Nějací hráči jihovýchodně od Brna?

Hledám herní skupinu „alespoň“ na občasné hraní?
Jsem z Kobylí a nemám problém přijet do rozumné vzdálenosti (cca 20km).

4.8.2019 17:44:02

hraní na jihu
Čau, jsem na jih od Brna (Nosislav) což je ale od Kobylí cca 25 až 30km. Jinak her mám dost pro různé počty hráčů, takže kdyby se nám podařilo sehnat ještě někoho (ideálně ještě tak aspoň 2) tak by bylo co hrát.

5.8.2019 20:00:00

>Zdenal
Tak snad se ještě někdo objeví.


8.8.2019 15:29:38

Velké Němčice
To je náhoda, sem kousek, musim říct že jsem propadl deskovkam až nějaký měsíc z5, zatím mám eldritche a koukám po rootu(fantastická hra)... Další hry co bych chtěl hrát(pořídit) blood rage, zima mrtvých, scythe! Twilight imperium,narcos, plysova hlídka a spoustu dalších:)... S manželkou se snažíme hrát jak to jde a čekáme až dospěje syn.

9.8.2019 09:24:23 | Upraveno autorem (porovnej)

hraní

No vida, jak se to rozrůstá. Tak se zkusme domluvit na nějaký termín. Z mých 35 her určitě něco vybereme (mám ROOT, Scythe, Mars teraformace, Hru o trůny, Arkham horror a jiné). Na některé hry zlomím i manželku, takže nás bude víc. Jen upozorňuji, že nemám auto, takže do Velkých Němčic se ještě nějak dostanu ale Kobylí už nedám. V každém případě u nás je to v pohodě. Jak jste na tom s časem přes týden, resp. o víkendu?

9.8.2019 15:48:19

hraní na jihu
No jsem rád, že i na jihu jsou deskoháči.
Co hrát asi bude, jak píše "Zdenal" a já pár kousků taky mám.
Ohledně času bych byl raději pro pátky čí víkendy. Někdy se to umí protáhnout a pak ty následky.

Dejte když tak vědět přes Soukromou zprávu.

9.8.2019 18:25:07

....
Máte SZ.

9.8.2019 20:02:06

jih
zdar všici, jsem z Břeclavi a dojet do Kobylí problém asi nebude, občasné hraní o víkendu bych bral. Her mám dost (Scythe, Mars, Arkham Horror, Tajuplné říše, Nejsme tu sami, Civilizace: Nový úsvit... )

12.8.2019 14:30:40

Dolní Kounice
Ahoj, jsem z Dolních Kounic takže to taky nemám daleko. Navíc často jezdíme na víkendy do Břeclavi. Takže jak koukám jste všichni po cestě. Moje sbírka je asi 60 her a rád se taky někdy přidám.

12.8.2019 15:12:25

Hraní na jihu
> lipo80:
Jak sem psal, hledám herní skupinu, ke které bych se mohl přidat neboť nemám kromě spoluhráčů ani prostory pro hraní. Jinak do Břeclavi je to hodně daleko (přes 30km). Ale díky.

13.8.2019 20:09:49

Kyjov
V Kyjově se velmi pravidelně schází herní skupina. Hraje se skoro každý tvíkend v Pražírně nebo v Restauraci IP u Nádraží. Kontakt hráč Assad. Termíny hraní se diskutují na serveru Deskožrout.cz ve vláknu Kyjov Boargame Sessions

17.8.2019 19:47:38

Kyjov
> Úderník:
O hraní v Kyjově jsem někde slyšel, nicméně jsem našel několik hráčů z pro mě vhodnějšího směr.
Ale díky za info, třeba někdy využiji.

18.8.2019 18:08:00

Vybíráme z Bazaru

Potomci lesa
Potomci lesa
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas