Ostrava a okolí

Ahoj chci se zeptat jestli by se tu našel nějaký nadšenec civilizace, nebo jiných her např. arkham horror, mage knight, descent kdo by si s náma zahrál.... zatím to hrajeme vždy ve 2 ale chtěli bychom si to vyzkoušet ve více lidech :-)
23.9.2014 11:38:21

OSTRAVA ! :)
Zdravíme , :) s přítelkyní hledáme příjemný a zábavný malý kolektiv hráčů :) Máme také hry :) Jsme z dubiny , Napište nebo poraďte , jestli víte o někom , a domluvíme se :) Díky, těšíme se , Luki a Klári

22.8.2017 20:33:48

zkuste
http://sluj.eu/ :)

22.8.2017 21:50:19

Korunka
Největší herní klub v Ostravě.
Sídlí v Centru v prostorách Black lotus. Obrovská sbírka her všech kategoriích.

23.8.2017 07:31:03

Battalia
Zdravim je tu nekdo z Ostravy kdo ma Battalia The Creation a rad by hru predvedl a naucil? Hra se mi libi a chtel bych si ji vyzkouset zahrat.

25.6.2018 11:33:35

ostrava
Zdar, mám sice nějaké ty herní kamarády, ale kontaktů není nikdy dost. Pokud by někomu chyběl hráč, můžeme se někdy zkusit třeba domluvit. Preferuju strategické hry, pokud možno bez házení kostkama (to od malička nesnáším :D ). Případně napište zprávu.

tom (Ostrava, Rychvald a blízké okolí)

4.7.2018 14:58:02

Orlová
Jelikož domluvit nějakou skupinu na hraní je téměř nemožné, jezdím do Ostravy do klubu Korunka, kde se hraje každou středu ať už předem domluvené věci (přes FB skupinu) nebo po domluvě namístě, jelikož nějaký hráč se tam vždy najde.

9.7.2018 10:03:39

Game of Thrones - karetní 2.edice
Sháním někoho na hraní - mám zatím jen základ a 2 malá rozšíření. Chci dál rozšiřovat, ale když není s kým hrát, přijde mi to jako vyhazování peněz. Ideálně si někde sednout k pivku:-)

13.7.2018 14:23:34

Ostrava
Zdarec bando,

sháním nějaké nové lidi na hraní deskovek a her na hrdiny. Ideálně takové, kteří jsou ochotní se setkávat aspoň 2x do měsíce (limit není stanoven :D). Z deskovek mám doma např: Studenou válka, Fallout CZ, Dark Souls Board Game, Gloomhaven, Sword and Sorcery a pár dalších.

Z her na hrdiny bych se chtěl s někým pustit do Numenery (mám core book a starter set), nebo klidně i do Invisible Sun, až vyjde (mám předobjednáno). A zvažuju pořízení i Myší hlídky, aby byly sranda :D

16.9.2018 19:57:36

DannyK

Sehnat lidi na hrani v Ostrave jsem se pokousel ruznyma cestama, ale stejne se nakonec skoncilo u lidi okolo Korunky. Do Korunky moc nechodime, ale napiseme si primo a hrajem.
Osobne hraju pres tyden tak 1-2x, zalezi s kym se slezu. Nejcasteji ve trech, pripadne ve dvou karetky.
Pres hry jsem tady vetsinou ja (mrkni do profilu co mam).

Pokud chces nekdy zahrat, klidne se ozvi.
Zaujala me ta Numenera. Posledni Torment videohra me nadchla a rad bych nekdy okusil bizardnost The Ninth World :). Momentalne ale s jinou partou rozjizdime Shadowrun, tak pokud bys chtel, klidne se muzes pridat. Zatim pilujeme jen organizaci hrani. Zacneme v Lednu.

Pokud nekdo dalsi chce at se ozve. Zatim to vypada ze se schazime min v utery a obcas i o vikendu. Prostory na hrani jsou.

29.11.2018 14:02:57

Hledáme hráče

Ahoj, s přítelkyní hledáme hráče, popřípadě pár na Gloomhaven, lokalita Ostrava. Věkově jsme lehce pod třicítkou a prostory máme ???? stačí napsat a zbytek si domluvíme

4.1.2021 12:29:22

Zdarec, rád bych našel nějakou skupinku, která by potřebovala jednoho hráče na DnD. Už je to sice drahně let, co jsem to hrál, ale účastnil jsem se několika velkých akcí, kde jsme hráli 4-5 dní v kuse a RPčko bylo i mezi lidmi z jednotlivých skupin, takže něco tam snad ještě bude :) Knížky k 5. edici doma mám na samostudium :D

Bydlištěm Český Těšín, ale klíďo si dojedu zahrát do okolí.

Díky moc a případné info do zpráv pls :)

28.12.2021 14:26:32

Se dívám, že jsem sem před lety psal, tak jen aktualizace. Teď hrajeme pravidelně v pátky (15:30 až 21:00, případně déle, dle domluvy). Nový Jičín, Fokus, vstupné 50 Kč. A her už je k dispozici cca 400.

28.12.2021 15:05:32

Delší dobu uz je tu mrtvo - kde se hraje teď? :) se zenou mame moc rádi deskovky a chybí nám ideálně par, ktery by hrál s námi. Máme dítě, takze se iba navecer vytratit nemuzeme

29.10.2023 14:35:17

Zdravím všechny ke kterým se tento příspěvek dostal,

 

Testuji teď jednu vzdělávací online hru pro studenty a maturanty a potřebuji na ni zpětné vazby, test hry probíhá skrze prohlížeč a je doplněný o zoom call kde ji celou budu moderovat, trochu jako dračák :)

 

Test trvá přibližně hodinku a každá zpětná vazba mi pomůže. Pokud jste ochotní mi pomoci ozvěte se mi na mail jan.kupcak.cz@gmail.com nebo instagram john_kupcak

 

Předem všem děkuji a doufám že budeme mít možnost si společně zahrát :)

5.1.2024 08:21:02

Vybíráme z Bazaru

Fantastic Park
Fantastic Park
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas