20.7.2011 10:43:19

to Joe
Díky moc. Pro mé účely naprosto dokonalé. Ty s tím děláš?
Jediné co bych potřeboval je mít už při kreslení k dispozici tiling stran, aby mi pak export třeba do pdf nerozsekl graf na A4 stránky uprostřed nějakého elementu. To je jediné co jsem nenašel - aby ten flowchart šel nakreslit tak, aby mezi stránkama byly rozseknuté jen spojovací čáry, ale elementy byly vždy celé pěkně rozdělené po stránkách.

20.7.2011 10:55:33

Joe

kren
Osobne s tým nerobím, strýček Google ;)

S tým ti asi neporadím, tiež by som musel listovať manuálom asi...

20.7.2011 12:56:45

to Joe
Jo jasně i tak dík. Já jsem to googlil včera ale leze na mě nějaká choroba, tak jsem viděl dvojmo a neměl jsem nějakou náladu víc pátrat. Jinak tenhle flowchart cos mi našel je hodně dobrý a předčí i ty drahé softy, co jsem si nainstaloval jako trial. Ještě jednou díky moc.

20.7.2011 13:08:36

Vybíráme z Bazaru

Duna Imperium CZ + insert + Nesmrtelnost
Duna Imperium CZ + insert + Nesmrtelnost
Akt. cena: 1950 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas