Milovice, Nymburk, Lysá nad Labem, Benátky nad J. a okolie

Ahoj všem, som v Miloviciach nový a hľadám spoluhráčov na hranie deskoviek. Mám peknú zbierku hier všeho možného druhu.
29.12.2020 08:46:50

Re: spoluhráči ...
Jsem z Benátek nad Jizerou - můžeme se někdy (někde) potkat. Teď do konce roku to asi neklapne, ale po novém roce se pojďme domluvit ...
Jsi sám ? jaké je Tvoje herní preference?

29.12.2020 22:36:43

Hraní

Ahoj, jsem z Brandýsa. Rád se domluvím a něco zahraji. Pár her mám i doma.

29.12.2020 23:00:50

pozvání do klubu - KLASK Tuřice
od Mladé Boleslavi - 18min

Ahoj,
rád bych tě pozval do deskoherního klub KLASK Tuřice, který se zaměřuje na deskoherní večery, kvízy, soutěže, turnaje nejen pro rodiče s dětmi. V klubu panuje přátelská atmosféra s možností se občerstvit a napít. (platby kartou jsou u nás samozřejmostí)
Do klubu KLASK Tuřice může přijít kdokoli, bez nutnosti registrace a zahrát si jakoukoliv ze stolních her, které má klub k dispozici. Rádi přivítáme každého milovníka stolních her. Členové klubu mají -25% slevu.
Klub se pyšní členy, kteří se účastnili mistrovsví světa ve Finsku ve hře KLASK nebo se stali mistrem světa ve hře Carcassonne.
Klub vznikl 17.11. 2018 primárně jako sportovní klub se zaměřením na magnetickou hru KLASK avšak deskoherní svět nás pohltil natolik, že jsme začali propagovat nové i stávající deskové produkty hry od předních českých vydavatelství např. Dino Toys, ALBI, MINDOK, ADC Blackfire, Piatnik, REXhry a další.

Kontaktní osoba: Antonín Šimonka / 732 232 232
www.klaskturice.cz
www.facebook.com/klaskturice

25.1.2021 14:13:16

Ahoj, pokud by byl někdo z Lysé nad Labem nebo v okolí Semic, můžeme se občas domluvit na nějakou deskovku. V průběhu zimy a o víkendech, zkrátka jak bude čas a chuť.

Dejte vědět, kdo by měl zájem. 


Díky 

 

Zdenda

14.9.2022 12:03:59

speedy31

 

Ahoj, pravidelně hrajeme každou středu v Nymburce. 

Tady jsou informace https://www.facebook.com/HaCecko 

Jezdí k nám občas i z Lysé, kdyžtak dej vědět, případně tě připojíme na dicord, kde se domlouváme.

 

Aleš

 

 

13.10.2022 15:42:34

Vybíráme z Bazaru

Project: Elite!
Project: Elite!
Akt. cena: 85 €
Končí za: 18 hodin

Offcanvas