Ostrava a okolí

Ahoj chci se zeptat jestli by se tu našel nějaký nadšenec civilizace, nebo jiných her např. arkham horror, mage knight, descent kdo by si s náma zahrál.... zatím to hrajeme vždy ve 2 ale chtěli bychom si to vyzkoušet ve více lidech :-)
23.9.2014 11:38:21

ostrava
Co vím tak jeden z Teplic chodí v Ostravě na vysokou školu. Jestli máš fb tak ti pošlu jeho

23.9.2014 12:35:50

Ostrava
http://www.zatrolene-hry.cz/kluby-a-hraci/?fType=ftx&fKeyword=&id_region=132

23.9.2014 12:37:25

Ostrava
Kdy a kde hrajete?

23.9.2014 16:34:54

Martinov
V Martinově je klub ZáTaH (na konečné zastávce Martinov). Zrovna Descenta tam hrajou docela často, Civilizaci tam taky někdo hrává.
Hrajou každé úterý od 17hod do dalšího dne (končí se po půlnoci). Vlez je 30 Kč.

29.9.2014 08:31:34

ZáTaH
Jen doplním Lumiriuse, že oficiální klubové stránky nalezneš na http://klubzatah.webnode.cz. Descent se hrává opravdu často právě s tím níže zmiňovaným Tepličanem jako Pánem zla. Jo a první rozkoukávací vstup je zdarma.

Jinak v Ostravě fungují na různých místech další kluby a herní skupiny, viz aradraugův odkaz.

29.9.2014 10:04:54

BO

Ahoj ve sluj.eu
Ahoj, nebo pokud Ti nevyjde úterý, můžeš dorazit v neděli k nám od 16 hodin,hrajeme spoustu pěkných her a rádi zahrajeme i to, co přinesete.

19.10.2014 23:02:14

Shuffle heroes
Zdravím, našel by se někdo na partičky Shuffle heroes? Jsem z Ovy a čas mám převážně po večerech, čili třeba někde u pivka by to bylo fajn :)

7.12.2015 10:03:14

Zátah :-)
Ahoj, určitě se k nám zastav, hrajeme každé úterý cca do od 17 hod. a většinou ti včetně mě zůstanou až do konce (cca půl 3 ráno) - přijdeš a odejdeš jak ti to vyhovuje

- jinak hrajeme vše jak Euro tak Ameriku
- jinak Honza Adamec má u nás svůj Descent, který se hraje jak se sejdou lidi, já nosím Civilizačku
- Akrham hrajeme když se domluvíme dopředu (aby na něj byli lidi - na ten býváme většinou jenom 2-3, takže hrajeme něco jiného)
- půlku sbírky tvoří to co nosí hráči :-) spousta věcí se dá půjčit :-)

Jinak na civilizačku a Arkham se může i spolu někdy domluvit, tohle si zahraji rád (ale doma to se mnou nikdo nechce hrát :-D)

Určitě doporučuji se zastavit - jsme v budově Martinovské radnice - dá se před ní i vpohodě zaparkovat (já dnes dorazím až po práci cca v 21. hod), vchod je z levé strany - jako by se šlo do školky a po schodech nahoru :-)

8.12.2015 07:58:31

hry v Ově
Koukam jak tele na nové vrata. To se uz i platí vstupne, kdyz se schazeji lidi zahrat si deskovou hru? Proč se nesejit zkratka v cajovne, hospode a nezahrat si gratis a tech 30 nedat treba za pivko? Mam taky par her ktere bych si rad zahral s vicero lidmi. Nekdy se schazime v hrabuvce v hospode Školka a berem pripadne zajemce bez vlezneho ;-) staci se domluvit. Nehrajem pravidelne.

18.1.2016 13:54:59

TulákIF
Ano - objetuješ jedno pivo za x hodin strávených u her

... co na to říci .... ano je to tak - jsme hold strašní vydřiduší co tě zadarmo ani nepozdraví :-) (samozřejmě žertuji - ale ne o vstupném)

Ano máme vstupné (teda poprvé máš vstup zdarma, máme i permice - kde to pak vychází snad 23 Kč / vstup)
Ale důležité je spíše proč máme vstupné ?
- jsme herní klub
- za vstupné se kupují nové hry do klubu, které si může každý člen zadarmo půjčit, díky tomu se i složíme na velké drahé hry, které bych si já osobně domů nekoupil (né že by mě nebavily, ale doma by je se mnou nikdo nehrál a přítekyně vidět cenu tak mě nepochválí)
- takže v podstatě za nějakých řekněme pravidelném chození máš za 500 kč na půl roku doma každý týden jinou hru, kterou si můžeš vyzkoušet, zahrát, ukázat ostatním a za těch necelých 30 kč se hraješ hry i za 2.000, které by jsi jinak musel koupit a stejně (třeba v mém konkretním příkladě - Railroad tycon + rozšíření) hrál jenom v klubu

- nikdo na tom nerýžuje, dáváme to všichni a pak za to kupujeme hry a za posaldní rok se objevila spousta pěkných kousků
- fugnuje takto spousta klubů (včetně Ostravy)

- a když si to vemu suma sumárum - mám k dispozici za 30 Kč velké stoly, kde nikomu nezavazím, dostatek místa atp .... k tomu si dám kofolu a utratím do 50 kč za 6 hodin hraní
-> v hospodě tak dlouho být moc nebudu a nemluvě o útratě
-> do čajovny taky chodíme, ale mají naprd stoly - prostě civilizačku tam nezahraješ a taky tam necháš 150 .....

Takže asi tak .... klub má velkou skříň plnou pěkných her ... a do toho každý občas donese něco svého a za pár korun tak máme k dispozici obrovské množství her.

19.1.2016 17:18:14

talisman
nekdo kdo by zahral talisman? hrajeme s pritelem jen ve 2 a uz to neni ono :(

25.1.2016 09:08:22

Talisman
A jakou máte verzi? U nás se hřeje 4. vydání v AJ. Každopádně rád zahraju. Kdyžtak více ve zprávách :)

25.1.2016 09:41:18

Talisman
Dal bych taky, co jsem se přestěhoval z Karviné, tak nemám už s kým pořádně hrát.

25.1.2016 11:08:26

talisman
Ahoj, bohužel tuhle hru u nás nemáme, ale moc rádi se naučíme a zahrajeme :-)

25.1.2016 12:41:42

Talisman
Pokud je to ještě aktuální, moc rád bych si ten Talisman vyzkoušel. Jak už psal Jeny, náš klub ZáTaH je otevřen každé úterý nově od 18:00. Stačí se domluvit předem, ale na návštěvu můžete přijít pochopitelně i bez ohlášení ;-)

28.1.2016 11:29:30

Abych si taky trochu přihřál polívčičku.
Alternativně můžeš navštívit i náš herní klub Sluj. Ten se nachází v Ostravě - Výškovicích. Hráváme každou neděli od 16:00 do 22:00+. Krom deskovek me možno přijít na dračák (pondělí od 16:30), turnaje Magic (úterý a pátek od 16:30), turnaje v HearthStone (středa od 17:00).

Většinu her, které v klubu máme je možno si na týden zapůjčit a zahrát doma.

dále je možné se zúčastnit výtvarky v úterý od 16:30 (ideální pro odložení dítěte a přesenunutí se do vedlejší místnosti k dobré deskovce :-) )

odkaz na www stránky: http://sluj.eu/

1.2.2016 09:01:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Sluj
Jakožto občasný navštěvovatel herny a stabilní hráč tamějšího dračáku doporučuji. :)

Navíc máš první návštěvu zdarma, takže jak se říká: "Za vyzkoušení nic nedáš."

2.2.2016 20:56:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Ostrava
Zdravíčko, jsem nadšenec z Ostravy a rád bych našel nové spoluhráče, se kterými bych se mohl scházet a deskovat. Prostory mám (na Dubině) a spoustu her taky :)

24.12.2016 12:09:34

Hra o trůny - druhá edice (Ostrava)
Ahoj, zahrál bych si tuto deskovku. Neznáte někdo bandu lidí, která tuto hru hraje? Přidal bych se! :)

1.1.2017 20:36:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Sluj - klub deskových her
Ahoj,
chtěl bych vám oznámit, že kromě tradičních nedělí (16:00 - cca 22:00), spouštíme počínaje tímto týdnem i pravidelné čtvrteční hraní (16:00 - cca 22:00). Klub se nachází v Ostravě Výškovicích na ulici Lužická 1. Tak pokud máte čas příjďte si zahrát, naučit se nebo si půjčit nějakou fajn hru. Budeme se na vás těšit.

Ondra "Tharr" Cigánek

30.1.2017 08:54:51

Hra o trůny - deskovka
Ahoj lidi, šel by dneska nebo další neděli někdo zahrát ? nejlépe kdyby nás bylo 6. Jsem zatím sám.

23.4.2017 13:06:20

Sem tam...
Zdravím všechny,

mám dotaz, jestli někdo neshání nějakého budovatele, císaře, kosmonauta, rytíře atd. do své herní skupiny. Díval jsem se po klubech, co tu máme, ale práce mi moc nějaké pravidelné chození typu "středa od tolika do tolika" apod. nepovoluje, takže se spíše ohlížím za nějakou skupinkou, co si třeba hodí anketu na facu, kdy kdo kde a že bych se občas přidal, kdyby mi to vyšlo. Naše herní skupina totiž trpí poslední dobou deskovou impotencí a v zásadě, čím víc lidí co hraje, tím lépe!

23.7.2017 21:34:36

Ostrava a okolí.
Nějaký nadšenec BATTLETECHŮ nebo aktivní hráč?

28.7.2017 15:17:46

Ostrava a okolí
Ahojte,
hledám hráče na D&D 5e.
jsem nováček a hledám skupinu, která by mě vzala pod svá křídla a pomohla by mi se naučit hrát, učím se rychle :)

28.7.2017 19:22:35

Nový Jičín
Jen hlásím, že pokud by se někdo chtěl přidat z okolí NJ, tak budeme rádi. Hráváme v NJ, většinou v páteční odpoledne/večer. Her máme celkově kolem 100. Není žádné vstupné. A hráváme věci dle domluvy - většinou se přizpůsobíme nově příchozím/počtu hráčů.

2.8.2017 22:08:30

Vybíráme z Bazaru

Armádní generál: velitel zásobování
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas