Deskoherní deska/stůl

Zdravím všechny deskohrení nadšence. Zařídili jsme s přítelkyní byt a teď řešíme na čem hrát. Jídelní stůl i obývákový stolek jsou příliš malé varianty pro větší srandy jako je Eclipse, či Agricola. Proto jsem se jal hledal obyčejnou desku s našroubovatelnýma nohama, leč mě internety vyvedly z omylu a podobná věc je téměř k nesehnání. Proto uvažuji o OSB desce potažené plátnem, ale ta by ležela na obývákovém stolku a byla by nízká. Proto bych se vás všech rád zeptal, jakým způsobem řešíte v bytě deskoherní místo. Budu rád za odkazy na obyč stoly z ikea, nápady na vaše originální řešení a podobně. Zatím mi nejschůdnější přijde ta OSB deska, nicméně nerad bych, aby ze mě byl hrbáč. :D
_________
Nechť Pán zatlačí a Paní zatáhne.
6.8.2019 23:26:58

som

peca007
a máš to rozlousknutý :-D

(btw - závěs na rozkládací stoly - https://www.demos-trade.cz/zaves-na-rozkladaci-stoly-ni)

14.8.2019 12:30:34

som
Tak to máš dobrý. ;)
Jinak hroší skladnost je protože tam máš našroubovaný ty latě takže to máš silnější. To jsem měl na mysli.

14.8.2019 13:00:58

:)
Ty desky linmon na které odkazuje peca jsou za výbornou cenu 179 Kč za jednu.

Akorát mně zarazila papírová výplň
Vrchní část: Dřevovláknitá deska, Akrylová barva
Rám: dřevotříska, ABS plast
Výplň: Papírová výplň se strukturou vč. pláství (min. 70 % recyklované)
Spodní část: Dřevovláknitá deska

Jelikož máme z ikey doma cca 30 běžných metrů nábytku různého druhu, který jsme i upravovali, tak trošku tuším. Zeptejte se prodavače pokud byste chtěli dávat třeba jinam nohy než jak chce ikea ať zvedne telefon a zeptá se kde přesně je ten rám, jinak riskujete, že narazíte na tu papírovou výplň, namísto toho dřevotřískového rámu kam chcete kotvit nohy. Nebo ještě jinak u té desky bych rozměry spíše neupravoval. Obecně u ikei bacha, jejich nábytek je kombinací laminových desek a desek z touhle papírovou výplní v rámci jednoho výrobku, znamená to že třeba šířku skříně upravíte, protože to co chcete řezat je lamino, řezat výšku nebo dělat jinde díry ve svislé stěně nelze bez toho aniž byste se zeptali jestli to takto konkrétně můžete udělat. Z ikey ty korpusy berou truhláři, spoustu věcí tam vědí.

14.8.2019 13:35:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Já se rád pochlubím svým multifunkčním deskoherním stolem :-)

https://photos.app.goo.gl/mQG72VGaweiM179s6

Kdo ho u mě vyzkoušel, byl nadšen :-)

Vyrobil jsem ho na míru, je z stabilní, z masivního dřeva v rustikálním stylu.

Variabilní držáky na pití, na karty a na komponenty samozřejmostí.

Můj má velikost 110*200cm.Děcka na něm rádi hrají ping pong :-)

Zájemcům jsem schopen stejný stůl vyrobit na míru podle přání.

5.10.2023 13:33:35

Vybíráme z Bazaru

Tzolkin Mayský kalendář
Tzolkin Mayský kalendář
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 10 hodin

Offcanvas