Někdo z Děčína či blízkého okolí..??

Nenašel by se někdo kdo by si zahrál..?? někde z děčína či blízkého okolí.. :-)
18.6.2016 22:03:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Re
Ahoj,
v Děčíně nás hraje celkem pravidelně asi osm až deset. Problém je v poslední době s časem a během léta se to asi moc nezlepší. Scházíme se většinou u někoho doma, vhodný podnik jsme zatím neobjevili.
Her máme dost :-) Jestli máš nějakej nápad, kde se sejít, sem s ním. Příští víkend bych se možná urval (jsme dva, s ostatními bych musel domluvit) , ale neslibuju nic.

19.6.2016 15:25:36

club
Napadlo mě uspořádat něco u nás v clubu Zarabanda.

Jde jen o domluvu :)

https://www.facebook.com/ZARABANDA-Rockabilly-Riders-Music-Pub-247591032085617/?ref=aymt_homepage_panel

20.6.2016 13:59:33

Re
Super, zahrál bych si, možná i žena by se někdy zkusila urvat.. :-D
Fakt je ten, že sem zatim začátečník co do odehraných her.. :-D
Domam máme Citadelu, Piráty, svatoušky a Agricolu kterou se teda zatim ještě furt učíme.. :-D s tim časem ale máš pravdu no.. :-) Kdy se tak scházíte, jen pro představu..??

20.6.2016 14:17:26

Zarabanda
je můj srdeční podnik! Ale nebyl jsem tam několik let a popravdě si tak úplně neumím představit, jak by se tam hrálo. Proč to však nezkusit.
Jenom nevím, kdy teď. Tři víkendy (o všedních dnech ani nemluvím) určitě nebudu mít čas. Pak se uvidí.

25.6.2016 11:06:15

Zarabanda - Kalif
ročník 77? Hele Kalife já jsem z Veleně a mám takový divný pocit, že by jsme se mohli znát. :D
Pokud se mýlím, tak přikládám i telefon.

Jarda Chvapil 775255618

Není problém se domluvit. Stoly se dají hodit i ven, když bude počasí. Jinak můžeme nahlídnout dovnitř do podniku a nebude problém.

28.6.2016 00:06:05 | Upraveno autorem (porovnej)

domluva
tak já na 100% vím, že neznám ani jednoho.. :-D Až se něco domluví, tak prosím o info.. :-) Rád bych se dostavil.. :-) jinak sem asi zřejmně zas nejmladší.. :-D ročník 88 :-D

30.6.2016 16:27:28

Zara
Che, jj jsem to já. Ahoj! Můžeme to zkusit, což o to, ale kdy, to prostě teď vůbec nevím. Příští víkend určitě ne, dál se uvidí...

2.7.2016 20:38:00

tak ako..??
kdy se to celý uskuteční..?? :-)

9.7.2016 21:22:29

IN

Re
Ahoj, jsem také z Děčína... i když asi nejstarší (ročník 76 :) ). Zarabanda nevím nevím, nezní tam poslední dobou spíše tvrdá muzíka?..:)

Scházíme se celkem pravidelně cca ve 4 spíše na složitější wargame. Některé jsou ale i pro 6 a více, takže pokud by někdo chtěl zkusit něco většího typu Here I Stand nebo Twilight Imperium budu rád, když se přidá..:)

19.7.2016 11:06:25

Zara
Ano hraje tam tvrdá muzika, ale i rockabilly styl a jiné. Není to jen o koncertech. Lidé se tam schází na drink, či se vezmou i jen kytary a béká se venku.
Přes prázdniny je podnik zavřen, ale od září to opět pojede.

Zkusím zařídit lepší uzpůsobení prostoru uvnitř na hry a při dobrém počasí by se dalo hrát venku.

Dám echo včas a něco uskutečníme. Třeba se budeme jako hráči mít kde scházet častěji a to u dobrého pivka mimo rachot koncertu .)

28.7.2016 07:43:32

"Pravidelné" deskohraní

Zdravím, nevím zda toto vlákno není již dlouhodobě zapomenuto. Ale s kamarády pořádáme relativně pravidelné deskohraní (1x měsíčně) v prostorách Děčínského Kokosu.

Pokud máte zájem, stačí mne kontaktovat tady na Zatrolenkách do osobních zpráv nebo na FB "Marek Emilio Kvapil".

Na Facebooku vždy vytvoříme událost s anketou nad datumy, které lidem vyhovují a vše se uspořádá dle hlasování.

3.6.2020 14:38:00

Vybíráme z Bazaru

Pradub
Pradub
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas