Říčany u Prahy

Ahoj, je tady někdo z Říčan nebo okolí, kdo by si chtěl někdy zahrát nějakou deskovku? Mám tady Mars: Teraformace, Mayský kalendář, Alchymisté, Malé velké galaxie, go...ráda se naučím i nějakou novou :)
8.3.2019 16:29:53

Úvaly

Ahoj, jsem z Úval, cca 20 min od Říčan. Mám hlavně coop hry (Panství hrůzy, Arkham horor atd..).

8.3.2019 21:24:26

Ricany
Ahoj. Jsem z rican. Doma mam wrath of ashardalon a castle ravenloft boardgame. Parim to furt sam

17.3.2019 08:49:29

Uhříněves

Ahoj, jsme s přítelem z Uhříněvsi, takže 6m vlakem do Říčan a taky hledáme někoho, s kým si občas zahrát. Seznam her mám na profilu :)

18.9.2019 14:12:31

Mnichovice

Ahoj,jsem z Mnichovic,k dispozici spousta her,do Říčan i Uhříněvsi kousek.Nechce se někdo sejít např. 27.,29.,30.12.?

Adam
Tel.605461220

10.12.2019 20:52:59

Říčany 2020

Ahoj,
přistěhoval jsem se do Říčan před 2 lety. Sice s malými dětmi času málo, ale mám doma nějaké deskovky (osadniky, proroctví, citadelu), hrával jsem Pathfinder, D&D v. 3,5 / AD&D, dříve Dračí doupě...
Teď zkouším s dětmi Descent, je jim teprve 4 a 6 tak jen hledání pokladu a mlácení příšerek. Žádné scénáře.
Pokud by se našla nějaká parta, pro začátek na hraní tak 2 x do měsíce.
Najde se někdo v okolí?

21.5.2020 23:02:11

Ahoj, rád bych obnovil tuhle diskuzi. Bydlím kousek za Říčany, tak zdali se tu najdou hráči, kteří by si občas chtěli zahrát?

4.6.2022 08:22:32

@Infidus a spol - hele akorát začínáme stavět ve Stránčicích, na příští Vánoce už bychom tam měli být na stálo. Kromě všech arkham/eldritch horrorů máme komplet mars, všechny gloomhaveny, EUTHII! a tenhle typ her, plus včera jsem koupil Twilight impérium. Tedy - budu shánět pár hráčů ochotných načítat si svědomitě lore daných světů/postav a strávit klidně 10 hodin hraním, viz ten tvajlajt :-D 

Vydržte ještě rok a půl a rozjedééém to:)

p.s. ještě doplním, že v baráčku budu mít vlastní pracovnu, rozuměj hernu ;-) Stůl počítám 180x120, takže se i vejdem :)

7.6.2022 20:34:52 | Upraveno autorem (porovnej)

@Tomcat To zní parádně, škoda, že tak za dlouho :D jsi aspoň teď někde poblíž, že by se dalo něco podniknout aspoň občas? Euthii mám nahranou docela dost, TI4 jsem už taky hrál a hraní 10 hodin zní báječně :)) Hrajeme hodně třeba Eclipse, Nemesis, Střet Civilizací nebo Dunu. Občas míváme nějaké deskoherní víkendy. Takže si píšu, že od 2024 jsou u tebe v “pracovně” :D

7.6.2022 21:01:40

@Infidus Kde/kdy hrajete? My jsme teď teda do dokončení domu zaseklí na Hájích, ale samozřejmě lajna Praha-Stránčice za dobrou zábavou je v pohodě a rád se přidám ;-) Teda za týden jsme na týden mimo ČR a pak ještě  červenci, ale nahoď nějaké termíny/místa a třeba se někde protneme

8.6.2022 08:40:26

DOUBRAVČICE

 

Hoj, jsme z DOUBRAVČIC, kousek od Říčan :). Jsem fanda Alienu(the hunt..), Nemesis. 

Rodina moc na to neni, ale já bych si jednou za měsíc dal. :). Nejlépe někde v hospůdce. Doma neni šance, děti by to rozbořily :D

 

11.2.2023 10:34:30

Mnichovice (dojedeme po okolí), s manželkou hrajem ve dvou. Občas někoho zlanaříme, ale nemají takový zápal pro deskovky jako my.:/ Věk 30 let. Úroveň - rozchodili jsme hry do váhy 4 na bgg. Pax Renaissance jsme zahráli, ale těžko a ne plynule. Ale zvládneme se naučit.(zvládnete nás :D)

7.5.2023 18:57:06

Ahoj,

Scházíme se pravidelně v Ondřejově,jsme různé po okolí. Poslal jsem ti SZ. Pokud ještě někdo další z okolí má zájem se přidat do naší rostoucí skupiny, dejte vědět :)

7.5.2023 22:52:23

Ahoj,

scházíme se v Kostelci nad Černými lesy většinou 1x týdně, někdy častěji.

Nejlépe mrknout na fb na skupinu Deskové hry v Kostelci nad Černými lesy.

Těšíme se na nové hráče :)

J.

7.5.2023 23:53:54

Vybíráme z Bazaru

Illumination - ENG
Illumination - ENG
Akt. cena: 599 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas