Box na skladování figurek

Ahoj,

koupil jsem si svou první deskovku s pořádnou dávkou miniatur (BattleLore Second Edition), a zajímalo by mě, jestli někde nejdou koupit boxy na přepravu figurek. Zatím jsem si vyrobil vlastní, ale to jsem tam přidal jen vatu, a nejsem s tím úplně spokojený. Tak bych byl rád za nějaké rady. Díky.
15.12.2015 16:26:36

boxy
Jdou koupit kufry a molitanové výplně Feldherr, prý nejsou špatné.

15.12.2015 16:43:20

box na battle lore
Ahoj,

konkrétně na tvou hru co se týče levné varianty - jednou za čas se v Lidlu (omlouvám se za reklamu) prodávají v akci s nářadím boxy na součástky - je oboustraný a stojí cca 80 kč (mám doma nějaký navíc - tak bych ti ho mohl prodat - jsem z Ostravy)

battlelore se tam dá pěkně dát - na druhou stranu se tam bohužel nevejdou rozšíření (pokud by jsi plánoval do budoucna)
- jestli to najdu někde v pc vyfocené tak tu hodím fotky zítra)

20.12.2015 00:08:50

Jeny
Pokud se nepletu, tak na Battlelore jsou podobné nestvůry jako na Descent (Oboje ze stejného univerza). Nemáš někde fotku a vnější rozměry toho organizéru?

20.12.2015 08:43:27

Descent
Ano jde do toho dát i descent - kamarád ho tam má

Nechci sobě ani nikomu jinému dělat reklamu, proto pokud by vám to vadilo dál to nečtěte :-)

Rozměry: cca 28 * 22 * 7 cm

Tady jsou fotky na mých stránkách (které se pomalu dávají dohromady) a najdete tam zrovna uložený battlelore

http://svet-deskovek.cz/cs/home/26-ulozna-box-xxl.html

Pokud máte někde v okolí Lild - tak tam bude v prodeji (myslím že za 79) od 31. prosince :-) na stránkách ho ještě nemají, v novém letáku (co mladá donesla) už je



20.12.2015 21:52:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Jeny
Jo tyhle jsou fajn, taky jich doma několik mám a využívám, i když právě kvůli rozšířením používám na Battlelore rozměrově větší jednostranné , které jsou hlubší, a taky jsem je kdysi kupoval v Lidlu a do jednoho se komplet jedna armáda i s rozšířením vejde. ALe dík za info, určitě zas nějaké vezmu, tyhle se neztratí.

20.12.2015 22:18:32

tip
Díky za tip, chlapi :)

20.12.2015 23:15:48

tip
Super, díky moc za tip. A máte už zkušenosti s přenášením? Vydržely to ty figurky i třeba po 10ti přenášeních nebo se počítá se ztrátami? Mně totiž hra přišla už s jednou figurkou zlomenou, tak nevím, kolik toho vydrží, a nechci to pokoušet. Třeba bych to ještě navíc nějak vypolstroval nebo provedl další preventivní kroky. Nerad bych o figurky přišel.

21.12.2015 14:28:32

Descent
Kamarád v tom nosí Descent už dlouho a zatím bez újmy, v klubu v tom máme Battlelore - taky už dlouho - ale ten se nosí jenom ze skříně na stůl, takže tam vím jenom že se dá nacpat.

Jinak Descent v tom má nabarvený a ani barva nebyla vidět že by se někde šoupala (při posledním hraní)

21.12.2015 18:31:51

úložný box
Kamarád v má v tomto uložené RuneWars, BattleLore a pár dalších her a žádný problém. A to ty hry vozíme i na dovolenou, takže vše vyndá z krabice, naháže do auta, převeze pár set kilometrů, vybalí, povaluje v chatě, manipuluje při hraní, atd.
Zatím žádný problém.

23.12.2015 12:35:58

Vybíráme z Bazaru

Crossing Oceans
Crossing Oceans
Akt. cena: 454 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas