Plzeň

Našel by se tu někdo z Plzně na AGOT (2nd edition), Nexus Ops nebo jen tak ve dvou na Bloodbowl:TM? Hrát by se dalo určitě v Kavenu a maj tam i pár (desítek) dalších zajímavých her, jen se mi bohužel nepoštěstilo najít nikoho, kdo by je se mnou hrál.
27.9.2012 18:44:18

Hraní v Plzni
Ahoj, můžeš klidně zavítat do našeho klubu na Masarykovo gymnázium. AGOT bychom si rádi zahráli (paříme ten karetní). Bloodbowl snad hrají ve Fénixu na Borech. A nakonec je tady Bedna na Doubravce. Kromě Kavenu je to asi všechno - Plzeň na tom není moc dobře. Ale je tady spousta jednostlivců i skupinek, kteří hraní dost holdují. Tak hodně štěstí při jejich hledání.
Štěpán Stoček

29.9.2012 13:28:20

Plzeň na tom není dobře?
Naopak, řekl bych, že tolik příležitostí, kde si zahrát deskové hry jako v Plzni jen tak v každém městě není... A aby byla k dispozici půčovna, tak to už je vyloženě luxus.

3.10.2012 12:38:14

hraní v Plzni
Ahoj, zahrát si v Plzni můžete také v Sauně nad Zimákem. Bud své nebo místní hry.

7.3.2013 09:15:00

Kontejnery
Následující čtyři týdny bude v Proluce v rámci akce Kontejnery k světu kontejner zaměřený na deskové hry. Každý všední den od 17:00 do 21:00. V úterý tam budeme mít čtyřpohárovky a v pátek zase karetky od FFG. Takže kdo by se chtěl podívat na Netrunnera, Star wars, Warhammer invasion nebo Lord of the rings vše LCG karetky, bude vítán.

11.5.2013 23:41:44

PLZEŇ všední dny večer?
Ahoj, není v Plzni nějaká herní skupina, či jednotlivec na hraní? Rád bych si zahrál téměř cokoli večer po práci a nikoho tady zatím neznám. Zásobu her mám případně vlastní. Díky Rtep

13.8.2013 14:43:47

PLZEŇ všední dny večer
Ahoj. Jsem na tom podobně, taky hledám někoho s kým bych zahrál. Taky mám čas takhle většinou k večeru, tak kdyby byla chuť zahrát, tak si klidně zahraju víceméně cokoliv.

13.8.2013 20:06:18

PlzeŇ
Ahoj, doporučuji v Plzni zajít do kavenu (www.kavenu.eu). Je to mekka všech deskohráčů v Plzni. V úterý a v pátek se tam scházíme na Descenta. Už máme skupinu, ale můžete se přijít podívat, chceme zkusit PvP mod, takže hráčů bude potřeba víc. V kavenu se sházejí různé skupiny, páry i jednotlivci jako vy, takže to určitě zkuste a domluvte se s obsluhou.

17.8.2013 13:17:32

PlzeŇ
Ahoj, doporučuji v Plzni zajít do kavenu (www.kavenu.eu). Je to mekka všech deskohráčů v Plzni. V úterý a v pátek se tam scházíme na Descenta. Už máme skupinu, ale můžete se přijít podívat, chceme zkusit PvP mod, takže hráčů bude potřeba víc. V kavenu se sházejí různé skupiny, páry i jednotlivci jako vy, takže to určitě zkuste a domluvte se s obsluhou.

17.8.2013 13:17:35

Arkham Horror
Hledám spoluhráče na Arkham. Není tu nějaká skupina, ke které bych se mohl přidat, popř. nemá někdo chuť si to zahrát?

2.9.2014 19:30:35

Bedna Plzen Doubravka
Ahoj, chodí někdo do herního klubu Bedna na Doubravce.
Každý CT 18-22, jinak zájemci dle domluvy pak můžou si hry půjčit a hrát doma či jinde.

23.10.2017 09:36:24

Vybíráme z Bazaru

Eternity : 3 zdánlivě snadné hlavolamy
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas