nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Jičín (okres Jičín)

Jsou tu nějací více méně pravidelní hráči z Jičína a okolí, kteří by měli zájem se více či méně pravidelně v Jičíně scházet?
V tuto chvíli spíše sonduji terén, ale rád bych časem našel stabilní místo na hraní, kde by se dalo pravidelně hrát. Klidně za cenu nějakého drobného úplatku. Z počátku třebas jen nějakou ke hrám svolnou restauraci či hospodu (ideálně nekuřáckou). Možná by se dalo domluvit hraní v Káčku, možná by se dalo najít nějaké městské zařízení, kde bychom mohli zakotvit.

Idea je taková, že by hráči měli jistotu, že na daném místě v danou hodinu bude nenulová šance najít spolu/proti hráče, podobně jako tomu je v Praze, Hradci, Brně a jiných městech. Nemám (zatím) ambice zakládat nějaký klub či spolek s vlastním rozpočtem, evidovanými členy a představenstvem...

Pro kolegy z Moravy - Jičínem nemyslím Nový Jičín, ani Starý Jičín, ale pouze Jičín ;) https://mapy.cz/s/pXdE

Upraveno autorem (porovnej)

25.11.2016 16:28:05

...

Ahoj! Nějak jsem přehlédl zdejší příspěvky. Můžeme zkusit. Momentálně dodělávám na zahradě "chajdu", tak jen opatrně projevuji zájem. :)
Když to klapne, tak můžeme někam vyrazit a juniorem (11 let). Většinu her bych měl mít zde ve sbírce.

22.5.2019 19:48:47

Kaledon

Ahoj,

v tom případě bych navrhoval třeba Sedmihorky - my máme obytný auto a tak není problém zajet třeba do kempu. Přes den si dáme výlet po skalách a večer v klubovně můžeme něco zahrát. To se mi zdá ideální. Koukni na seznam, co máme za hry. Jinak děti máme tři 10,3 a 1.5 roku - všechno kluky.
V kempu pronajímají i chatky.

22.5.2019 18:40:09

Descent

Ahoj, přidal bych se někde na půl cesty, jsem z Turnova. Když to rodina dovolí, tak třeba celodenní hraní o víkendu. V týdnu není čas... Případně noc

20.5.2019 16:49:51

Jičín

Ahoj Peco,

jak jsem onehdy psal, tak my jsme z Podhorního Újezdu. Her plnou skříň a dětí plný dům ( hrající si tři a hrající zatím pouze jedno - teď mastíme spolu Spirit Island a připravený ve skříni na vyzkoušení třeba Gentes ). Vůbec bych nebyl proti se sejít někde v retauraci. A navzájem se oťukat, jestli si lidsky a herně sedneme. Aktuální seznam her je na zatrolenkách. aby bylo patrné, který typ her hrajeme.

Michal

13.5.2019 08:44:22

Jičín

Nebránil bych se tomu

21.4.2019 11:23:28