Praha - pravidelnější setkávání ve 4-6 lidech

Ahoj,

hledám touto cestou jednoho až 4 lidi, kteří by se rádi v Praze setkávali alespoň trochu pravidelněji (klidně každý týden, nebo jednou za 2 týdny).

Něco o nás:
Jsme pár (přítel toho má nahráno už hrozně moc a je otravné, že ve všem vyhrává, já jsem relativně amatér), doma máme hry (viz můj profil) a rádi se přiblížíme prakticky kamkoliv (auto máme). Pozitivní zkušenost máme z Bohemia boards and brews, když si sedneme, není problém hrát ani u nás doma.

Hledáme hlavně pohodové lidi, kterým nebude vadit, že toho nemám moc nahráno a potřebuji každou hru na začátku vysvětlit. Jinak rádi hrajeme menší hry na rozehrání (Azul, Kingdomino, Krycí jména....) i delší, celovečerní hry (aktuálně jsme zažraní do Spirit Island). Oba si rádi zahrajeme i úplně nové hry.

Jinak mimo deskovky taky hrajeme na PC (Dota, Wow, Overwatch..), čteme, seriálo-bingujeme, ale i chodíme občas ven :))

Díky! :)
15.9.2019 21:13:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Já se hlásím
Já bych do toho šel, mohl bych zkusit zapojit i přítelkyni, hraní v párech může být fajn :) Frekvence 2-4 za měsíc mi přijde taky ideální :)

Hrát se může taky klidně i u mě (Praha 14, Rajská zahrada). Když by se hrálo u nás, tak by se k nám mohl připojovat občas i spolubydlící.

Jinak co se her týče, hraju víceméně cokoliv, eurovky, ameritrash, půlhodinový rychlíky i čtyř a vícehodinový eposy :)

Sám mám sice nahráno docela dost, ale každou svoji hru jsem hrál v průměru tak dvakrát až třikrát (některý dokonce ani jednou), takže by to mohlo být i hezky vyrovnaný :)

16.9.2019 14:52:33

Re

Taky bych zkusil, jsem začátečník zatím hraju TWOM solo, a párkrát Pax renaissance, chtěl bych zkusit root atd. ale nemám skupinu jinak jsem hravý a ničemu se nebráním, jsem na tom blbě s aj, a v Praze dojedu, že začátku klidně nějakou hernu

16.9.2019 18:10:50

RE
Ahoj, taky bychom se mile rádi s přítelkyní případně přidali. Bydlíme na Praze 3, takže prostory a velký stůl máme k dispozici:D,ani hernám jako BBaB se nebráníme. Nejraději u nás hrajeme scyte, oblíbené máme všemožné budovatelské a hlavně kooperativní hry,abychom se nedohadovali,že jeden neustále ve všem vyhrává :D. Jinak přítelkyně nevyhledává hry v AJ, mne osobně nevadí:) seznam nějakých her (ne všech) mám také na svém profilu. Zatím ahoj.
Martin

23.9.2019 08:30:41 | Upraveno autorem (porovnej)

re

domluvime neco?

27.9.2019 09:36:39

Taky si rádi zahrajeme
Taky bychom se mohli zúčastnit s přítelkyní, často hledáme spoluhráče :)
Bydlíme ve Vršovicích, kousek od Behemia :)

28.9.2019 22:41:40 | Upraveno autorem (porovnej)

????

tady to umrelo?

15.10.2019 17:13:38

Pravidelne hrani
Chodil jsem pravidelne 1x za 14 dni hrat ... Bohuzel skupina se postupne rozpadla.

Pojdme se dohodnout na nejaky prvni sedanek (klidne hned pristi stredu) a uvidime ...
Treba: https://www.geekarna.cz, http://bohemiaboardsandbrews.com

Co hrat? Scythe, Podmorka mesta ... Ted jsem parkrat zahral Dice Settlers, Villagers a neni to spatne ...

15.10.2019 23:03:42

Hyman
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/hledam-e-spoluhrace-4/spolecne-hrani-v-praze-21968/
zitra po 17 na deskohrani

15.10.2019 23:29:09 | Upraveno autorem (porovnej)

re: zitra po 17 hod na deskohrani
Dik za info - ale to bohuzel nedam (jsem v praci).

Jindy se ale pridam ... Dejte vedet. Napisu i do druheho vlakna ...

16.10.2019 22:30:37

Pravidelné hraní
Ahoj,
Jak aktuální je pravidelné hraní?
Existuje nějaká skupina, kde je možno se domlouvat?
Moc děkuji
Martin

26.11.2019 10:15:04

hrani

koukam ze lidi je tu dost, rozjelo se neco? taky bych se rad pridal :)

5.12.2019 22:05:12

pravidelné hraní
taky bych se přidal pokud by byl prostor :)

23.1.2020 13:56:47

Hraní
Ahoj,

pokud byste v nějaké skupině měli volné místo, případně se tvořila nová, velice rád se přidám ať už na pravidelné nebo občasné hraní.

27.1.2020 17:02:46

Hraní Praha
Ahoj, máme skupinu na WhatsApp. Hrajeme tak jednou dvakrát týdně, vždy po domluvě. Hraje se euro, Ameritrash i "wargame".

Pokud se chce někdo přidat pošlete mi soukromou zprávu s telefonním číslem.

27.1.2020 18:20:37

Hledám spoluhráče na deskové hry
Zdravím, hledám nějakou skupinku lidí v Praze, která hraje pravidelně deskové hry. Jsem z Prahy.
Pokud máte zájem, neváhejte se mi ozvat. Díky.

8.2.2020 16:39:08

Vybíráme z Bazaru

Nemesis Lockdown Cats Sundrop
Nemesis Lockdown Cats Sundrop
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas