Tabletop Simulator STEAM: Spoluhráči...

Ahoj,

Rád bych se optal, zda tu někdo využívá/chystá se využívat program Tabletop Simulator, který je k sehnání na Steamu. Ve své podstatě se jedná o „sofistikovanější“ a více user-friendly VASSAL. Tedy prostředí pro vytváření deskovek a karetek; což samozřejmě nevyhnutelně vedlo a vede k velmi plodné moderské komunitě, která převádí do digitální podoby jednu existující hru za druhou. V zásadě si vybere každý.

Bohužel na Steamu nemám/neznám žádného deskovkáře… Zatím jsem tedy zkoušel pouze tituly, které se dají hrát v jednom a znám u nich pravidla.

Pokud o tom tedy někdo uvažujete, tak mi napište a rád si vás přidám mezi přátele na Steamu a můžeme něco zahrát.

Pěkný den a jsem s pozdravem

David
17.3.2015 15:09:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj
Na steame tabletop zatial nemam, planujem kupit az bude v akcii, ALE ;-) hravame na VASSALi, radi si zahrame ak by si mal zaujem (BSG, PANDEMIC, TWILIGHT STRUGGLE...). Moj nick na steame je iqwar, ak mas zaujem si dakedy zahrat tak mi friend invite.

7.4.2015 10:13:31

Aktualizace
Před časem jsem si koupil tabletop simulator, ale ještě jsem v něm pořádně nic nehrál, protože s úplně cizíma lidma se nic moc víc než cards against humanity a podobný hříčky hrát nedá.

Zajímalo by mě, jestli se tu najde pár hráčů na tabletopu, se kterýma bysme si občas mohli zahrát i nějakou tu větší hru.

18.3.2017 22:58:07

Zdeněk
Ahoj

So mnou môžeš počítať

Laco

19.3.2017 12:25:30

im in
Tiež zahrám.

19.3.2017 16:54:04

Zdenis
Taky rád zahraju.

20.3.2017 09:53:54

FB skupina
Tak co třeba vytvořit FB skupinu, kde by se mohly online seance na tabletop simulatoru domlouvat?

Když si bude chtít někdo zahrát, napíše do skupiny a během pár minut už může mít spoluhráče. Na dlouhý večery ideální :)

Během dne to založím a pak sem hodím odkaz nebo něco, ať to můžete najít.

20.3.2017 11:46:33

Tabletopia?
A třeba Tabletopii někdo používáte?

Hledal jsem nějaký takový nástroj pro implementaci vlastních her a Tabletopii jsem vyhodnotil jako nejpříjemnější a nejvíce user friendly. Vyzkoušel jsem si ji pro svou PnP hru FIRST SNOW. Celou hru je tam možné vytvořit za pár hodin.

Pro zájemce odkaz:
https://tabletopia.com/playground/firstsnow-c2m58j/play-now

20.3.2017 12:04:35

FB Skupina
Tak, FB skupinu jsem vytvořil, přidat se může kdokoliv bude chtít :)

https://www.facebook.com/groups/712648675611246/

22.3.2017 11:43:30

TTS - vývoj prototypů vlastních her
Ahoj.
Používáte TTS někdo tímto způsobem? Já se snažím, převádím do TTS některé svoje hry, ale asi to pořád není úplně to pravé ořechové, stejně volné jako fyzicky existující prototyp.
Možná už mám starý stroj, nevím.
Přivítal bych zájemce o testování, popřípadě Šikuly, kteří by rádi připojili ruku k tvorbě her.
Budu rád za jakýkoli zájem. Osobně si myslím, že hra, která by měla mít naději na vydání, se nedá udělat v jednom člověku.
Teď dodělávám na TTS svoji hru, pracovně nazvanou Olgoj Chorchoj. Betatesteři a trošičku moddaři vítáni.
Chci na něj převést svůj Khazad-Dum, ale ten potřebuje pořádný facelift od grafika. Je tu zájemce s entusiasmem?
Gangzzz potřebují ještě trochu víc práce, ale rýsují se.

Rád se zapojím i do pomoci někomu jinému, kdo se lopotí s vlastním prototypem.

Díky za reakce.
Acer

28.10.2017 12:44:48 | Upraveno autorem (porovnej)

někdo další?
Tak co? Najde se někdo další, kdo by hrál přes internet? Připojte se do Facebookové skupiny viz níže!

11.1.2018 14:19:55

tabletop simulátor - steam
Ja sa rád pridám. Od založenia tejto témy tam pribudlo množstvo zaujímavých hier.

17.11.2019 00:32:48

Group
Na steame je aj skupina pre ZH, len sme sa ešte nezladili na nejakú hru :-/

https://steamcommunity.com/groups/ZH-CZSK

17.11.2019 08:51:04

Ak ste v nejakej aktivnej skupine tak rad by som sa pridal

24.8.2022 22:18:25

Vybíráme z Bazaru

18Lilliput + obaly
18Lilliput + obaly
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas