Vysoké Mýto a okolí

Ahoj.
Hrává někdo, nebo hrával by někdo deskovky ve Vysokém Mýtě? Aspoň jednou týdně (nebo za 14 dnů) ve večerních hodinách (např. od 18:00 do dohrání)?
12.2.2019 22:07:09

Ahoj
Já budu v Mýtě bydlet od března, je tam i klub Fénix.

12.2.2019 22:50:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Vysoké Mýto, Litomyšl,...

Ahoj, já bydlím nedaleko Mýta a taky sháním spoluhráče. Např. na větší hry jako je Hra o trůny (desková)...

13.2.2019 00:11:27

Litomyšl
Dá se hrát i u nás v Litomyšli.
Klub stolních a deskových her Litomyšl

13.2.2019 06:29:58

Fenix

Ano, v Mýtě je Fénix, ale tam se hraje ve středy a neděle od 16-19 hod. Občas jsem chodil, ale už nebudu mít v tu dobu čas a hlavně se tam moc nehrají větší hry, které mě baví. Scythe, Great Western Trail, Anachrony, Podmořská města, Mars, Euthie, eklundovky, Zombicide, Auztralia, Panství hrůzy. To jsou hry, které často v tom 3 hodinovém okně zahrát nejdou (s vysvětlováním pravidel určitě ne) a já si radši zahraji jednu (dvě) velkou hru, než 4-6 půlhodinových záležitostí. V Mýtě bydlím od loňského března, předtím jsem byl právě zvyklý hrávat kazdé úterý od 18:00 do cca půlnoci. Takže bych byl rád kdyby se něco domluvilo :)

13.2.2019 08:17:56

tak to je super
Já taky radši hraju vetší hry, ve Fenixu jsem nikdy nebyl. Určitě se dohodneme. Během března napíšu.

13.2.2019 12:02:57

Též se hlásím!

Nic z uvedenýho jsem nehrál, takže rád vyzkouším.

13.2.2019 23:42:18

UnO + Fenix
Hoj kluci, jsem z UnO a do Mejta (do Fenixu) jezdim vcelku pravidelne.

To ze se tam nehraji velky hry neni pravda.

Hlavne nedele je dost jenom o vetsich hrach.
Ty 3 hodiny neber (opet hlavne v nedeli) moc vazne. Skoro vzdy tam jsem dele...

GWT, Mars, Scythe, Zombicide i MoM jsme tam uz parkrat hrali :-)

Patecni vecery (cca 19:00-rano) pak hrajeme i v UO.
A tam je to o neco volnejsi (u her se dost povida) ale vzdy ty dve vetsi taky dame, naposledy Kmotr+MoM.

Ve Fenixu je za 14 dni vikendove hrani 22.-24.2. 2 a kus dne v kuse deskovek.

Tam se stihne dost tech velkych :-)

VS

14.2.2019 08:57:23

Vito
Ahoj. Jo, to vím, ale já víkendy z 90% v Mýtě nezůstávám, tím pádem mi zůstává možnost hrát jenom přes týden a s tím, že z práce chodím před čtvrtou se to fakt na 4 do fénixu často nedá stíhat. A teď mám středy zaplněné úplně. Navíc ve středy se ten čas dodržuje a hraje se s těmi mladšími. Proto hledám nějakou alternativu, pár lidí, co by hrávalo jiný den, třeba v pozdější hodinu. Nebo individuálně podle domluvy z týdne na týden. Než jsem se do Mýta přestěhoval, tak jsem zažil 4 herní skupiny. Jedna pravidelně středy od 19:00 do půlnoci v hospodě (průměrná účast 20 hráčů), druhá pravidelně úterý od 18:00 do půlnoci (někdy i přes, 6-10 hráčů), ta střídala působnost hospody a herního klubu, třetí byl herní klub, , tam se dny střídaly podle toho jak vycházely kroužky ten rok, ale pamatuju třeba čtvrtky od 17:00 nebo 18:00 hodin do třeba 21-22. A poslední byla parta přátel, která hrála vždy u někoho doma, večer až měli doma všechno hotové, dali děti spát, třeba od 20 do půlnoci, tam se domlouvali každý týden kdy měl kdo čas. To jen tak pro info na co jsem byl zvyklý. Fenix je jinak super zázemí a Michal tam dělá velký kus práce, o tom žádná. Ale herní termíny mi těžce nevyhovují a rád bych hrával co nejčastěji

EDIT: a v každé skupině se dopředu domlouvalo co se zahraje. Tím odpadlo čtvrt hodiny vymýšlení co hrát. Vědělo se kolik lidí přijde a co se bude hrát a kdo tam byl dřív už to mohl nachystat.

14.2.2019 10:23:03 | Upraveno autorem (porovnej)

4. skupina
Naše skupina spadá do té poslední verze.

Většinou se scházíme u nás doma (UnO). Zatím bez dětí ale jinak podobná náplň.

Seznam účastníků a výběr hry řešíme během týdne...

14.2.2019 14:54:06

do fénixu

do fénixu jsem chodil kdysi na diskotéky - to byly časy. je to ten klub u autobusáku?
jinak se omlouvám, nepatří to sem do tohoto tématu :)

22.2.2019 13:33:22

Vybíráme z Bazaru

Food Chain Magnate
Food Chain Magnate
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas