Prostějov

Hledám lidi z PV co by si rádi cca 1x týdně zahráli deskové hry, možnost postupně založit herní klub. Osobně mám k dispozici Osadníky z Katanu, Dominion, Mafii a Dostihy a sázky (z dřívějška). Pište na luke.luke@post.cz
26.7.2011 14:29:26

Prostějov - Deskové hry
Ahoj, platí to ještě? Nebo už máte nějaký klub v PV založený?

4.1.2014 10:57:34

Warhammer 40k
Čau lidi, nevíte o nějakém klubu, spolku, partě.... co hrajou Warhammer 40k v Prostějově? Můžou být o sólo hráči :-)

16.2.2014 12:08:53

Prostejov
Pokud byste hledali hrace na jakoukoliv hru rad si s vámi zahraji. Nebo se nekdo k nam muze pridat. Vetsinou se slezeme v poctu 4 hracu na hry co mam u sebe v seznamu.

25.11.2014 21:09:18

Prostějov
Ahojte,
neschází se pravidelně někde PV nějaká parta lidí co hrají deskovky a uvítali by dva další lidi? :) Se ženou hrajeme rádi a i nějakou tu hru máme.

25.7.2017 10:18:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Prostějov

Ahojte,

jsou ještě v Prostějově zájemci o hraní deskovek? Měl by někdo zájem o pravidelné hraní, postupné sdružení se v rámci klubu atd.?

13.9.2020 13:29:03

Prostějov

Ahoj,
nedávno jsem se přistěhoval a určitě bych byl pro nějaké hraní.

15.9.2020 14:18:37

Prostějov

Ahojte,
není tady náhodou nějaká mamina:-) na rodičovské, na hrání deskovek? Buď samy nebo i s dětmi? Bylo by fajn se potkávat nějak pravidelně, nejlépe však bez děti:-))) Nebo kdyby se už někdo už někde scházel, ráda bych unikla z domácího prostředí a provětrala mozek:-)
Nebo kdyby se našlo víc nadšených maminek(tatínků), založit nějakou skupinku. Hmm...

7.10.2020 10:05:02

Prostějov
Ahoj, já bych se určitě rád s někým vídal. Dávám přednost spíše náročnějším a delším hrám, ale výjimečně nepohrdnu ani oddechovkami. Ve sbírce mám zatím jen pár her (viz můj profil), ale určitě budu svou zásobu v nejbližší době rozšiřovat. Pokud byste měli kdokoliv zájem, budu rád, když napíšete soukromou zprávu a domluvíme se.

A když už píšu, tak rovnou přidám jednu dlouhodobou nabídku. Co nevidět vyjde High Frontier 4, na nějž se nemůžu dočkat a určitě to budu hrát opravdu hodně. Bylo by super, kdybych našel někoho na pravidelné hraní výhradně této výborné hry.

20.10.2020 11:18:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Prostějov
Pod hlavičkou Mensy České republiky pořádám minimálně jednou měsíčně deskoherní sobotní odpoledne na firmě VAHAL s.r.o.
Preferujeme spíše náročnější hry. Vyhodou je obrovský herní stůl, ale nevyhodou je, že je jen jeden. Omezení je tedy na společné hraní maximálně deseti lidí u jednoho stolu.

20.11.2020 23:44:28

Prostějov
Ahoj, také jsme v Prostějově nově. Přítelkyně (nemaminka) je spíš na nekonfliktní záležitosti, já jsem pro cokoliv, klidně i pro sport (jakože fyzickou aktivitu) :)

10.1.2021 19:52:46

Prostějov - hraní
Já už tu bydlím dlouho, ale taky bych se přidal k nějakému hraní čehokoliv :) kdyžtak napište zprávu a domluvíme se.

10.1.2021 22:13:27

Ahoj,

 

dají se v Prostějově hrát někde deskovky? Je zde nějaký klub nebo parta přátel co se například každý týden schází a hrají deskovky?

 

Díky předem za info. :)

23.8.2021 09:12:54

Ahoj,

sice je to tady už trochu staršího data, ale rád bych se také přidal k nějaké skupince, která hraje v PV stolní hry. Je v Prostějově někdo či nějaké místo, kde se hraje?

16.3.2023 10:17:31

Čau, zdravím všechny! Bydlíme v Mostkovicích, hned za Prostějovem. Jsme dvě mladé rodiny kolem 30 let, bydlíme v rodinném domě ve dvou bytech nad sebou. Skrz malé děti se teď ke společnému hraní nedostaneme, tak bych moc rád přilákal pár lidí, se kterými bychom si alespoň někdo z nás třeba dvakrát až třikrát do měsíce mohl zahrát. Seznam her mám na profilu (spousta z nich pohříchu jen rozbalená a vyloupaná), místo v baráku taky, rád bych ve sklepě udělal nějakou pěknou herní místnost. Když bude mít někdo zájem, aspoň budu mít motivaci ji dodělat :)

Budu rád, když se kdokoliv ozve a domluvíme se. Deskohraní zdar!

24.7.2023 10:25:52

Vybíráme z Bazaru

Memoir '44
Memoir '44
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas