3d vytisky - novorocni uklid :)

Premyslel jsem, zda to hodit spise do bazaru, ci sem, ale nevztahuje se to k zadne konkretni hre a 3d tisk jako takovy se resi spise tu, tak to davam sem. Nemluve o tom, ze jsou to stejne takovy polotovary, ktery je potreba jeste dokutit :) Kdyby to nekomu ze spravcu vadilo, tak to smazte a prehazu to nejak do bazaru.

Jak jiz nadpis pravi, pustil jsem se to takoveho opozdeneho vanocniho, nebo naopak predcasneho novorocniho uklidu a mam tu slusnou hromadku 3d vytisku, jenz jsem puvodne tisknul pro svoji vlastni potrebu, ale s postupem casu nakonec nenasly uziti. Tudiz si je zde dovolim nabidnout, treba se nekomu budou hodit a jeste mu udelaji radost.

Prvni cast tvori ruzne tereny vhodne fantasy wargaming ci nejaky ten skirmisch (Warhammer: Age of Sigmar, FrostGrave, OnePageRule: Age of Fantasy, Artisan Guild: Guilds, atd.). Vse tisknuto klasickou FDM tiskarnou, u vetsiny modelu vyska vrstvy tusim 0.2 mm.

Fotky tu: https://photos.app.goo.gl/wmmbg89DiZi6wVsv7

a) 2x maly domecek (cerne vytisky) -  jeden tusim vyska vrstvy 0.1 mm, 28 mm scale, free model z City of Tarok od Black Scroll Games

b) hradby s branou - 28 mm scale, opet City of Tarok od Black Scroll Games, chybi mriz a vrata, ty bych v pripade zajmu mohl dotisknout

c) dve poborene budovy - jedna bude asi 28 mm scale a druha 30 mm scale, autor Iain Lovecraft

d) dva stromy + nejake parezy - velikost tak nejak jak mi to prislo tehdy od oka, zdroj Thingiverse

Pro velikostni srovnani jsem tam postavil figurku od GW pro Warhammer: Age of Sigmar - Demon Of Khorne Bloodletters, tu ovsem nenabizim, tu si mam v umyslu hezky ponechat :)

Druha cast jsou pak ruzne 3d base. Celkem jde o 60 kusu o prumeru 25 mm, autori prevazne Artisan Guild a Asgard Rising. Tisk SLA, vyska vrstvy 0.02 mm, resin tusim vse Elegoo ABS-like Grey. Proste kdyz jsem neco tisknul a zustavalo volne misto na podlozce, tak jsem to doplnil :) Ovsem ve finale jsem presel na prumer 32 mm, takze mi tu jen tak lezi.

Fotky tu: https://photos.app.goo.gl/Y4Zj5c7xABTmBrsm9

A do tretice vseho dobreho tu mam jeste organizer na barvicky od Army Painter pro Ikea skadis, celkem 8 kusu, kazdy pojme 8 lahvicek. Opet klasicky FMD tisk, vyska vrstvy 0.2 mm.

Fotky tu: https://photos.app.goo.gl/tBuhwVhSr8m9UgSB6

Co nabizim je na prvni fotce, druha fotka je jen pro predstavu, jak to pak vypada, kdyz si to nazcvakne na ten Skadis. Jako bonus muzu prihodit ten drzacek na kelimky, co je videt na druhe fotce nahore, toho se mi tu tusim vali 4 kusy, ale nenafotil jsem je. Zduraznuji, ze je to opravdu pro ARMY PAINTER, coz je taky duvod, proc toho mam tolik navic O:-) Vallejo jsou o zdib vetsi a jdou do toho narvat uz dost ztuha, tj. tisknul jsem si je pro sebe pak znovu o kousek vetsi, at se mi do nich v pohode vleze i to Vallejo. Ale lahvicky od ArmyPainteru sedi v pohode, jak SpeedPaint, tak i klasicky ArmyPaints.

Tak a to by snad mohlo byt vse. Kdyz tu neco jeste pripadne objevim, tak to sem prihodim.

Co se dopravy tyce, tak idealne osobni vyzvednuti Brno, ale jezdim ruzne po republice, takze se mozna ukaze, ze by to slo i jinde, vzdy zavisi na domluve. Jinak klasika zasilkovna.

Co se ceny tyce, tak to necham na Vas, neco nabidnete. Nejsou to veci, na kterych bych chtel nejak vydelavat, na druhou stranu bych rad, kdyby se mi vratila alespon cena materialu a neco za praci. Jinak to muzu vse nahazet do kose a bude uklizeno ;)

Neni podminkou brat vse, proste napiste (sem ci do zpravy) o co by jste meli zajem, klidne po kusech a nejak se domluvime. Jen teda ty base a parezy bych fakt nerad posilal nekam po jednom kusu, takze parezy rekneme vsechny spolecne a u base minimalni odber 5 kusu?

Pokud Vas k tomu napadaji nejake otazky, klidne se ptejte.

30.12.2022 18:49:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Hradby a base zamluveny, cerne domecky, stromy a drzacky na AP barvicky v jednani. Takze zcela volne jsou momentalne jen hnede domecky.

1.1.2023 20:24:34

Tak uz mi tu zbyvaji jen dva poborene baracky a par parezu k nim (bod c). Nechce nekdo?

7.2.2023 20:23:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Vsechny vytisky si jiz nasly sve nove majitele, tj. pripadni dalsi zajemci prosim nepiste, mate smulu :)

10.2.2023 15:51:31

Vybíráme z Bazaru

Partnerské hrátky
Partnerské hrátky
Akt. cena: 199 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas