Barvení figurek Descent

Zdravím, začal jsem barvit figurky do Descentu. Zatím jsem udělal jen elementály na které mám momentálně barvičky. Chci barvit dál, ale barvy jsou šíleně drahé (na další postavu cca 1400 Kč, aby to bylo podle mých představ) a tak nabízím nabarvení elementálů. Po dokončení vypadají téměř totožně jako na tomto videu

https://www.youtube.com/watch?v=f4ToPspvN1k&t=1575s.

Za oba elementály bych chtěl "odměnu" ve výši 3 barviček. Jedna stojí cca 75 - 85 Kč. V momentě kdy budu mít barvy (za své i vaše peníze) na další postavu, začnu barvit dál a s lidmi co jsem jim nabarvil elementály se zase domluvím na nabarvení další figurky a "odměně". Postupem času by jsem měl mít více a více barev a tím pádem by byla potřeba jen menší "odměna" (třeba jen jedna barva) a nakonec nebude potřeba dokupovat žádné další.

Pokud bude zájem, na začátek bych si vzal maximálně od dvou lidí, tedy 4 figurky elementálů a uvidím jak budu stíhat. Jsem z Prahy, takže nejlépe osobní předání.
21.11.2017 09:54:06

Barveni

Nemel by si levnejsi a rychlejsi si to nechat nabarvit?

14.12.2017 21:22:13

Barvení
Já si to chci nabarvit sám. Postupně dokupuji barvy a barvím. Jen jsem to takhle chtěl urychlit.

14.12.2017 22:16:49

Vybíráme z Bazaru

Magic: Return to Ravnica basic land set
Magic: Return to Ravnica basic land set
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas