Appka/web pro podrobnější záznam odehraných her

Borci, nevíte zda je nějaká stránka či webová aplikace (pouze pro PC/windows) kde bych si mohl zaznamenávat a vést statiskiku odehraných her v kruhu rodiném, kdo kdy vyhrál (dosažené body vítězsví atd) a k tomu třeba nějakou krátkou poznámku připsat ? Hlavně mi jde potom o vytvoření nějaké tabulky, mít možnost z toho sosat data, vyfiltrovat podle názvů, popř odehraných hodin, podle vítězství atd...BGG i ZH něco takového mají, ale nevyhovuje mi to a patlat se s tím v Excellu se mi zas nechce
26.1.2016 16:13:08 | Upraveno autorem (porovnej)

abka
o takové aplikaci nevím, ale popravdě bych řekl, že nejlepší bude Excel

26.1.2016 16:16:15

proc musim porad vyplnovat nazev?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rebrandsoftware.scoregeek pro android
https://itunes.apple.com/us/app/board-game-stats/id892542000?mt=8&ign-mpt=uo%3D4 pro iphone

26.1.2016 16:35:51

Díky
Iphone/android ne prosím.....Nicméně si představuju něco jednoduššího a hlavně neplaceného.....daty si to nakrmím sám....přece musí něco existovat

26.1.2016 17:46:02

Scoregeek
Scoregeek existuje i pro windowsphone. Stojí 25Kč, což mi přijde minimální cena.

26.1.2016 18:52:41 | Upraveno autorem (porovnej)

fajn, ale...
cena je pakatel, nicméně nevím zda to funguje i pod Windows 10, nikde to na Storu nevidím ke koupi

*Edit : tak desktopová aplikace je zdarma, umí export import do CSV

26.1.2016 21:36:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Úderník
Podle toho, co hledáš bych řekl, že tvůj nick je velice výstižný. Určitě v plnění plánu odehraných her jedeš na 300% denní normy a zavádíš nové metody, jak ještě více normu překonat. ;D

27.1.2016 10:49:30

To ani ne, ale...
Doma hrajem skutečně denně více než tři roky což v počtu odehraných her leze do tisíců odehraných partií. A řekl jsem si že je už možná škoda nemít o tom vedený nějaký záznam, třeba syn se dost často chce bodově překonat. A nebo že nás maželka v té a té hře poráží až příliš často.... :)

27.1.2016 21:41:51

ScoreGeek
ScoreGeek jsem vyzkoušel a jsem nadšený, hlavně z možnosti definovat novou hru a její způsob počítání. Stejným způsobem se dá opravit způsob počítání pro existující hry, přeložit do češtiny atd.

Synchronizace do cloudu a mobilu, export/import přes CSV, historie her, statistiky, ...

29.1.2016 13:55:48

dotaz
Už do toho pronikám, zatím jediné co nechápu je jakým způsobem zaplatit a odstranit tu reklamu ve webové verzi. Nevlatním smartphone ani tablet, takže mobilní verzi kupovat nehodlám.

Už jsem do toho nějak pronikl a je to pěkná apka, něco takového jsem hledal, Jakým způsobem tam lze nascriptovat třeba 7 wonders duel ? V té hře jsou tři možnosti vítězství, buď okamžité převahové (vojenské/věděcké) nebo civilní u kterého se teprve počítají závěrečné body...

29.1.2016 23:25:20

Vybíráme z Bazaru

Fallout: Atomová pouta
Fallout: Atomová pouta
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas