3D tisk insertů do krabic

Ahoj deskohráči. 

Nějakou tu dobu už hraju, ale většinou mi hry chodí zabalené v sáčcích nebo podobně. A také mi začalo vadit, když po každém otevření hry najdu rozházený obsah a prodlužuje se mi tak setup na stole. Začal jsem se tedy poohlížet po možnostech. Různé pěnové inserty mi nepřišly vhodné, dřevěné byly sice velmi vzhledné, ale to se také odráželo na ceně. Narazil jsem na 3D tisk insertů, tak jsem se o to začal více zajímat. Jednoho dne jsem tedy do toho šel a pořídil první tiskárnu. Něco málo modelování jsem měl v rukou ještě ze školy, tak jsem oprášil paměť a pustil se do toho. Sice toho zatím není moc, ale myslím, že jsem schopný modelovat inserty v týdenním intervalu. Mám rodinný a pracovní život, tak se tomu nemohu věnovat tak naplno, jak bych si asi přál, byť mě to dost pohltilo. Zatím mám vytvořené inserty do her, které vlastním, ale vždy chci vyjít vstříc, tak kdybyste někdo něco potřeboval nebo by o něco byl zájem či nějaký nápad, není problém se domluvit. Stačí napsat tady nebo na discordu.

V současné době mám dvě tiskárny, a tak jsem zkusil spustit shop, kam bych přidával mé vytvořené inserty. Myslím, že ceny jsou více než příznivé, navíc je k dispozici i věrnostní program (už při registraci). 

Inserty: https://www.junta.cz/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCu-ak4Co2cZflx-Pqc0LQzQ

Zatím jsou k dispozici inserty k těchto hrám:

  • Blood rage
  • Nájezdníci ze Skýtie
  • Ankh: Bohové Egypta
  • Imperium: Dějiny a legendy
  • Vinohrad
  • Arkwright
  • Churchill
  • Kaskádie
  • Tajuplné říše
  • Zbodni salát

V nejbližší době se budu snažit rozšířit. 

Děkuji za váš čas a mějte pohodové hraní. :)

30.10.2022 20:16:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Do sbírky byly přidány další hry:

  • Ankh: Bohové Egypta
    • Každý hráč si vybere svoji krabičku a má vše po ruce.
  • Nájezdníci ze Skýtie
    • Insert, který výrazně zrychluje setup
  • Imperium: Dějiny & Legendy
    • Dvě krabice v jedné, každý hráč si vezme svůj balíček národa, který snadno najde podle jmenovky a může se hrát.

 

 

3.11.2022 22:34:36

Drk

Jenom taková maličkost, které jsem si náhodou všiml. Ankh: Bohové Egypta je od vydavatelství Blackfire. :)

3.11.2022 23:16:53

Zdravím. Dobrá práce. Jedná se o vlastní designy, nebo někde stažené?

____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

4.11.2022 08:37:44

@Drk Mockrát děkuji za upozornění, u hlavního popisu mám chybně, u detailu už v pořádku. Hned opravím. :)

@Bartyx Děkuji za kompliment, všechny inserty jsou doposud vytvářeny vlastní tvorbou (model i tisk). Samozřejmě některé inserty - hlavně ty chronologicky první - mohou být nápadně inspirované jinou tvorbou. Ale již se snažím nedívat na ostatní tvůrce a tvořit od základu svoje inserty. :)

4.11.2022 12:15:09

Mno, neřikám, že tam máš jeden mini insert jak přes kopírák, ale tak blbý ti to není evidentně, tak což :D

_________________________________________
www.kalkared.eu , aneb když v poličkách není místo

4.11.2022 12:21:20

@Khalashnikovf Přesně vím, co myslíš. Každopádně měl jsem variantu na tři sloty karet vedle sebe. To by fungovalo celkem dobře, kdybych to zvládnul tisknout jedním perimetrem 1.0 tryskou. To se nepovedlo, tak jsem musel předělat na čtyři sloty s dvěma perimetry. A tam už není co vymýšlet při tak malé krabičce. :) Nicméně jsem to alespoň udělal tak, že to není závislé na počtu sheetů v krabici, takže to jako přes kopírák určitě není. 

4.11.2022 12:31:31

Tentokrát jsem přidal do sbírky Blood rage.

12.11.2022 16:16:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět - MOUNTED EREDIN
Zaklínač Starý Svět - MOUNTED EREDIN
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas