Vánoční HellGame v Ostravě

Už jsem o tom psal v konkurenčním threadu, ale vytvořím raději vlastní, abych vzburcoval naše ostravské patrioty, kteří nechcou o Práglu ani slyšet. Přijďte oslavit křesťanské svátky nad nejkřesťanštější hrou, kterou jsem doposud hrál, i když se hraje za druhou stranu. Přijďte se nadýchat té Vánoční atmosféry a svést několik duší, ať to stojí za to. A hlavně přijďte ukázat, že i v Ostravě je to pořádné peklo ;-)
Dejte vědět, jestli má někdo zájem a kdy byste mohli. Ideální termín je o víkendu, protože se hra může dobře protáhnout. Znalost angličtiny nutná, kvůli textům na kartách. Znalost pravidel nutná není, ale je vítaná, protože tato hra není žádné ořezávátko a vysvětlování pravidel zabere hodně času.
29.11.2009 23:31:20

Ještě dám vědět
Vůbec si sice nejsem jistý, jestli budu mít čas, ale o Vánocích budu určitě doma v Šenově, a Hellgame mě nedávno zaujala, tak bych do toho šel... ještě zjistím jak je to s časem, předběžne odhaduju víkend 19-20

30.11.2009 00:26:41

Zájem
Vidím, že Moravskoslezský kraj nemá pražádný zájem dokázat, že je to tu peklo (asi si na to už všichni zvykli :-) ). Jelikož se ozval jediný Borghal, tak to provedem v sobotu 19.12. v odpoledních hodinách (většinou začínáme hrávat kolem 14 hodin). Pokud se neozve více zájemců o Ostravu, tak budeme hrát v mém rodném městě Brušperku.
Takže jestli si chcete zahrát, tak pište a nenechte se obrat o tuto jedinečnou příležitost ;-)

6.12.2009 10:07:36

Vybíráme z Bazaru

MIND MGMT: dřevěné komponenty
MIND MGMT: dřevěné komponenty
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas