Praha 6

Ahoj,

naše nepočetná deskohrerní skupina se nám bohužel rozpadla, proto hledám náhradu. Bez vymezení témat nebo eura/Amerika, hrajeme vše a nové věci s nadšením zkoušíme. V tuto chvíli jsme dva. Do poolu nabízíme například:

Terra Mystika s rozšířením, Mars Terraformace s několika rozšířeními, Scythe s rozšířeními, několik Unmatched setů, Nemesis, Pandemic, Zaklínač, Arkham horror, Descent, Rising Sun a jiné.

Vítáme všechny zájemce 

Pavel

5.4.2023 11:46:29

Ahoj, rád bych si někdy zahrál;) 

oťuknem a uvidíme.

 

časově to mám různorodé, ale pracuju na Praze 6

 

Ryba

12.4.2023 15:16:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, nabídka mě zaujala. Prosím do sz, kde se scházíte. Sice pracuji v centru, ale na Praze 6 bydlím, tak kdybych to měl blízko, mohl bych se někdy stavit. Díky.

12.4.2023 15:20:19

Ahoj, můžu se zeptat kde na šestce hrajete? Nárazové nebo pravidelné seance? Berete i deskoherní zelenáče, kteří nikdy nehráli nic složitého, pouze lehké až středně těžké, převážně rodinné hry?

29.6.2023 07:33:27

Zdravím, 
ještě pořád hledáte hráče? :-) 
Praha 6 je blízko ode mě. 

Díky

F.

15.8.2023 17:02:24

Ahoj,

taky jsem spise zacinajici hrac, hraju predevsim solo a moc lidi v Prazer neznam, takze pokud budete mit jeste misto, rad bych se nekdy pridal.

 

Lukas

1.12.2023 20:32:28

Ahoj,

bydlim v Brevnove, rad bych si nekdy zahral. Mam nejake svoje advanced hry (scythe, archa nova, brass birmingham, kvedlalove, na kridlech, kaskadia, pokojovky, great western trail, bily hrad…) i nejake rychlovky (azul, papirove more, kabo, ..). Kdyztak pls SZ. Diky.

Jakub

6.12.2023 17:21:24

Ahoj bydlím v Dejvicích. Rád bych si občas zahrál i s někým jiným než s dětmi. Můžu přinést na stůl Zaklínače, Mage knighta, Descenta, Lords of Hellas atd. Mám i pár karetních dvojkovek. Budu rád když se ozvete. 

8.2.2024 01:58:27

Vybíráme z Bazaru

Bílý Hrad CZ + Promo 1
Bílý Hrad CZ + Promo 1
Akt. cena: 791 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas