Kolín a okolí

Ahoj, nenajde se někdo z Kolína nebo nejbližšího okolí na zahrání v podstatě čehokoliv? Prostor kde hrát není problém(u mě doma), nebráním se ani zahrát někde u pivka apod. :) ozvěte se buď sem, nebo zprávou...
2.8.2010 11:14:13

Tygr

schůzka
Mně by se hodil spíš víkend, v pátek bych mohl nejdřív tak na tu šestou asi. Teda pokud by na toho Shoguna ještě bylo místo.

8.9.2010 18:03:33

klubovna
klubovna padá bude nacpaná minimálně do 8 dějou se činovnické rady a hlavně schůzky sejít se musíme někde jinde.

8.9.2010 22:50:53

wargamingová herna v kolíně ?
Kolíňáci, tenhle odkaz by možná některé z vás mohl zajímat
http://www.hofyland.cz/?club&klub=34708

9.9.2010 15:14:01

trohat
Myslíš tohle? :o)

Klub nemá povoleno public zobrazení!

9.9.2010 15:25:36

Tygr
tak se registruj, zabere ti to asi minutu tvého času

abys mohl posoudit, jestli ti to stojí za to, tak téma klubu (jak sem už naznačil v předmětu) je myšlenka založení klubu zaměřeného hlavně na wargamingové, ale i jiné moderní stolní hry v Kolíně ... datace letošní září, takže atuální

9.9.2010 15:44:20

pátek
Tak jak to vidíte s pátkem, platí to? Chtělo by to dohodnout definitivní čas a místo...

to Tygr: v tuhle chvíli jsme 4(pokud se něco nezmění a někdo neodpadne) takže 1 volné místo ještě je...pokud se tedy vůbec bude hrát...

9.9.2010 18:08:19

pátek
dejte mi čas a kam dorazit a budu tam

9.9.2010 18:40:05

zítřek
Tak pokud se nějak dohodnete na místě a čase, tak bych se taky pokusil dorazit.

9.9.2010 21:55:29

Shogun
Tak já to shrnu a finalizuju: Hrajeme ukazkovou partii Shoguna. Sraz v 18.00 naproti Sieste (Legerova 229), hrát se bude u nás doma. Ǔčastní se Zhan_Shi, Neilla, panchy, zluda a Tygr. Pokud někdo přijde pozdě, tak nechť hledá zvonek s čínskými znaky, nebo si může pro jistotu už teď napsat o mé tel. číslo. Hrát se bude příbližně do 22h - uvídíme, jak se to bude vyvíjet. Po cestě z práce koupím Svijany :-)

10.9.2010 08:23:56

to trohat
Myšlenka herního klubu v Kolíně tady byla několikrát. Já a zluda + pár dalších jsme provozovali SFK Rauko někdy v letech 1995-2001. Dokonce jsme měli sci-fi knihkupectví v centru města, kde šlo zakoupit Warhammer, Warzone, Magic a další... k dispozici bylo dioráma a kupa nadšených hráčů. Pořádali jsme velké srazy... Nakonec to ale všechno krachlo. Nicméně jsme se nedávno bavili o tom, že bychom to obnovili v nějaké umírněnější, střízlivější a dospělejší formě. Určitě se nebráníme nějaké spolupráci, v případě zájmu mi pošli zprávu. Na Hofy se kvůli tomu registrovat nebudu a zasírat tím tohle fórum taky není nejlepší (tady se hráči domlouvají na společném hraní, tak ať se to neznepřehledňuje).

10.9.2010 08:39:24

Shogun
já se bohužel musím oproti očekávání zdržet v práci o něco déle, ale měl bych dorazit tak 18.15 - 18.20, jestli je to ještě ok. Pravidla jsem zběžně pročetl, ale utrčitě budu potřebovat je toršku dovysvětlit, pokud už jste to někdo hrál.
Telefon tedy raději poprosím do pošty, pro jistotu :-)

Jinak scifisti z Rauka - pěkný :o) Jsem zvědavý, jestli je některý z vás Petr :o)

10.9.2010 09:22:57

Shogun
Budu tam na čas, ono rozložení taky chvilku trvá. Včera jsem zahrál první hru a po počátčním tápání v pravidlech je mi snad už všechno jasné, jinak hra nám zabrala skoro 4 hodiny, ale dnes už by to mohlo být rychlejší:) každopádně výborná hra a sem z ní dost nadšen.

10.9.2010 13:14:35

Zhan Shi
já vůbec z Kolína nejsem a nemám s tím nic společného, na tamto sem narazil náhodou a měl sem pocit, že by to třeba někoho mohlo zaujmout, tak sem to sem hodil ... jestli s tím máte problém tak sorry, ale já třeba bych byl rád kdyby mě někdo upozornil že se v mém městě děje něco spadajícího do mého okruhu zájmů ... už třeba jen kontakty na další hráče můžou být cenné ...
naopak to zcela tematicky zapadá do fora kde se domlouvá společné hraní

10.9.2010 13:58:25

Trohat
V pohodě, díky za odkaz. Já jen mám averzi k Hofy. Když s tím projektem opravdu vylezou ven, tak ho rád podpořím. Do té doby zůstávám klidný jako hladina horského plesa :-) Hráčů a her je mnohem více, než samotného času na hraní. A to můžu děkovat, že ještě nemám pidilidi :-))

10.9.2010 15:21:34

Tenhle pátek
Tak pánové... dáme v pátek něco? Co třeba ten Arkham?

16.9.2010 13:19:06

pátek
Čteš mi myšlenky, zrovna jsem se chystal navrhnout to samé:) na víkend si mě uzurpuje přítelkyně, ale pátek by mi naprosto vyhovoval a tentokrát ani nemusím v sobotu brzo vstávat, takže je mi jedno kdy začneme/zkončíme.

16.9.2010 13:54:10

Pátek
Já o víkendu pracuju, ale pátek je ok. A myslím, že Pitti taky říkal, že by v pátek mohl (ještě se ho zeptám). Pokud se přidá Tygr, tak bychom mohli dát Arkham, jinak je možno zahrát další jeskyni z Descentu (případně cokoliv jiného).

16.9.2010 14:23:12

pátek
já sice stávat musim ale to přežiju

16.9.2010 15:16:27

kde a kdy?
jen drobnej dotaz kde a kdy to chctete uskutečnit klubovna by měla bejt po sedmý volná

17.9.2010 11:45:58

kde a kdy
místo je mi vcelku jedno, jinak můžu tak od 18:00(možná i dřív)

17.9.2010 12:00:18

Tak já to shrnu
Hrajeme dnes večer od 18h u nás doma (všichni už ví kde). Učastní se Zhan_Shi, Neilla, Zluda, Panchy a Pitti. Hra ještě není definována, je možné, že se rozhodnem až na místě, stále se přijímají návrhy... Descent, Shogun, Cyclades...

17.9.2010 13:03:11

Arkham
Takže Arkham nebude? :( Co Tygře?

17.9.2010 13:27:18

Arkham
To mne taky mrzí, ale Tygr je asi mimo, ráno jsem mu posílal i mail. Takže leda dát něco jiného. Já bych to viděl třeba takhle: Bang! na rozehřátí, Small World nebo Cyclades coby epika na závěr. Dneska kupodivu nemám náladu na Descent, což ovšem nic neznamená, protože já si dám dvě piva a budu se královsky bavit u čehokoliv, takže mne klidně přehlasujte :-)

17.9.2010 13:46:32

co se bude hrát
tak mě je to v podstatě jedno, jen mi napište co mám přinýst;) osobně bych se přikláněl ke Cyclades, už jsem je nějakou dobu nehrál a docela bych si je dal, ale zahraju si rád cokoliv. Mohli bysme konečně zkusit i ten Cosmic Encounter co má Panchy, je to prý docela sranda.

17.9.2010 14:21:56

Hry
Zludo... vem prosím Cyclades, Panchy - tebe poprosím o Cosmic Encounter. To by mohla být ideální kombinace :-) Jinak mi právě psal Tygr, že se moc omlouvá, ale je nemocný, takže Arkham někdy příště.

17.9.2010 14:28:26

Vybíráme z Bazaru

Kemet: Krev a písek - Kniha mrtvých CZ
Kemet: Krev a písek - Kniha mrtvých CZ
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas